reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Weronikaa, no to Nelcia nieźle zaczęła dzionek:tak: A jak tak będzie codziennie?:szok::-D

Monika-K, może dzisiaj Maja da Ci pospać... A może wprowadziłaś coś nowego do swojej diety i taki kolor kupek...

Darinia, ale Zuzia długo śpi... i to nie jednorazowa akcja...:szok:

Niekat, wg mnie może kupić wapno w tabletkach musujących... ja piłam jak miałam jakieś uczulenie na dłoniach i piersiach i zniknęło:tak:
Masz różne dzieciaczki, żeby nie było Ci nudno:blink:

Mrowa, a widzisz... po prostu ukrywał swoje nadzwyczajne umiejętności albo ćwiczył je po kryjomu:-D

Lecę zrobić A kolacyjkę, bo właśnie dzwonił, że wraca... skoro tak ładnie prosi...;-)
Dobranoc mamusie i dzieciaczki...
 
mrowa niekat - jakby o mojej Zuzi słyszała na brzuszek w sekundę się położy i może tak długo leżeć a jak ją odwracam to dalej to samo tylko sie uśmiecha dlatego nie zostawiam już ją na łóżku bo mi spadła:sorry2:
mrowa baw się dobrze :-)
ninja - a jak Tymona wysypie to na całej buzi? bo Zuzia ma od kilku dnia na bródce ale lekarz mówi że to od śliny bo tam ciągle mokro i smaruje kremem ale to nic nie schodzi w nocy jak się tak nie ślini to ma prawie niewidoczne ale w ciągu dnia widać je:dry:
 
Darina mi lekarz polecił vratizolin jak Melci miała takie krosteczki od sliny i zeszło:tak: i kazał odstawic tez smoczek :sorry2: ale tego nie uczynilismy:-p
 
mrowa - my mamy neomycinum i już ponad tydzień i nic nie zeszło a Zuzia nie ma smoczka ;-) jak pójdę na wizytę to zapytam o tą twoją maść może pomoże dzięki
 
Ostatnia edycja:
Witam!!
Wszystkim Wam życzę wszystkiego najlepszego!! - Dziś Światowy Dzień Karmienia Piersią:-):-)
U nas upał znowu straszny, Zuzia wykapała się na dworze w dużej misce:tak: a ja sama dwa razy wykapałam się w basenie syna:-), no po prostu było nie do wytrzymania. podobno od jutra ma być ciut chłodniej.
Mrówa miłego " górkowania":-), no widzisz w końcu Kondzik zaczął się porządnie ruszać - Zuzia niestety jeszcze nie... ale poczekam i na pewno się doczekam:tak:
ZOSIU BUZIAKI WIELKIE!!!
 
Melduję się po długiej nieobecności :sorry2:
no ale cóż najpierw nie miałam internetu przez 5 dni :szok: wydzwoniłam do nich chyba tyle kasy co płacę za net no i wreszcie po ostrej interwencji serwisant się zjawił, naprawił i nawet stwierdzili że skoro nie mioaąlm tak długo internetu to zrobią korektę faktury i zwrócą mi za ten czas kasę:szok::-)
później przyjechałą do nas na tydzień bratanica K (najmłodsza siostra cioteczna Julki) no i też zabrakło czasu na net :zawstydzona/y:
ale wkrótce nadrobie zaległości:tak:

za to Julka od dwóch dni nie może się nagadać :-D opowiada wszystkim wkoło niesamowite historie ;-) nawet dziś na basenie (po raz pierwszy byłyśmy) zwracałą na siebie uwagę swoim gadulstwem :-D a no i zaczęłą się przewracać z plecków na brzuszek :tak: i zainteresowanie stópkami się zaczyna:-)
 
zaległe życzenia dla naszych kochanych dzieciaczków :-)

duuuużo zdrówka i radości na każdy dzień
a także pociechy z rodziców ;-):-D:-)​
 
reklama
Witam w sobotę:-)

Mrowa, bawcie się dobrze...;-)

Asze, dobrze wiedzieć, szkoda że dopiero po czasie o takim ważnym dniu:tak: Oj też bym się pochlapała się w baseniku, tylko jego brak:-(

Kasiu, witaj:-) necik działa, Julka gada i wszystko fajnie się układa:blink:
 
Do góry