reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witajcie...
A u nas dalej gorączka....:-:)-:)-( Czopek podziałał może do 3-ej nad ranem, a od tego czasu Myszka znowu jest rozpalona....:sad: Dzwoniłam już do lekarki i chce nas dzisiaj zobaczyć - podejrzewa rumień, ale ja sprawdzałam wczoraj nóżki i nie były ani twarde, ani zaczerwienione w miejscu kłucia, więc obawiam się że to jednak coś innego....:-( Jak się domyślacie nocka fatalna, bo budziła się chyba co dwie godziny i jestem nieprzytomna....
Dzisiaj Mężuś ma urodzinki i myślałam, że poświętujemy, ale coś kiepsko o widzę...:no::no::no:
 
reklama
stefanna - wpółczuje o Tobie i małej:-(
milla - mój czasem ledwo wejdzie do domu i ju,z ma telefon zeby wracął do pracy bo coś tam trzeba wyprawić do wyjazdu (maszyny i ich części)... a Francuzi to są partacze i nie raz juz Łukasz sie o tym przekonał - lepiej sie pracuje z Niemcami jednak:dry:
ja wreszcie wkleiłam zdjecia z chrzcin:-puff ale się zbierałam to tego...
byłam dzis w aptece uzupełnić wyposażenie zakąłdowych apteczek i jechałam autem firmowym... ale fajnie!stwierdzam, że lubię duże auta!!!
 
Beti - czy infekcja znikła to nie byłabym pewna, bo te leukocyty dalej za wysokie :wściekła/y: nie wiadomo skąd, w przyszłym tyg. powtarzamy badania moczu i posiew, a do Dr 2 września do kontroli to zobaczymy :sorry2:
Swoją drogą 2 najbliższe tyg. spędzimy na wizytach u lekarzy, najpierw w przyszłym tyg. bioderka, a początek września nefrolog i szczepienie :-(
P.S. Pogódźcie sie z A - szkoda życia na kłótnie :baffled:
Dusia- dobrze że macie elektryka w zanadrzu ;-) a Michałek będzie brykał już u siebie niebawem :-)
Mrowa - tak jak piszesz - każde dziecko jest inne - Nelka ni czorta nie usiedzi jeszcze - kiwa się jak pijaczek :-Dna wszystkie strony, ale w tej pozycji jest najszczęśliwsza
Siwona- dla Filipa jesteś najcudowniejszą mamusią, a to ze musisz wrócić do pracy, cóż niestety takie jest życie okrutne :-:)wściekła/y:
Milla - i jak wyniosły się krety do sąsiada? :-D z depilatorem sru na gwarancję, ale teraz tandetę wciskają :wściekła/y::angry:
Ninja - dołączam się do życzeń z okazji rocznicy, cóż nadrobicie jak małżon będzie w domku ;-):-)
No faktycznie Nelka jedna z młodszych dzieciaczków a idzie z zębami jak nie wiem :zawstydzona/y:
Stefanna - Biedna Martynka :-( oby gorączka szybciutko minęła i ząbek wyszedł - i ucałuj mężula od internetowych koleżanek :-* :-)

A dziś miśka 2x się budziła w nocy - chyba te całonocne spanie to jeszcze taki jej "wybryk" :nerd:

A zmieniając temat - w co ubieracie dzieciaczki do spania?? Bo my śpimy przy otwartym oknie a pokój Nelki dzielą od naszego przesuwne drzwi które są cały czas otwarte. Jak ubrałam ją w długi rękaw i gacie to mężul mnie zbeształ:baffled: że ciepło, ale ona sie rozkopuje i jak czasem zaglądnę do niej w nocy to cała odkryta :dry::wściekła/y:
 
Weronikaa - ja kupuję pajacyki z Cherokee (do spania białe, bo najtańsze ;-)) i Tymon śpi w takim pajacu i niezbyt grubym śpiworku, żeby się nie rozkopywał, o takim:
=audien=CHEROKEE śpiworek i króliczek 0-6 mcy (422090937) - Aukcje internetowe Allegro
Jak było cieplej, to zamiast pajacyka, zakładałam mu body z długim rękawem.
Najlepiej sprawdź ciepłote karku, jak bierzesz Nelę w nocy na karmienie - jak jest zbyt ciepły , to znaczy , że jest przegrzana.
Stefanna - trzymam kciuki, żeby jak najszybciej spadła ta temperatura :szok:

Dziękuję dziewczyny za życzenia! Kochane jesteście... :sorry2::sorry2::sorry2:
 
Dziewczyny, właśnie dzisiaj chce mu pokazać jak może wyglądać nasz domek, kiedy nic nie robię:-p Może zauważy jakąś różnicę...:rofl2:

Stefanna, daj znać co po wizycie u lekarza... Wszystkiego najlepszego dla męża, może da się poświętować wieczorkiem:tak:

Weronikaa
, miejmy nadzieję, że w końcu unormuje się poziom leukocytów...:tak:
Co do ubierania Joli, to po kąpieli zakładam jej body z krótkim rękawkiem lub z długim (zależnie od tego jaka jest temp. w pokoju) i skarpetki na stópki... Mamy jeden pokój i śpimy przy otwartym oknie... małą się rozkopuje, ale zawijam jej nóżki w pieluszkę tetrową lub flanelową:-)

