reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Doris cos w tym jest bo u nas tez zapewniao, ze takiego malucha do 6-8 tygodnia (wiec nieco krocej niz piszesz) nie da sie rozpiescic a jedynie zapewnic mu potrzeby: bliskosci itp. Tak wiec nosic, przytulac bez wyrzutow sumienia i obaw. Ja tak robilam z Julkiem i problemow nie mielismy - choc fakt, ze Julek spal od pierwszego dnia w swoim lozeczu - bo jakos balismy sie go brac do siebie (wtedy maly by spal moze lepiej niz u siebie ale my wogole;-)) Teraz troche zaluje, ze lozeczka nie postawilam na kilka miesiecy u nas w sypialni ( z mala tak zrobimy) bo wydaje mi sie ze to tez lepsze niz od razu samodzielny pokoj.
Tak wiec dziewczyny rozpieszczajcie poki mozecie;-):-)
 
reklama
Dziękuje za życzenia dla Zuzi :-)
od nas właśnie wyszła położna jak ona to mówi mała fajna i już nie będzie chodzić bo umiemy dbać o nią jak coś to mam dzwonić a jutro o 8 rano pierwsza nasza wizyta u lekarza zobaczymy ile malutka waży Moja mama mówi że dzieci karmione piersią powinny przybrać 0,5kg jej tak mówili jak sama karmiła teraz może jest inaczej po Zuzi tego nie widać bo jest długa i te wszystkie gramy mają gdzie się rozkładać
 
Nam psycholog dziecięcy na SZR mówiła, że niemowlęta do 6-tego miesiąca nie mają pamięci przyczynowo-skutkowej (..).

Oj mi się wydaje , że już młodsze dzieci nie są takie nieświadome jak może nam się wydawać - nasza Majka np. już świadomie trąca wiszące zabawki i wie, że jak pielucha pod dzioba podłożona to zaraz bedzie jedzonko a właśnie dziś skończyła 3 miesiące...

Ja mam zamiar przytulać ile wlazie, ale Tymon będzie spał w swoim łóżeczku (tak teoretycznie mi się wydaje na razie :-p;-))
 
Ninja ja tez miałam taką teorię - ale niestety mała śpi ze mną a mąż z Milo;-), tak mi wygodniej i bezpieczniej jak ją czuję całą noc:-)
PM uśmiałam się z reakcji Twojego małżona. A Milo juz ok. Nie wiem co mu zaszkodziło, rano jadł tylko płatki.
Kathi - rutinoscorbin:-D:-D:-D:-D, niezłe:-D:-D
Co do prężeń to Zuzia też tak ma - spi a po chwili jęczy, pręży się i za chwile zasypia dalej, ale najlepiej jej u mamusi na rękach i przy cycku:-)
Giza zdrówka dla Milenki:tak:
 
ja mam takie zdanie jak Ninja ze dziecko dobrze wie bo mój jak tylko pocuzje pieliszke to szuka;-)
Kathi zdaj relacje po wizycie:-)
Skaba ja też sei denerwowałam przed wazeniem bo wydawało mi sie ze nic nie przybrał a tu taka niespodzianka;-):-D
Darina dziecko karmione persia powinno przybierac chyba minimum 100g tygodniowo
Mela zdrowa :-) wziełam sobie skierowanie do ortopedy z tymi bioderkami ale niweiem gdzie przyjmuje jakis ortopeda musze poszperac:sorry2:
 
Witam,najpierw życzenia dla naszych miesiączkowych bobasków-wszystkiego naj naj:tak::tak::tak:
Moje dzieci o dziwo śpią-mogłam wreszcie dokończyć prasowanie do którego robiłam dzisiaj 3 podejscia:sorry2:Wczoraj Gabrysia miała chyba zły dzień bo w ogóle nie chciała spać-płakała,na rękach usypiała a co ją odkładaliśmy to znowu faza i tak w kółko.Dzisiaj za to rewelacja(i dzięki Bogu noce są tez super-2 razy się budzi)
Skaba daj znacpo wizycie-ja ide jutro,tez jestem ciekawa ile ten mój klocek waży:-D
Coś widzę przestoj w rozpakowywaniach:rofl2:ninja chyba czas na ciebie teraz:happy:
 
Cześć, właśnie wróciłam z Mają do domu. Jestem spanikowana bo mała nie chce ssać cycka i nie wiem czy se poradzę
 
Monika gratulacie córeczki:-):-):-) moze źle przystawiasz bo trzeba cała otoczke włozyc do buziaczka;-) z czasem sie nauczysz:tak:
 
reklama
Witaj Monika!!Przede wszystkim dużo spokoju-bo jak ty sie zaczniesz denerwować mała od razu wyczuje-lepiej na spokojnie próbować.Dużo wiary i cierpliwości-nauczycie się,tylko sie nie poddawaj!!!
 
Do góry