reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Iza tyle się na Ciebie naczekałyśmy, ale było warto:-):-) Gratuluję cudownego synka!! Jak tylko znajdziesz czas i oderwiesz się od swojej kruszynki, to opisz nam wszystko i oczywiście czekamy na więcej zdjęć!:yes::yes::yes:
Sabincia strrrasznie się cioeszę, że z Nikusiem wszystko w poprządku, szkoda tylko twoich nerwów, ale najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło:tak::tak:
 
reklama
Witam
IZA & MARCIN - SERDECZNIE GRATULUJE.
MAŁY JEST CUDNY
Sabincia strasznie sie ciesze ze ,,nasz Pirwiastek" zdrowiutki i widac dobrze mu u mamusi skoro juz pucki dostaje:-D:-DA Ty biedna az sie rozchorowałs z nerwów:no:Teraz juz bedzie tylko dobrze:-)
Weronika po to jestesmy zeby sie wyzalic, pochwalic itd.
Mamma bidulko najgorsze jest to czekanie i wkurza mnie strasznie jak ktos sie nie wywiązuje z obietnic, terminów itd.Najpierw sobota,pozniej poniedziałek i teraz wtorek:wściekła/y::angry::wściekła/y::angry:A ty czekasz i sie denerwujesz............
 
Iza a ja właśnie o tobie myślałam, ze pewnie odnajdziesz się na forum już z maleństwem na rękach..OGROMNIASTE GRATULACJE!!!!!!!!!!! NIECH DAWIDEK ROŚNIE ZDROWO!!!!

Czyli generalnie jestem gotowa! :-p

No to do dzieła!!!:-):-):-)

Skaba i Ninjacorps, dzięki za zaangażowanie i pomoc. Czuję się trochę jakbym Wam zaprzątała niepotrzebnie głowę moimi sprawami... już nawet sama pisałam do Aniaslu, :sorry2:ale bez Was się nie da... :cool2:Sorki za fatygę...:happy2:Właśnie podziwiam Wasze pociechy... prześliczne...

tę role sobie same wybrałyśmy, więc jak cos potrzeba to wal śmiało - najlepiej na PW, bo z forum nie zawsze wyłapię, że ktoś czegoś potrzebuje:-) jak coś jest w naszej mocy to można załatwić od ręki, ale jak trzeba prosić aniaslu to to zazwyczaj chwilkę trwa, bo ona ma naprawde sporo roboty..

giza mój małżon był pytać.. ale trzeba mieć pesel dziecka, a u nas na to sie troszke czeka.. więc czekamy..
 
Oj Mamuśki, ale macie wenę od wczoraj...:szok:
Naczytałam się tyle, że już zapomniałam co miałam napisać...:baffled:
U mnie dzisiaj znowu piękna pogoda i udało mi się zmęczyć kolejne okienko. Zostało mi jeszcze jedno w sypialni, ale to chyba w przyszłym tygodniu,bo jutro zmykam do fryzjera, a zresztą do końca tygodnia zapowiadają deszcz...:-(
Powiem Wam, że coś kiepsko się od wczoraj czuję... Nie wiem czy to przez sobotnie sprzątanie, bo zdaniem Mężula dałam sobie w doopę, czy przez wczorajsze zakupy...:confused: Mała całą noc szalała jak dzika - pierwszy raz tak kopała mi po żebrach, że aż traciłam oddech z bólu...:szok::szok::szok: No i okropnie uciska mi na pęcherz...:baffled: Momentami mam wrażenie, że się gdzieś wkręca, ale sama nie wie gdzie... Mam nadzieję, że trochę odsapnę i przestanie mnie tak męczyć, bo jeszcze musimy trochę razem wytrzymać...:sorry2::sorry2::sorry2:

Weronikaa po to tu jesteśmy żeby jęczeć, marudzić i wzajemnie się pocieszać:yes::wink::yes:, więc nie masz za co dziękować! No i fajnie, że udało się zwrócić prześcieradełko, bo jeden problem z głowy;-)!
Ninjacorps cieszę się, że badanie wyszły dobrze i nie masz bakterii:-)! Nie będziesz się musiała śpieszyć do szpitala, jak Ci wody odejdą, hehe:-D:-D:-D
Marteczka23, Siwona kurujcie się! Nie dajemy się choróbskom!!!:no:
Sabincia strasznie się cieszę, że Nikoś jest zdrowy i ładnie przybiera;-):tak:! Oby tak dalej!:-)
Milla29 i Mamma80 powodzenia Mamuśki i czekamy na newsy o kolejnych dzieciaczkach!!!:tak::tak:

Zmykam; pewnie jeszcze coś mi się przypomni to napiszę;-)
Papatki
 
PM wizyte patronażowa musisz odbyć do 4 tyg po urodzeniu ja byłam w 5 z Mela bo mnei źle poinformowali w przychodni to dostałam zjebke od pediatry ze tak późno sie stawiam :baffled: teraz juz sie umówiłam i ide w poniedziałek:-)
qrcze za wizyte tyle kasy:szok: chyba powariowali:no:
ja ejszcze myje szarym mydłem a późneij bede smarowac amscia na blizny z Melci smarowałam contratubexem
Weronika marudz marudz ;-)chyba każda z ans nie moze sie doczekać an maleństwo;-) a te któe juz sie rozdwoiły to wiadomo troche im sie zazdrości;-)
Sabincia to super wiadomość że Nikuś zdrowy:-):-):-):-)
Giza u mnie becikowym zajmuje sie teściowa bo pracuje w gminie wniosek ześmy juz złożyli;-)musisz meić pesel Milenki zeby starac sie o becikowe i najszybciej dostaniesz jak wpiszesz konto:-)
Iza gratulejszyn:-):-):-):-):-) śliczengo masz syncia
Stefanna to nieźle sie wziełaś za porządki tylko nie przesadz
My juz po pierwszym spacerku Kondziorek zadowolony i spał jak zabity mam andzieje ze jutro bedzie tez ładnei to wyskoczymy:-):cool2:
 
IZA - WIELKIE GRATULACJE! Dawidek jest śliczny! Miałaś super prezent na dzień kobiet.

Beti - na zwolnieniu ciążę oznacza literka B (chyba to jest poz. 13, ale nie pamiętam). Jeśli lekarka nie wpisała kodu B, to zależy jak twój pracodawca, potraktuje zwolnienie - prawdę mówiąc po dostarczeniu zaświadczenia o porodzie i tak będzie musiał wyrównać zasiłek do 100% (jeśli teraz policzy 80%), natomiast jeśli zasiłki wypłaca ZUS, to chyba lepiej idź do lekarza jeszcze raz i poproś o korektę lub weź zaświadczenie od lekarza o ciąży. ZUS lubi niestety czepiać się szczegółów.
 
reklama
Do góry