reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Niekat - to zwykły wapń w tabletkach musujących - ja mam teraz taki co się nazywa Ca Allergo, ale myslę, że to taki chwyt reklamowy, bo składem nie różni się od wcześniejszych co kupowałam.
Darinia - wapń nie pomoże na bródkę, bo to nie alergiczne tylko od podrażnienia. Tak jak pisała Mrowa, dobrze jest odstawić smoczek, ale to raczej niemożliwe, jak dziecko jest przyzwyczajone do niego - nie wiem jakie maści, ale pamiętaj, by bródki nie wycierać ze śliny, a raczej "odciskać" wilgoć (przykładać pieluszkę do wchłonięcia ślinki). Pocieranie, nawet delikatne, będzie wzmagało podrażnienie. no i na każdy sen smaruj np. bepantenem



A my szykujemy się dziś na wesele - nie bardzo mi to podchodzi, więc planujemy być do ok.24.00 (ślub jest na 19.00)
Tymon zostaje w domu z ciocią Siorką i wujkiem Kondziem.
 
ninja jak się nei ma ochoty na impreze to... wiadomo że bedzie fajnie:tak:bawcie się dobrze:-)choć na za weselami nie przepadam to w tym roku mielismy dwa i było fajnie - pewnie dlatego zę ostatnio byłam na własnym ponad 4 lata temu ehhehehe:cool2:
 
Ale puchy...

Dzisiaj zmagamy się z gorączką Joli... Biedactwo nie może w ogóle sama zasnąć w łóżeczku... i jeszcze z płaczem... właśnie o 19 zasnęła mi na rękach, a teraz przełożyłam ją do łóżeczka... nawet nie chciała piersi na śpiocha, ale pewnie zaraz się rozbudzi...
Co do wesel to i my mamy we wrześniu 2 i to tego samego dnia:tak: jedne u siostry, która z całej naszej rodzinki zaprosiła tylko naszą rodzinkę, a drugie u koleżanki... Nie możemy się z A zgodzić, gdzie pójść, więc chyba nie pójdziemy:-(
A i jeszcze pod koniec sierpnia chrzciny Joli, a moja garderoba wychodnia do wymiany:no:
o właśnie skrzeczy:-(

Dobrej nocki;-)

 
Jac wszystkiego naj na kolejny miesiaczek:-)
Beti to siostra tylko ciebie z mezem zaprosiła na wesele :confused: a co z twoimi rodzicami?
Ninja udanej zabawy:tak:
Darina ta masc jest bez recepty;-)


Ja byłam w tym roku zaproszona na 5 wesel :sorry2:z tego a 4 nie poszliśmy a na 5 sie wyboeramy we wrześniu;-)
ale my co roku mamy uraodzaj na wesela:-p:sorry2: za rok juz mamy 2 na które musowo musimy byc bo mój brat i szwagier sie hajtaja:-)
 
ufff co za dzień.. upał straszny..

ninja udanej imprezy:-)

my jutro mamy chrzciny - J jest chrzestnym u mojej przyjaciółki..

Marysia rozgadała sie niesamowicie i chichra sie non stop.. przy przebieraniu aż się zanosi ze śmiechu:-) a na widok Bartka to już wogóle - cokolwiek by nie zrobił:-) wesoło mamy z tymi dzieciaczkami:-) i jak sobie kogoś upatrzy to zaczepia, gada i się śmieje.. dziś nawet buziaka kawalerowi dała i z rąk go nie chciała wypuscić.. całuśnica jedna!:-)
 
Ninja mam nadzieję że wesele udane :-)

Beti zdrówka dla Jolci :-(

Mrowa aż ci zazdroszczę - uwielbiam wesela i może w tym roku jedno będzie :-) o ile zostaniemy zaproszeni :confused:

Skaba no cóż Marysia chce juz sobie jakieś odpowiedniego kandydata zarezerwować :-D bo jak za późno zacznie szuakć to zostaną jej same okruszki;-):-D

a u nas pogod asię psuje :-(dziś popadało jutro tez kiepsko ma być :baffled:
 
Witam drogie kolezanki
Dzieki za pamiec o mnie i Kayi dziekujemy za zyczonka itd.
Dzis zalozyli nam dopiero neta
U nas duze zmiany jak juz wczesniej pisalam przeprowdzke mielismy i nie milam neta mialo nie byc tydzien ale zmienilismy dostawce i w ogole dluga historia co nam z reszta na dobre wyszlo.
Jestem happy itd pozdrawiamy wszystkich, postaram sie jutro cos nadrobic ale na 100%wszystkiego nie nadrobie.Buziolki papap
 
Ninja - i jak po weselisku??
Beti -
zdrówka dla Jolci, niech ta pasqdna gorączka idzie precz!!! ;-)
Befatka - nareszcie w swoich czterech kątach :-):cool2: zazdroszczę! I prosimy już teraz się częściej odzywać.

A gdzie nam przepadła Stefanna??? Czyżby budowa domku pochłonęła ją całkowicie??

Kurcze, a ja jakiegoś kataru dostałam i gardziołko mnie boli :wściekła/y::angry::wściekła/y:
 
reklama
hej
Emilciu wszystkigo najlepszego na kolejny miesiaczek:-)
ale u nas dzis duchota i upał:-p:no:
Befatka witaj fajnie ze wróciłas:-)
Beti i jak dzis Jolcia?
Ninja udało sie wesele?]
Weronika Stefanna pojechała do rodziców na tydzien wiec pewnie niedługo sie zamelduje;-)

a ja jestem załamana dostałam @:no::wściekła/y::szok::dry:
 
Do góry