reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Sabincia- jak byłam w zeszłym tyg u ginki to też się okazało że przez 3 tyg przytyłam kilo! (a w sumie 10) Ale nic mi nie mówiła że to źle :blink: A mała ważyła (to był 32tc) 1900 czyli wszystko w normie - tak mi powiedziała.
A ile Twój Smyk waży? Nie powiedziała Ci ile przytył od ostatniej wizyty?

:cool:WOW:szok: Wskoczyłam dziś w 33tc! :szok::cool:
 
reklama
1400 wazy ale w sumie ta waga to niema duzego znaczenia bo didzius to co mu potzrebne to i tak sciagnie z organizmu mamy , no ja tez od poczatku ciązy przytyłam 9 kg to akurat nie problem bo w sumie morfologia i inne moje badania ok tylko to serduszko małego nas martwi ale moze poprostu taki jest albo ma ostatnio gorszy okres lepiej byc pos opieka i to sprawdzic
 
Witam!:-( Mam problem:/ ale czytając wcześniejsze posty to wszystkie jesteście w ciąży i z takim problemem jak mój dawno się uporałyście.
po prostu chcę aby ktoś powiedział mi czy jestem w ciąży(czy są to objawy ciąży)-poszłabym do lekarza ale w tej chwili jest to niemożliwe dopiero w przyszłym tygodniu:/ a ja nie mogę już wytrzymać z niecierpliwością.
A więc miesiączka spóznia mi się 19 dni,od kilku dni(ok 9 dni) moje piersi są obrzmiałe,wrażliwe na dotyk, moje podbrzusze również wygląda inaczej,czyli jest większe.A co najlepsze -zrobiłam tydzień temu test ciążowy (2 razy) -wynik negatywny:/ - wydaje mi się że troszkę przytyłam. Aha,jeszce co pewien czas występują bóle podbrzusza coś podobnego do przedmiesiączkowych, z tym ze występują krócej i cyklicznie.
:-(Proszę wyrazcie swoją opinię na ten temat!
 
Witam!:-( Mam problem:/ ale czytając wcześniejsze posty to wszystkie jesteście w ciąży i z takim problemem jak mój dawno się uporałyście.
po prostu chcę aby ktoś powiedział mi czy jestem w ciąży(czy są to objawy ciąży)-poszłabym do lekarza ale w tej chwili jest to niemożliwe dopiero w przyszłym tygodniu:/ a ja nie mogę już wytrzymać z niecierpliwością.
A więc miesiączka spóznia mi się 19 dni,od kilku dni(ok 9 dni) moje piersi są obrzmiałe,wrażliwe na dotyk, moje podbrzusze również wygląda inaczej,czyli jest większe.A co najlepsze -zrobiłam tydzień temu test ciążowy (2 razy) -wynik negatywny:/ - wydaje mi się że troszkę przytyłam.
:-(Proszę wyrazcie swoją opinię na ten temat!

W takim razie powtórz jeszcze raz test ale wypróbuj inny tym razem i koniecznie idz do lekarza bo owszem sa to objawy ciązy ale nie koniecznie takze zawsze lepiej sie przebadac.
 
Mleko wciąży powinno się max 4 szklanki dziennie lepiej jakiś jogurt lub kefir , ja pijam inke na mleku, co do wagi ja przez miesiąc przybierałam po 100g przez ponad 4 miesiące ale lekarka powiedziała żeby się nie martwić bo tak czy siak waga rośnie dodam że teraz jestem od początku ciąży 8kg +
Czy wasze bąbliki w brzuchach jeszcze tak bardzo dokazują? a jak z fazami snu śpią w nocy a w dzień rozrabiają?
 
A gdzie tam :p jak chodze to spi jak usiade to zaraz dokazuje kopie a jak ja mam zamiar spac to on ma zamiar sie bawic :p w denerwowanie mamusi :D albo jak go czkawka złapie :p cały brzuch wtedy chodzi :)
 
Witam!:-( Mam problem:/ ale czytając wcześniejsze posty to wszystkie jesteście w ciąży i z takim problemem jak mój dawno się uporałyście.
po prostu chcę aby ktoś powiedział mi czy jestem w ciąży(czy są to objawy ciąży)-poszłabym do lekarza ale w tej chwili jest to niemożliwe dopiero w przyszłym tygodniu:/ a ja nie mogę już wytrzymać z niecierpliwością.
A więc miesiączka spóznia mi się 19 dni,od kilku dni(ok 9 dni) moje piersi są obrzmiałe,wrażliwe na dotyk, moje podbrzusze również wygląda inaczej,czyli jest większe.A co najlepsze -zrobiłam tydzień temu test ciążowy (2 razy) -wynik negatywny:/ - wydaje mi się że troszkę przytyłam. Aha,jeszce co pewien czas występują bóle podbrzusza coś podobnego do przedmiesiączkowych, z tym ze występują krócej i cyklicznie.
:-(Proszę wyrazcie swoją opinię na ten temat!

Nie napisałaś czy masz cykle regularne, bo jeśli tak to wydaje mi się że jesteś w ciąży. Objawy mogą być różne lub ich w cale nie być (ja z początku tylko często sikałam, żadnych nabrzmiałych piersi czy brzuch). To że przytyłaś - to chyba bardziej Twoja nadinterpretacja, bo nie tyje się ot tak szybko :no:
A może źle wykonałaś test? Spróbuj z innej firmy i dokładnie, kropka po kropce zastosuj się do instrukcji.
 
reklama
Amie tak to juz jest z facetami jak widza kobite za kierownica to od razu jej wina:dry::wściekła/y::no: dobrze ze w pore zareagowałas:tak:
ja tez duzo pije no i od Coli nie stronie dośc często mi sie zdarza łyyknąc:sorry2:
pije codziennie kakao bo uwielbiam, early grey herbatka i mineralna najczęsciej;-)
Sabincia to jak tak sie dzieje z dzidziusiem to lepiej byc pod stała kontrola lekarzy:tak: juz coraz blizej do końca;-)
 
Do góry