reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Dziewczyny nie miałam pojęcia, że mażna mieć takie problemy z pediatrą!!:szok: Ja jestem zapisana z całą rodzinką do przychodni lekarza rodzinnego i tam mam pediatrę do dzieci. W tym tyg przyjedzie na patronaż do domku, wypisze mi wszystkie recepty i skierowania. na bioderka jestem już umówiona na poniedziałek. U nas w przychodni to normalne - nie ma tak u Was??
Sabincia super wiadomość!!!!! NIKOS ZDROWY!!
Ninja to teraz tylko czekać!!
 
reklama
Sabinko, widzę że dziadkowie Nikosia to postępują tak jak moi rodzice, którzy powiedzieli, że jak mała się pojawi na świecie jadą kupować super brykę...:-D
Skaba i Ninjacorps, dzięki za zaangażowanie i pomoc. Czuję się trochę jakbym Wam zaprzątała niepotrzebnie głowę moimi sprawami... już nawet sama pisałam do Aniaslu, :sorry2:ale bez Was się nie da... :cool2:Sorki za fatygę...:happy2:Właśnie podziwiam Wasze pociechy... prześliczne...
 
Chcilabym Wam kogos przedstawic ...





Dawid urodzil sie 8 marca o 7. 55am, sn
wazyl 3650 i mierzyl 53cm

porod trwal .... i jeszcze dluzej, ale wszystko jest w porzadku i juz jestem w domku a synus spi smacznie w swoim lozeczku.

Jestem najszczesliwsza osoba pod sloncem,
jeszcze patrze na to spiace cudo i nie moge uwierzyc,ze to moje :)

nie bede nadrabiac teraz zaleglosci bo mimo wszystko potwornie zmeczona jestem ale mam nadzieje ze u Was wszystko w jaknajlepszym porzadku

Pozdrawiam
 
Dziwne z tymi lekami u mnie przy wypisie dali mi recepty na wszystkie leki i w ogole dawkowanie wykaz szczepien do zrobienia skierowanie do lekarzy no normalnie wszystko...
A tak poza tym to przyszły wyniki na fenyloketonurie...Niko zupełnie zdrowy :D
Sabincia, to super, że Nikoś zdrowy. I że ładnie przybiera na wadze.
ninja- orientujesz się ile kosztuje pakiet w LIM-ie (tam mnie jeszcze nie było:-D).
PrzyszłaMamusiu, w LIMie mają kilka pakietów. Mam ich ofertę sprzed roku, ale podejrzewam, że niewiele się zmieniło przez en czas. Napisz mi swój email na PW, to prześlę Ci ich ofertę.
Chcilabym Wam kogos przedstawic ...





Dawid urodzil sie 8 marca o 7. 55am, sn
wazyl 3650 i mierzyl 53cm

porod trwal .... i jeszcze dluzej, ale wszystko jest w porzadku i juz jestem w domku a synus spi smacznie w swoim lozeczku.

Jestem najszczesliwsza osoba pod sloncem,
jeszcze patrze na to spiace cudo i nie moge uwierzyc,ze to moje :)

nie bede nadrabiac teraz zaleglosci bo mimo wszystko potwornie zmeczona jestem ale mam nadzieje ze u Was wszystko w jaknajlepszym porzadku

Pozdrawiam
Dawidku witam gorąco. Rośnij zdrowo i daj mamie troszkę odpocząć.

U mnie była dzisiaj lekarka na patronażu. Dostałam recepty na witaminy D i K i skierowanie na USG bioderek. Za dwa tygodnie mamy się pojawić w przychodni na mierzenie i ważenie. A w 8 tygodniu na szczepienia.
Czy któraś z Was była już załatwiać becikowe? Czy pieniądze dostaje się od ręki, czy trzeba na nie czekać? Muszę męża wysłać, bo za te pieniądze chcę zaszczepić Milenkę na rotawirusa.
 
IZA NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE!!!
Dawidek jest prześliczny i ile ma włosków - cudo!

Witam i lecę poczytać co u Was, bo mam straszne zaległości!!!
Buziaki
 
reklama
Do góry