reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

ninjacorps Ahhh.. inny powód. Masz rację..korzystaj.Ja w 1 ciąży też miałam olbrzymi apetyt na sex. Teraz diametralnie mi sie odmieniło - ale to dlatego, ze lekkie zagrozenie miałam. :)
 
reklama
Mazdaga - u mnie jest inny problem, a mianowicie taki że moje libido jest zerowe :baffled: Ale nie powiem wczoraj był poranny #$@#$# ale nic się nie stało :wściekła/y:, musze z wieczorka męża zmolestować :-)
 
mazdaga- ja jeszcze nie korzystałam z pomocy męża w celu wywołania porodu:no:.
On chyba trochę bedzie się bał, ale chyba w weekend trzeba pomóc naturze i córuni:-D.Może jednak nie bede musiała, bo samo się coś ruszy. Zobaczymy....
 
No to ja się chyba też zdecyduję dziś, albo jutro. Małej już chyba ciasno, bo strasznie się dziś rozpycha i nóżkami mnie smyra:);-)

Nulcia - nie mów mężowi o co chodzi:) bo mu nie wyjdzie.
 
skaba1 obiecuję że dziś albo jutro jak sobie posprzatam to pokażę zdjęcia, mąż jeszcze złoży ostatni regał do dzieci i jeszce jakieś drobne poprawki... Oczywiście brakuje jeszcze karniszy i firanek, dywanu, no ale wszytkiego na raz nie da rady ;-)
Ide się rzucić na wyrko bo mnie zmęczyły zakupy :-D
 
Ninja mój też nie chce, chociaż nie jesteśmy u teściów ;-)
Chyba źle zrobiłam, że mu powiedziłam, że to może przyspieszyć akcję. Bo od tej pory to unika jak może.
 
Mrówa, Skaba, skąd Wy macie tyle siły, energii i czasu?
Przemko zdecydowanie więcej domaga się mojej uwagi odkąd jest Milenka więc z czasem dla siebie jest u mnie kiepsko. Jeszcze nie zdecydowałam, ale chyba w przyszłym tygodniu wróci do żłobka. Trochę mu się zaczyna nudzić w domu i nawet z chęcią opowiada czym się będzie w żłobku bawił. A jak się cieplej zrobi, to najwyżej będziemy go z Milenką wcześniej odbierać i razem na spacery będziemy chodzić.
Mrówa, a Meljas jest teraz w domu czy chodzi do przedszkola?
AsiaM, wielu facetów boi się stosunku pod koniec ciąży i nie da się ich przekonać.
Milla, mała czeka chyba na ukończenie pokoiku, bo po co ma się urodzić skoro jeszcze jest coś do zrobienia ;-)
Dobrze widzieć, że codziennie przybywa nam dzieciaczków, a tu dopiero tydzień marca minął. Szybko coś idzie :-D
 
iza- Moze juz jest po? :-)

skaba
- To dobrze ze dzieciaczki ladnie spia w nocy. Tylko ta praca nie daje ci spokoju

Elip
- Gratuluje i wracajcie szybko do domku

mamma
- Gratuluje nowego autka!!!

U nas nocka minela spokojnie. Polozylismy sie kolo 10 pierwsza pobudka o 12 puzniej o 4 no i puzniej maly spal do 9. Wiec jak tak dalej bendzie to nie jest zle. We wtorek bylismy u lekarza na pierwszej wizycie i maly jest zdrowy jak ryba :-) Nastepna wizyta za tydzien w piatek. A wczoraj bylismy 15min na pierwszym spacerku. Ale maly nawet niewiedzial ze byl gdzies bo tylko go do wozka wlozylam to od razu spal i dopiero sie obudzil jak wrucilismy do domu i zaczelam go rozbierac
 
Ale szarówka za oknem:-(..ja już chcę wiosnę!!!!!!!!!!
Marteczka- zaliczyłyście już pierwszy spacer? MY planujemy w niedzielę jak będzie ładnie (tzn nie będzie wiało i padało). Położna mówiła, że do -5stC można wychodzić już od 2 tż dziecka:tak:. Jutro jedziemy z tatusiem na przejażdżkę autem, bo ma coś do załatwienia a w niedzielę spacer:-). Już nie mogę się doczekać.
W sumie Tosi będzie to kolejne wyjście z domu, bo w poniedziałek była ze mną na zdjęciu szwów (ale siedziała z tatą w samochodzie;-)). A tylko się ją wsadzi do auta to już śpi :tak::tak:.
Dziś się wkurzyłam, bo nie przesłali mi kaski z pracy za luty, bo decyzję z ZUS o zasiłku otrzymali wczoraj i dostanę kasę razem z pensją marcową:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.
Ciekawe jak tam sobie radzą Iza i Niekat:confused::confused::confused:?
A i oczywiście ELIP GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ninja, Asia i reszta- korzystajcie póki można z seksiku, bo później 6 tygodniowy pościk:wściekła/y: (połóg). Masakra! Ale już zapomniałam jak to fajnie się do mężusia przytulić bez brzucha:-):-):-), taka mała rzecz a jak cieszy:-):-). Albo jak to fajnie spać na brzuchu:-D:-D:-D:-D.

Pytanie do mamuś: Jak to jest z tą witaminą K i D3? Ja mam w zaleceniach od 15 doby życia maluszka To już od poniedziłku:szok::szok:. Marteczka podajesz już?
 
reklama
PrzyszłaMamusiu, sama nie wiem, jak to z tymi witaminami. Przemkowi dawałam D3 dopiero od drugiego miesiąca, a o K to się dowiedziałam teraz w szpitalu. U nas będzie lekarka w poniedziałek, to muszę się zapytać co i jak. A na spacerki na razie nie chodzimy bo wieje u nas i zimno i do tego jeszcze Przemko chory. Więc pewnie w przyszłym tygodniu się dopiero wybierzemy.
 
Do góry