reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Dusia, no to Michałek będzie niedługo rozrabiał na swoim:tak:;-):laugh2:
Dobrze, że macie elektryka w rodzinie:tak: nam tak nawalił facet od obmurowania kominka, no i mąż sam to zrobił:tak:
Miłych urodzin w gronie rodziny:-)
 
reklama
Dusia dostłam jeszcze ksiazke kucharska od kwietniówki w wersji elektronicznej jak chcesz to przesle ci i innym chetnym tez:tak::-)
w wózku spacerówce juz ładnie siedzi przypiety:tak: ale kazde dziecko jest inne :-)mój np jeszcze nózki nie włozył do buźki;-) ani nie ma zebów:-p
ucałuj mame na urodzinki:-)
to juz coraz blizej do przeprowadzki:happy:
Beti to udanej imprezy , to odsapniesz troszke babcia zajmie sie Jolcia;-)
 
Tak czytam o tych powrotach do pracy i mi się łezka w oku kręci, bo jeszcze niecały miesiąc i mnie też to czeka:-:)-:)-( Szczerze mówiąc nie chciałabym jeszcze wracać, ale nie bardzo możemy pozwolić sobie na tak radykalne zmniejszenie domowego budżetu:no::no::no: Dlaczego ten macierzyński jest taki krótki!?!?:angry::angry::angry: Biedny Filipek, wyrodna matka zostawi takie "maleństwo"...
Fajnie poczytać o osiągnięciach waszych pociech, mój jeszcze niewiele potrafi, ale jest niezłym klockiem i różnego typu akrobacje jeszcze mu nie wychodzą:baffled: Na szczęście minimum, które powinien umieć jak na swój wiek już opanował, więc się nie martwię:-) Teraz na okrągło ćwiczy na swojej siłowni (podnosi nóżkami przewijak na łóżeczku), albo czyta książki i prasę (z gazet wiele po jego czytaniu już nie zostaje:-D:-D)
Mrówa ja też poproszę tę książkę:tak::tak:
I podziwiam jak potrafią spać te wasze dzieciaczki, mój ciągle budzi się co 2-3 godziny, poudaje, że cyca i śpi dalej, a ja obudzona:crazy::crazy:
I tyle miałam pisać, ale z Rumcajsem na kolanach normalnie się nie da:baffled:
 
Gratulacje zębolka u Neli! A nawet dwóch :-)
Przeleciałam tylko pobierznie bo w zasadzie przyszłam się przywitać tylko. Muszę koszenie trawy skończyć bo zarosnę po pachy :-( Małżon oczywiście czasu nie ma bo już drógi dzień walczy z awariami prazalnika, wczoraj wrócił o 22 a dziś zapowiada że na 19 będzie.... no zobaczymy.
Dałam dziś królewnie marchewkę z kleikiem ryzowym, no zobaczymy jaki będzie efekt. A smakowało jej :-D Aż mlaskała.
Nawtykałam do krecich norek sierści psiej, no zobaczymy jaki będzie efekt, ale żeby "obetknąć" wszytkie musiałabym burkom wydrzeć całą sierść ;-) Ale coś w tym jest bo zauwazyłam ze w miejscach w których psy załatwiają swoje potrzeby to kret nie ryje :-) Może by tak psich qp wetknąć w norki.
I jeszcze zepsuł mi się depilator no wq... się na maxa bo nowy tylko 4 razy go uzyłam, zrobiłam sobie nogi pachy i jak wzielam sie za bikini to zazgrzytało i stanął, ja patrzę a tam wytarły się ząbki w kółkach poruszających te wałeczki. Wrrrrr.
 
Dołączam do Beti - Doris! Ja też nie pamiętam jak Emilka wygląda!!! :-(

Mrowa - ja też baaardzo proszę o ten plik.:sorry2:
A Kondzik to faktycznie silne chłopisko, skoro tyle czasu umie siedzieć!
Weronikaa - Gratulacje z okazji kolejnego ząbka! Widzę, że Nela, chociaż jedna z młodszych to wysunęła się na prowadzenie! :-D
Ja tez mam zamiar robić jabłuszka i gruszki (ale czekam jak nasze dojrzeją) - ciekawe czy mój debiut będzie udany :-D
Dusia - fakt, że remont jest uciążliwy, ale najważniejsze , że na swoim!
Doris - to współczuję - Tymon nie jest tak wrażliwy jak Emilka - też mieszkamy w jednym pokoju i jak śpi to mogę wszystko tam robić (no , może bez odkurzania ;-))
Stefanna - powiem szczerze, że myślałam, że będzie trochę łatwiej :zawstydzona/y:- no bo przecież ludzie się budują i jest ok. Tylko nie pomyślałam o tym, że jak się budują, to we dwójkę to wszystko robią....
Skaba - wstyd, ale ja też przegapiłam - tak się zachłysnęłam tym oderwaniem od budowy i Jurą, że zapomniałam kompletnie (tym bardziej, że całe miasto zapakowane pielgrzymkami - jakbym tam mieszkała to bym chyba oszalała w sezonie :sorry2:) NADROBIMY!!!
 
to dziewczyny podajcie mi swoje maile to wam wyśle:-)
Siwona to mozemy sobei przybic piatke bo mój tak samo w nocy sie budzi:dry:
a ze idziesz do pracy to nei znaczy ze jestes wyrodna idziesz bo nie mas zinnego wyboru sytuacja was tak zmusiła i nic z tym nie poadzicie:-(
Milla to daj znac czy kret uciekł;-) jak by co to moja ogołoce:-D

Ninja wielkie buziaki z okazji rocznicy :-*
 
reklama
Do góry