reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Co do picia to pije kawę ricore z mlekiem, a herbatka bardzo mi pasi lipton cytrynowy ten w piramidkach i woda cytrynowa, czasem pepsi też łyknę:tak:
 
reklama
A ja pijam rano kakao, w ciągu dnia herbatki owocowe, zieloną lub czerwoną. Czarnej nie piję wogóle, bo miałam po niej klopoty żołądkowe. Jak czytam, jakich herbat nie wolno pić w ciąży, to wychodzi na to, że wogóle lepiej nie pić - ja sie tym nie przejmuję. Jedynie ta zliści malin do mnie przemawia i omijam z daleka. W weekend pozwalam sobie na jedna kawę dziennie i colę. Ana codzień oprócz tych wszystkich płynów woda.
 
No bo podobno jak teraz się śpi i wypoczywa takie będzie dziecko:tak:.To ja buszuję do 1-2 bo nie mogę zasnąć tylko łażę kuchnia-łazienka,a wstaję 11-12:sorry2:.A ja czasem w nocy przez sen mam takie odbicie,że aż mi się wszystko cofnie,kurde ulewa mi się???:-Djakby nie pozycja spania na boku to mogłoby się źle skończyć:zawstydzona/y:.Właśnie mnie na frytki naszło.:-)
Z napojów to herbatka zwykła do śniadanka ale z miodem i cytrynką.Przez dzień to mineralka z sokiem,herbatki granulowane,albo owocowe piramidki Lipton.:tak:.a czasem się zdaży cappuccinko albo Caro,lub szklaneczka Sprite albo Fanty.;-)
 
Hejka.
He he ....ale was suszy laseczki jak na kacu:):-)Ja tez wiecej teraz pije kiedys piłam kawe moze 2 dziennie i jakis mały soczek nic wiecej bardzo mało.Teraz pije wiecej szczególnie mleko choc go nie cierpie,to wiem ze musze jakos wapn uzupełnic bo ogolnie nie przepadam za nabiałem.Czasem wypijam nawet cały litr ale bardzo zimnego bo ciepłego tez nie trawie.Herbatke tez popijam z moidkiem i cytryna ,a czasem z sokiem malinowym.
Weronika ja nie jestem pewna czy i jak dam rade z jednym bobasem ,a tu laska 3chce :-):-):-)Mam nadzieje ze jakos sobie poradzi na koniec roku wracaja do polski wiec jakas babcia zawsze pomoze
 
Własnie wróciłam z wizyty u gin i niewiem czy sie cieszyc czy tez nie bardzo dostałam skieriwanie na patologie ciąży na badania dodatkowe od miesiąca przytyłam niecały kilogram ciśnienie mam świetne ale leków duzo znow dostałam i jeszcze jakies globulki bo lekka infekcja a tak to znow spiekłam buraka bo ta babeczka wiecznie mi słodzi ze mi ta ciąza służy :p:p i ze tak slicznie wygladam ze az ma ochote mnie schrupac:confused::szok:, ale i tak ją lubie :p:-D
 
Sabincia, a czy poza wagą coś jeszcze się dzieje, że dostałaś skierowanie do szpitala? :szok: Bo ja półtora miesiąca temu schudłam prawie 3 kg, a od miesiąca waga stoi w miejscu. Chociaż i tak mam już +14 kg. Tylko, że u mnie spadek wagi był związany z przejściem na dietę cukrzycową.
 
Cześc dziewczyny
a ja dopiero dostałam się do netu:-( wczoraj wieczorkiem Męzulo jeszcze załapał się i posprawdzał wszystko po czym dla mnie juz net był nieosiągalny:-(
nawet nie jestem w stanie nadrobić zaległości - nie przeczytam wszytskiego!!!
ale tak sobie chociaz przjrzałam te kilkanaście stron no i musze przyznać ninja że twoja bratanica jest śliczniutka:tak::-)
 
reklama
Dzidzia ma od jakiegos czsu bardzo słabe tetno na tej dolnej granicy no i dlatego mam non stop robione USG ostatnio KTG bo nie wiadomo czy cos niema z serduszkiem ale mam sie nie martwic na zapas. Waga mi mało rosnie ale dzidzius w sumie przybiera na wadze i rosnie tak jak powinien zobaczymy w szpitalu co i jak bo w razie gdyby cos z serduszkiem to musiała bym lezec bo nawet jak by cesarke mi mieli wczesniej robic to maluszek musi wazyc ponad 2 kilo grunt to sie nie stresowac i byc dobrej mysli :tak:
 
Do góry