reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

A mnie dzisiaj obudziło bzykanko o 6.30 :-):-):-):-):-):-):-):-):-), a później dalej sobie spaliśmy do 9.00.

Ninja tez bym chciala taki poranek ale mne niestety o 6 rano zbudzil maly intruz ze swoim zwierzyncem. No i pospalam sobie wyjatkowo do 8.30 z dwoma panami w jednym lozku - w sumie tez brzmi niezle he, he :-):-)
No ale fakt faktem poranki to juz nie te co kiedys ;-):-)

A o slodyczach to lepiej ni bede zaczynac bo wstyd sie przyznac... normalnie co pol godziny musze cos skubnac - niewiele ale przez dzien sie uzbiera.....:angry: a zapasow to jeszcze mamay na dlugo wiec nie mam, ze nie ma :no::no:
 
reklama
Kondzikowi wychodza potówki:wściekła/y::no: wiec myje go krochmalem:-p;-)
Cicha ja tez miałam obawy jak dam sobie rade z dwójka ale narazie odpukać wszystko idzie ok:tak::-)
 
F**k znowu to zrobiłam :wściekła/y: Miało byc odpręzające zajecie heheh.
Ide sie chyba połozyc na godzinke bo majacze.
Do pozniej papapa

Befatka - jak chcesz coś w poście poprawić to zrób to opcją "edytuj" :tak:

Cicha - ja też będę mogła niedługo mówić, że obudziłam się z dwoma panami w łóżku :-D:-D:-D

mrowa - słyszałam, że krochmal na wiele lekkich problemów skórnych pomaga :tak:

A moje dzisiejsze grabienie kup naprawdę odprężające, hahahahaaha - mama do mnie: w niedzielę grabisz? A ja na to - przecież nie pracuję tylko się odprężam :-p (no i oczywiście popukała się w czoło...:-D)
 
No nareszcie skończyły się mecze w necie i dostała się do kompa
więc witam znów wieczorowo

Mamma trzymam kciuki i nie denerwuj się - juz niedługo córcia będzie obok :tak:
Beti, Befatka naj, naj, najlepsze życzonka:-)
Weronikaa ja też tak mam ze słodyczami i to nie tylko w ciąży :zawstydzona/y:

a u nas dziś było tak wiosennie że aż nie chciało się po kosciólku wracać do domku :-D
 
pogoda cudo aż się prosi o spacer z małą :-)

po jakim czasie zabieracie swoje dzieci na pierwszy spacer? bo mi położna zaleca spacer po 3 tygodniach
 
Zaraziłam się od mojego M!!!:wściekła/y::-(Rozbraja mnie już od rana!I nie mam nic żeby wziac!A tak mnie wszystko boli,ze nie mam siły ja na rece wziac:no:
dobrze,że chociaz dzis jest grzeczna...a kapiel jej odpuscilam bo nie wstawala...
 
Darina jamiałam dziś wyjśc z Kondziorkiem na spacer ale niestety pogoda nam nie pozwoliła:-p:no: w sumie miał małe wietrzenie bo byliśmy u teściów wiec troche zażył świezego powietrza;-)
Marteczka zdrówka i uważaj zeby mała nie podłapała od ciebie:no:
Ninja to przyjdz do mnei zrelaksować sie mam co grabić;-):-D
 
My też jeszcze na spacerze nie byliśmy przez tę chorobę Przemka. Jutro ma być ładnie, ale nie wiem, czy uda się wyjść, bo ma być lekarka na patronażu i położna. Ale w różnych godzinach. Więc może we wtorek się w końcu ruszymy z domu. Przemko jeszcze zostaje w domu, bo kaszel ma jeszcze brzydki. Ale widzę, że coraz bardziej nudzi mu się w domu. Najgorzej, jak muszę się zająć małą, bo wtedy on najbardziej mnie potrzebuje do zabawy. A jak mała śpi, to bawi się sam bez problemu. Ale i tak nie jest źle.
Zaraz kąpiemy małą i też zmykam spać. Niby wyspana jestem, ale i tak zmęczenie daje o sobie znać.
 
reklama
Do góry