reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Cześć dziewczyny! Melduję się dalej w dwupaku :-)
Wczoraj walnęłam posta i zapomniałam go wysłać :-( Nie czytam bo ledwo na oczy widzę...przepraszam.
Wczorajsze ktg wyszło mi proste i płaskie, do tego zbadał mnie jeszcze stwierdził że szyjka lekko zmiekła, no i włąśnie się pakuję na jutro do szpitala. Najgorsze że nie wiem ile tam będę kiblować, czy jutro badania a we wtorek potną mnie czy najpierw będą prowokować okstyocyną szyjkę nie wiem... Jutro teściowa przyjedzie to się zajmie chłopakami... Ja chałupę przygotowałam, oprałam napełniłam lodówkę, sprzątnęłam, wiem że krzywda im się nie będzie działa no ale zawsze to obca osoba w moim domu :-/
Dobra zmykam dalej pakowac torbę (i tu znów nie wiem na ile mam zabrać rzeczy) i do wanny wyszorować się i ogolić to i tamto ;-)
może będe miała komputer w szpitalu i jak dam radę to napisze jakie rokowania. Mój nr ma też EliP no ale ona na razie w szpitalu...
No dobra pozdrawiam wszytkie goraco
 
reklama
Dziekuje wszystkim za życzonka:-)

Ninja Tobie za instrukcje nawet nie wiedziałam a czasem takie byki wale ze szok i zauwazam je dopiero po wysłaniu posta
Cicha nie zagłebiajac sie w szczegóły to spanie z dwoma facetami w jednym łózku brzmi niezle:-D:-D;-)
Marteczka zdrówka zycze
Darinia 3 tygodnie to strasznie długo ja słyszałam ze 2 tyg max u nas tez wczesniej kaza wychodzic juz po kilku dniach.
Ale tu jest zupełnie inaczej dla mnie niepojete jest zeby we wrzesniu kilkumiesiczne dziecie bez czapki i skarpetek nosic na rekach:szok:a tu tak własnie czesto sie zdarza .......
 
Ninja [/SIZE]Tobie za instrukcje nawet nie wiedziałam a czasem takie byki wale ze szok i zauwazam je dopiero po wysłaniu posta[/FONT]

to dobra opcja również dlatego, jak czasem zapomni się o czymś napisać - zamiast pisać kolejnego posta to można coś dopisać - np. z moją sklerozą to bardzo przydatne :-p

No i wszystkiego najlepszego z okazji imienin! - przeoczyłam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry2:
 
Jejuś, 3 dni nieobecności i tyle do nadrobienia:szok::szok: Byłam na krótkim wikcie u rodziców, bo mężuś od piątku pracował na nocki a nie chciałam być sama, bo jak tylko się kładę wieczorem do spania, to tysiące boleści wymyślam i wydaje mi się, że rodzę:oo2::oo2: A w dodatku dopadło mnie wstrętne choróbsko i mam już totalnie dość:sad:, nie miało kiedy się przyplątać, tylko teraz na koniec jak ja się już do rodzenia szykuję:angry::angry:
Mamma trzymam kciuki!!!
 
Ninja juz przetestowałam :-D:-D fajna opcja.I dzieki za zyczenia .
Siwona fajnie ze masz tak blisko do rodziców.Duzo zdrówka zycze.........bo tu teraz rodzic trzeba nie chorowac;-)

Ja pedze sie pluskac a pozniej zapodam sobie dawke naturalnej oksytocyny bo J.ma wolne i jest dzis na noc w domu:-D:-D:-D;-);-);-)
Miłej nocki kochane i do jutera......
 
kobitki nie nadrabiam, bo padam na twarz.. przez weekend naskrobałam 93 raporty z realizacji szkoleń:szok::no: ale mam to za sobą.. jeszcze tylko poprawię 2 instrukcje i zapominam o pracy - tak sobie i moim dzieciom obiecałam... (niestety jeszcze magisterka czeka, ale może jakoś nocami ją naskrobię)

mamma trzymam kciukasy mocno zaciśnięte!!! i czekamy na dobre wieści!!!:-):-):-)
 
Witajcie kobietki, w ten mglisty poranek.
Dzięki serdeczne za życzonka :-)

Cicha, w moim przypadku to A będzie mógł powiedzieć, że sypia z dwoma kobietami... czyli gorsza perspektywa dla mnie... poza tym podobno dziewczyny to oczka w głowie dla tatusiów, więc będę osamotniona:-p

Milla, trzymam mocno kciuki za dzisiejszy dzień... teściową się nie przejmuj, chłopaki sobie by poradzili sami, ale zawsze kobieta w domu, to pomoc...

Skaba, odpuść trochę z tą pracą, bo mnie przerażasz...

Dzisiaj wybieram się do lekarza rodzinnego, żeby wypisał mi zwolnienie, bo słyszałam, że jak napisze je ginka, to przechodzę na wcześniejsze macierzyńskie... wiecie coś o tym? Może ten przepis już nie funkcjonuje?
 
Cześć dziewuszki!
:-(Dzisiaj miałam okropną noc,,Wczoraj już mały wydawał mi sie jakis dziwny,ale w nocy to go wzięło na dobre:no:..Nie mógł oddychać,kaszlał..i do tego mega gorączka (jak nigdy!) Dałam mu ibufen,spray do noska..i teraz niema gorączki..ładnie się bawi-narazie..Ale było piciu!-co chwilę..i tak biegałam na dół co godzinkę..Tatus przeniósł się do jego pokoju..a my razem..Normalnie mam dość!
Oby mu szybko minęło,bo niechciała bym wylądować w szpitalu wiedząc że zostawim Małego chorego..:-(
A z tego wszystkiego jakoś dziwnie sie czuję..brzuch twardy..:baffled:..A miałam dziś okna myc:tak:
Mamma-trzymamy kciuki!
No i Milla -pewnie juz w szpitalu?:baffled: szybkiego porodu-dużego rozwarcia!:tak:
Skaba-..ty jak się uprzesz;-)...! ale super że skończyłas..teraz do dzieci!:happy2::tak::-D
Miłego dnia dziewczynki!
 
Ewa, Alex jak piszesz chyba miewa się lepiej, więc nie martw się o niego, bo pewnie zostawiasz go pod fachową opieką...
A poza tym chyba powinnaś przygotowywać się już do porodu, a nie myśleć o oknach... Dzisiaj Wielki Dzień!!!
 
reklama
HEY dziewczyny!

A u mnie bez zmian. Przez weekend dużo spacerowałam, co prawda w nocy i nad ranem odczuwałam skurcze - ale nic się nie rozwinęło...:oo:
A jak tam u oczekujących marcóweczek? ;-)
 
Do góry