reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
beti - musisz poczekać na Skabę, bo ona się tym zajmuje a ja nie wiem jak to się robi - musiałabym pisać do admina, a Aniaslu ma w cholerę roboty i nie chcę jej głowy zawracać... :sorry2:

PM - 100 zł/mies kosztuje abonament w LIM.
 
Ninja- dzięki:tak:. To w sumie nie jest tak tragicznie. Ciekawe co obejmuje ten abonament? Czy tylko pediatrę czy np. szczepienia, ortopedę też.
Dziś jeszcze mąż ma się dowiedzieć jak jest u niego w pracy (ma Medicover). Jak nie wypali to może się skuszę na LIMa.
 
PM ja też dawałam te witaminki Bartkowi przed karmieniem, łyżeczką...

Skaba - Ty to prawdziwy pracoholik jesteś, odpuść trochę bo się wykończysz!:baffled:
tyle, że pracoholik czerpie z tego przyjemność, a ja miałam dwa dni doła:-):-)
oj zbliża się.. zbliża..:tak: i taki już nasz urok, że lubimy pomarudzić.. ja tez miałam już dosyć, a teraz mi smutno, że już po.. no i zrozum człowieku kobietę:-)

kurcze.. niepotrzebnie nam mammę stresują.. umawiają się a potem klops:wściekła/y:

doris ja chwiliowo nie moge uwierzyć, że już mam ciążę za sobą.. i jakoś mi się tak tęskno zrobiło...:blink:

ninja zabieram się za te listy już trzeci dzień:-) fajnie, że to zrobiłaś, bo zaległości spore:-)
MrsF najgorzej to pokazać, ze się jest dostępnym.. dać palec, wezmą rękę..

Sabincia ale dobre wieści przynosisz:-):-):-):-) kamień z serca:-):-):-)

beti dostałam dziś info od aniaslu, że już macie dostęp.. niestety my z Ninją nie mamy uprawnień do dawania dostępu i musimy czekac na aniaslu.. ale już zaglądaj:-)
 
PM - Na stronie lim jest tel, ale w środę będę się widziała z bratową to się wszystkiego dowiem co i jak (na razie to wiem, że mieli z małą wizyty tam u pediatry i chirurga dziecięcego ).
A Ty jak będziesz wiedziała co i jak z Medicoverem to też daj znać. :tak:
 
no właśnie: nulcia, kathi, milla29, beti1982 wskakujcie do albumu zamkniętego i podziwiajcie:-):-):-)
 
DZIEWCZYNY JESTEŚCIE KOCHANE!!! Zawsze można na Was liczyć i nie zbesztacie za marudzenie ;-)

A mi się humorek nieco poprawił, bo napisałam maila do panny co kupowałam te prześcieradła i prosiła je odesłać na jej koszt i wyśle mi we właściwym rozmiarze :laugh2::rofl2::laugh2: a już się bałam co z nimi zrobię :baffled: Tak pasowałoby kupić nowe a z tymi to nie wiem ,wystawić na Allegro, a tak - problem z głowy.:-) Jedno co prawda wyprałam i nie mam opakowania, ale to już trudno.
HURRRRAAAA!!!!

Sabincia - no i super że Niko zdrowy :-) Widzisz, silniejszy chłopak niż by się komukolwiek wydawało :-) :-) :-)
 
Właśnie zadzwoniła do mnie asystentka mojego gina i powiedziała, że ostatnie badania wyszły baaardzo dobrze i bakterii też brak :-):-):-)
Czyli generalnie jestem gotowa! :-p
 
reklama
MrsF - no to przyjmijmy, że chcemy, by nasz poród trawał te 2 h :-D:-D:-D. Ja będę jechała do bielańskiego od Połczyńskiej więc lepiej, żebym jechała tam po południu, jak wszyscy wracają z Wawy a nie rano (e, najwyżej policja pomoże mi się przedrzeć:-D:-D:-D)
A swoją drogą - proszę proszę, jaka u Ciebie orientacja w terenie ;-)

Ninja, znam znam bo ja stara Warszawianka jestem ;-):-D urodzona i wychowana w srodmiesciu (krucza rog nowogrodzkiej) a tu dopiero sie przenioslam na stale (na studia) po maturze. a rejony bielanskiego tez dobrze znam bo rodzice sie na zoliborz przeniesli i tate ratowali w bielanskim wiec tez ten szpital znam dosc dobrze (pielegniarki byly super, bardzo zyczliwe :tak:). tez bym tam pewnie rodzila jakbym byla w PL chociaz mama mnie namawiala na damiana.

Co do porodu to ja mam cicha nadzieje ze tak jak przecietny ssak moj hipcio zacznie akcje w srodku nocy wiec problemu korkow nie bedzie :-D

No i dzieki za rade co do ustawienia ilosci postow na stronie - nadrabianie 10ciu stron bedzie napewno wydawalo sie latwiejsze niz 20stu :tak:


Sabincia, super wiesci przynosisz ze Niko zdrowiutki! alez Cie niepotrzebnie wystraszyli ta fenyloketonuria!


Skaba, oj prawda co piszesz ale tak mi bylo jakos smutno odchodzic ze nie moglam sie nie zgodzic na regularne sprawdzanie co w pracy i pomoc w razie czego. Dokladnie mam tak jak i Ty - troche sie zezloscilam ze do mnie na komorke dzwonili zebym emaile sprawdzila ale od piatku jakos mi tak rzewnie i codziennie teraz sprawdzam. Kobiety sa rzeczywiscie przewrotne a ja to w szczegolnosci:sorry2: :-D
 
Do góry