Niekat, to może i Ty powinnaś sie o takie duuuże autko postarać;-) Ja właśnie szukam... i czekam na odpowiedz, czy facet będzie sprzedawał swoją Skodę w combi:tak:
 
Asze udanego dnai życze:-)
Stefanna biedna Martynka pewnei ta goraczka od zęboli:no::-(
Myśmy tez mieli lebiode ale jakos Łukasz ja wytepił:sorry2:buziaki dla meża na urodzinki.
Dusia a dziekuje za pamiec:-) mama teraz lepiej wyniki ma w normie, skończyła chemie i w piatek ejdzie do swojej lekarki to jej powie wiecej. Mówi ze czuje sie dobrze:-)
Weronika ja ubieram rampersika z krótkim rekawkiem bo u nas w sypialni jest goraco ok 25 st wiec niechce go przegrzac i przykrywam go kołderka bo wydaje mi sie ze w spiworku mu za goraco:sorry2: a jak jest chłodniej to tak jak Ninja ubieram pajacyka:-)
acha i spimy przy otwartym oknie
Beti tego twojego faceta to trzepnij mocno

ksiazki wam podeśle napewno tylko nieweim czy teraz zdarze:sorry2:
 
Dzięki dziewczyny! Temperatura troszkę niższa, bo niecałe 38 stopni, więc podałam teraz małej Ibum i spokojnie zasnęła... Zobaczymy co będzie jak się obudzi...:confused:

Weronikaa ja też ubieram Martynkę na noc w bawełniane pajacyki, a jak są upały to śpi w rampersie z krótkim rękawkiem, albo w samym bodziaku. No, a na to oczywiście lekka kołderka, bo o dziwo moja myszka się nie rozkopuje... Na razie, hehe:-D:-D Dzięki za życzenia dla Małżona! ;-)
Milla no to będę miała niezłe zajęcie w ogrodzie! I żadne środki "chwasto-bujcze" na to nie pomagają....nie strasz mnie????????:angry::szok::angry:
Beti mam nadzieję, że pogodzicie się z Mężusiem i ciche dni szybko miną! ;-):tak:
 
Beti- no to ladnie te smieci wyrzucal....ja niewiem co bym mojemu zrobila jak by mi taki numer odwalil.

Stefanna- mam nadzieje ze goraczka szybko minie. Biedne malenstwo.

Wronika- moj maly spi w body z krutkim rekawem albo rompersie, i przykryty kolderka

mrowa- no to super ze mama czuje sie dobrze!
 
Witam, melduję, że zdjęcia Emilki są już na zamkniętym!

Beti - źle postąpił Twój mąż, szkoda, że się tak przez niego denerwujesz.
Stefanna - zdrówka dla córci, oby gorączka przeszła całkowicie i żeby nocka była spokojna.
Weronika - Emilka śpi w bawełnianym pajacyku (też polecam cherokee z tesco) i przykrywam ją jeszcze cienkim kocykiem. Mamy leciutko uchylony balkon, bo przy oknie stoi łóżeczko, więc na noc je zamykam.
Mrówa - też poproszę o plik.
Milla - powodzenia w walce z kretami, ale ogródek usłany puszkami po piwie tez nie prezentuje się najlepiej.

Jeśli chodzi o postępy Emilki, to też jeszcze ząbków nie ma, nie przewraca się na brzuszek i na odwrót, czasami próbuje siadać i zaczyna łapać swoje nóżki. Wszystko w swoim czasie.
 
reklama
Dziewczyny z tą sierścią to lipa (albo ja mam taki okaz) powypychał sierść na zewątrz kopczyków :-( Mój ojciec to wkładał wąż do dziury i lał wodę i czekał kiedy gnida zacznie się topić i wyjdzie na zewnątrz, no ale szkoda mi wody.
stefanna niestety środki chwastobójcze działają tylko na rośliny na nasionka nie, jedynie pozostaje Ci wyrywać roślinki i dbać żeby nie rozsiały się na nowo
niekat szlag by trafił tych francuzów ich sprzet ich montaż, a teraz jak awaria to nie racza nawet na maila odpowiedzieć
beti pisze:
Dziewczyny, właśnie dzisiaj chce mu pokazać jak może wyglądać nasz domek, kiedy nic nie robię:-p Może zauważy jakąś różnicę...:rofl2:
hehehe może jakbyś tydzień nic nie robiła nie miałby czystych skarpet ani majtek to moze by się domyślił ze jest coś nie tak. Mój uwaza ze jest czysto do czasu jak ma czyste szklanki i talerze ;-) A jak mu zaczyna brakować to zaczyna sie zastanawiac jaka jest tego przyczyna. Dobrze że nie chodzi do sklepu po papierową zastawę :-D
Królewna poszła mi spać o 18tej bez kąpania, ciekawe o której mi się obudzi, mam nadzieję cicha że do rana pośpi ale... jak to w takich przypadkach bywa pewnie obudzi się o północy piękna, żeśka, fantastyczna.
Kolorowych
 
Do góry