reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Bartuś jest już na świecie od godziny 00:04 waży 3280g mierzy 55cm. Urodził się dokładnie w terminie:tak::tak::tak:.
Jest na pewno śliczny :-)(chociaż jeszcze nie widziałam). Urodził się przez cięcie cesarskie z uwagi na podwójne okręcenie pępowiną:zawstydzona/y:. Do siostry jeszcze nie mogę się dodzwonić(gorąca linia), bo jest na pooperacyjnej i tam nie można nawet tatusiom wchodzić, więc pewnie gada z mężusiem:sorry2:.
milla- buziaczki dla Ninki, też się wycierpi przez te ząbalki:zawstydzona/y:. No to dla Przemka pewnie frajda, że jedzie do dziadków:tak:. A jabłuszek Ninka nie może? Albo może brzoskwinki?
 
reklama
Hejo juz nie dalam rady wczoraj wejsc!
darinia-Domis tak robi jak nikt nie zwraca na niego uwagi:-D Arus tez tak robil i nasz tez jeszcze sie nie zabiera do raczkowania czy bujania ale przyjdzie czas i na niego
stefanna-dzieki :-) no troszke mi zle jesli chodzi o karmienie bo z Arkiem to mi nie wyszlo:-( tyle dobrze ze w sumie pol roczku udalo sie:tak: ten czas wiecznie go malo:dry: a zabki to wieczna zmora:dry::dry::dry: oby szybciutko przeszlo:tak:
PM-dzieki w imieniu Arusia:-) no sadzalam go sadzalam az sam przyniosl wiec teraz tego pilnujemy:tak: a i gratulacje dla sister i mezula no i dla cioci:-D
milla29-no szkoda szkoda :-:)-:)-( udanej wyprawy zycze
jak dam rade to wkleje pare fotek
 
PM GRATULKI Z OKAZJI ZOSTANIA CIOCIĄ-GRATULACJE DLA SIOSTRY!!!
a u nas nic nowego-Jasiek nadal lubi chodzić do przedszkola choć piernik nic nie chce tam jeść:baffled:Mała nadal w pozycji horyzontalnej i nie kwapi się podnieść swjego tyłeczkado góry.
Milla to bawcie się dobrze!!
Stefanna no to imp[rezka już tuż tuż:-)
Kasik spoko-teraz to już pół roku prawie ma mały więc nie masz się co przejmowac.Ja Jaska też musiałam odstawić bo musiałam brać leki na problemy z ukł.moczowym
Miłego dnia...
 
PM1 niestety na jabłka ma alergię (rozwolnienie ból brzuszka wysypka i ajgorsze że zaraz odparzona dooopcia), musze spróbowac z brzoskwiniami, ale niestety nie ze słoiczka bo są z domieszką soku jabłkoewgo (zresztą tak jak wszystie owoce słoiczkowe).

Gratylacje dla Siostry, no i przede wszystkim Cioci!

Kurcze jak mi się nie chce pakować, a najgorsze to te 5 godzin jazdy :-( Mam nadzieję ze dzieciaki beda spać
 
PM - zdrówka dla siostry i jej Synka! :tak::tak::tak::tak:(aż przypomniało mi się, jak tu na forum każda z nas po kolei znikała a potem "meldowała się" sms-em :-D)
kasik - nic się nie martw tym karmieniem - przecież i tak sporo czasu go karmiłaś naturalnie! Tak naprawdę to chyba już niewiele mam z naszego forum nie przeszło na butelkę :tak:
Stefanna - Tymon przestał budzić się w nocy co trzy godziny - budzi się co dwie... :sorry2::dry:
Darinia - fajnie, że podoba Ci się nowa praca! Mam nadzieję, że się to nie zmieni :-)
 
Dzięki dziewczyny za gratulacje:tak::tak:. Podekscytowana jestem jakbym to ja rodziła:-D:-D. Tym bardziej, że poinformowałam o tym wrześniówki(bo siostra z wrześniówek) a tam to dopiero jest gorąca atmosfera...skurcze, rozpakowywanie itp...i tak jak pisała ninja przypominają się te nasze smsy z takiego gorącego okresu:-D. Oj kiedy to było:-D;-):-).
A mam do was pytanko czy waszym dzieciaczkom się jeszcze ulewa? Bo mojej Tosi tak:zawstydzona/y::dry: ale tak gęsto dużo śliny, i nie wiem czy to też nie z uwagi na ząbkowanie:confused:
 
PM - z ulewaniem nie podpowiem bo Tymon od początku nie ulewał w ogóle :sorry2:
A z Mrową to faktycznie - trzeba będzie wysłać petycję do jej małżona, żeby jej laptopa na gwiazdkę sprawił :-p
 
PM gratuluję. Fajnie mieć takiego maluszka w rodzinie.
Co do ulewania, to jeśli Tosia siedzi, to może jej się ulewać, bo brzuszek jest wtedy uciskany i musi się do tego przyzwycziać. A jeśli jej się ulewa bez względu na pozycję, to poszłabym do lekarza i sprawdziła, czy to nie refluks.
3 dni żłobkowe nam minęły. Na razie babeczka kiepsko tam śpi, ale śpi. Z jedzeniem też jest tak sobie. Dziś była prawie 3 godzinki. Wyszła zapłakana, ale okazało się, że ją pani obudziła. Jak mnie zobaczyła to przestała płakać. Potem się poprzytulałyśmy i pięknie się do mnie uśmiechała. Potem w domu odsypiała. Ale i tak musiałam ją obudzić, bo trzeba było pójść po Przemka. Dziś był dłużej w przedszkolu i bardzo mu się tam podoba. Jak mu powiedziałam, że jutro nie idzie, to z oburzeniem zapytał A dlaczego?
 
reklama
No rzeczywiscie puchy!

Witam po strasznie dlugiej przerwie. My juz w Londynie i ja niestety juz w pracy. W dodatku wsadzili mnie o zgrozo do bankowego dzialu naszej kancelarii i godziny sa jak narazie koszmarne - w domu jestem zawsze po 6pm! Mieli mnie na pierwsza specjalizacje po powrocie wsadzic do podatkowego gdzie godziny sa super i wiekszosc pracy mozna z domu robic a tu prosze :wściekła/y: Ale za 5 miesiecy ja juz sobie odbije, a przynajmniej mi podwyzke dali wiec chociaz to :baffled:

A mam do was pytanko czy waszym dzieciaczkom się jeszcze ulewa? Bo mojej Tosi tak:zawstydzona/y::dry: ale tak gęsto dużo śliny, i nie wiem czy to też nie z uwagi na ząbkowanie:confused:

Tez, ale moj Dzemik jest niezwykle zarloczny i jak wsunie blisko 200mls na raz to mu sie wtedy ulewa. coraz ciezej sie go za to 'odbekuje'. zeba jeszcze nie ma chociaz slini sie juz od chyba 2 miesiecy.

Czy to normalne ze w tym wieku dziecko juz siada? Dzemik jest troszke leniwy ale za to bardzo silny, przewracac mu sie za bardzo nie chce, ale ciagle mi siada i w dodatku podciaga sie i sklonienie go do wypuszczenia z lapek szczebelkow latwe nie jest.

Pozdrawiamy i lecimy na facebook'a, myspace i NK etc - skoro mam te 5 min dla 'siebie' to trzeba je owocnie wykorzystac :-D pozatym i tak sie juz do niczego innego nie nadaje bo byly drinki po pracy co mnie juz zupelnie wykonczylo w tym tyg

milego weekendu wszystkim mamusiom i maluszkom :)
 
Do góry