reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Sabincia wszystko będzie dobrze - napewno - przede wszytskim trzeba mysleć pozytywnie, a my wszystkie na pewno trzymamy kciuki za ciebie no i przede wszystkim za Maleństwo:tak:

Weronika spokojnie - nie jesteś wyrodną matką :-) gdyby twój organizm potrzebował więcej mleka albo jakiegokolwiek nabiału na pewno miałabys na to ochotę :-D ja np. z reguły jadam sam nabiał i nie znosze wędlin :baffled: ale w czasie ciąży zdarzyło mi się juz kilka razy że miałam taką chęc na chlebek z szyneczką że nic mnie nie powstrzymało przed zjedzeniem tego :-D
 
reklama
Ja też piję dużo i wszystko:baffled: Największe wyrzuty sumienia mam jak sięgam po napoje energetyzujące:sorry2::sorry2: ale teraz to już max 1 na tydzień:baffled: Serio, nie wiem skąd mi się to wzięło, bo przed ciążą po prostu ich nienawidziłam, może ze trzy razy w życiu piłam, a w ciąży mogłabym pić tylko to!! Za to maksymalnie ucięłam kawę - może ze 2 czy 3 na tydzień.
Sabincia, trzymamy kciuki! A jak marcówki trzymają, to wszystko musi być dobrze!:-):-):-)
 
No oczywiście , że musi byc dobrze nie widze inaczej ! tyle przeszlismy od samego poczatku , ze musi byc dobrze :) Wszyscy trzymamy kciuki za malenstwo:tak:
 
befatka-a tak ten czas leci na mieszkanku synus daje czadu ze juz wymiekam:baffled: a co do zyl to masakra boje sie cholernie! bo mam je na calym prawym udzie i ida az do posladka przez krocze:baffled: i bol mam taki ze szok juz mi gin powiedziala ze bedzie problem z nacieciem:szok::szok::szok: bo mam tam wszystko napuchniete w zylach! biore detralex i mam taki zel lipo hep ktory moge stosowac przez 14 dni! boje sie zeby przy porodzie nie bylo zadnych problemow z tego powodu:baffled:
 
Ale juz sie wkoncu wbilam na bb:-) z tym ze cos pod koniec lutego bedziemy sie przeprowadzac to znowu mnie nie bedzie:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Kasik bidulko współczuję:no:,ale mam nadzieję,że przejdzie:tak:W końcu będziemy 3mac kciukersy.
Siwona Kobieto:szok::szok::szok:przecież na tych energetykach,to pisze jak byk,że w ciąży nie można!Pamiętam jak jeszcze pracowałam po 12h na nocki i dostałam dwa burny od przedstawiciela i to przeczytałam to oddałam je koledze!Wolałam się kawy napić,albo coli.
 
Sabincia na pewno wszystko się dobrze skończy ale zawsze lepiej iść do szpitala jak się coś dzieje, będziecie spokojniejsi a to jest dzidzi najbardziej potrzebne!!:tak:
 
Kasik to współóczuje miejmy nadzieje ze wszystko sie ułoży i bedzie lepiej.
Mnie tez czeka przeprowadzka na koniec lutego chyba jakos przed narodzinami dzidzi jak ja tego nie nawidzeeeeee i chyba tez nie bede miała neta przez jakis czas.:-(
 
reklama
Kasik bedzie wszystko dobrze musi byc a do końca już blizej niż dalej:tak::-)
wspólczuje wam tych przeprowadzek:no::-p i to przed samym porodem:szok::-:)baffled:
 
Do góry