reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Doris, dzięki za profesjonalne informacje...
Mazdaga, tylko nie mów, że z Ciebie pracoholiczka... Właśnie dzisiaj mi koleżanka opowiadała o jednej mamusi-dyrektorce, która do końca ciąży przychodziła do pracy (od 8 do 22, a czasami w soboty i niedziele), nawet jak była na L4, a potem na macierzyńskim z 2 dzieci: starszy bawił się pod biurkiem, a małe leżało w foteliku na biurku:no:
Ja właśnie zakończyłam pracę i od poniedziałku idę na zwolnienie:tak:
Ninjacorps, widzę że myślisz jak każda z nas, a przynajmniej jak ja... jak nie ma na mnie ochoty, to coś jest nie tak... a ja myślę, że on się boi, że coś może Ci zrobić...
Dusia, dobrze że u Was wszystko w porządku... no i ten pierwszy rodzinny spacerek...
Ewa, życzę szybkiego rozdwojenia...
No i jakoś chyba nadrobiłam zaległości...UFFFF:-p
 
reklama
Jestem już po wizycie u ginki i... w szpitalu. Na poród się u mnie na razie nie zanosi - szyjka średnio twarda, ok 1,5 cm. Na wymiary Emilki wg usg ginka stwierdziła, że wcale poród nie musi być po terminie, tylko ja jestem drobna, więc dziecko też pewnie będzie drobne. Zbadała mnie, pobrała posiew i słuchając tętna Emilki stwierdziła, że jest powyżej normy i dała mi skierowanie do szpitala z podejrzeniem tachykardii płodu. Pojechałam więc, tam zrobili mi ktg i wyszło idealnie. Lekarz w szpitalu powiedział, że czasowe podwyższenie tętna płodu jest najzupełniej normalne i gdyby go nie było, to dopiero możnaby się martwić i ginka po prostu za krótko słuchała tętna. Także trochę się nadenerwowałam, w szpitalu spędziłam ze trzy godziny, no, ale przynajmniej wiem, że wszystko jest w porządku.

Mrówa - ja też słyszałam od koleżanek - mamuś, że jak pieluszki zaczynają przeciekać to znak, że trzeba zmienić rozmiar na większy
 
Doris - to super że KTG wyszło dobrze, ale na pewno nerwów się najadłaś :sorry2: Najważniejsze że z Emilką wszystko OK :-)

Stefanna - może, może :-) ciekawe jak czesto my bedziemy zaglądać na BB, przecież już teraz się nie możemy doczekać dzidziolków a jak się pojawią .... :cool2::-D:-D:cool2:
 
Doris dobrze, że z dzidzią wszystko ok i ktg wyszło dobrze:tak:!
Ale musiałaś się naczekać w tym szpitalu i pewnie najadłaś się strachu... :confused:
 
No niestety, każde takie podejrzenie to zmartwienie. Jestem zła na lekarkę, że nie posłuchała dłużej, tylko odrazu wyskoczyła z jakąś tachykardią. Z drugiej strony lepiej dmuchać na zimne i sprawdzić, jeśli cokolwiek jest niepokojącego.
 
reklama
Doris Super ze z mała wszystko ok i ze nie zmienili Ci terminu porodu
Własnie wcieło nan sabincie i Kasie s.Sabincie wiemy dlaczego a kasie??Moze rodzi:szok::szok:
Ja tez chce z dzidzia na spacerek u nas taka ładna pogoda no troszke wieje ale tutaj zawsze wieje wiec standard.
Matko ile ja dzisiaj zjadłam to szok i ciągle jestem głodna szok:sorry2::shocked2::szok:J sie nabija ze przestaje byc ekonomiczna
 
Do góry