reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Hejka
Dzieki za mile przywitanie.
Emilciu kochana my tez duzo słoneczka i samych radosci zyczymy

Weronika nie tak do konca na swoim bo dom wynajmujemy, a na swoj wlasny jeszcze dlllugo bede pracowac ale myslimy o kredycie wiec moze nastepna przeprowadzka faktycznie bedzie juz na ,,wlasne smieci''Tylko slowo kredyt(np na 20 lat) mnie przeraza

Mrówa pociesze Cie kochana ja caly czas krwawie raz mocniej raz slabiej i tak od 11 lipca i najprawdopodobniej do 27 wrzesnia:baffled:
Czyli do nastepnego zastrzyku antykoncepcyjnego pozniej za to mam niby wcale nie miec okresu.Czy to do konca takie zdrowe to nie jestem przekonana ale na razie czuje sie ok wiec chce sprobowac.Nie jestem gotowa na kolejne dzicie(chyba org. nie dalby rady) a gumki i tabsy nie wchodza w gre.

Wam tez tak wlosy wypadaja??Po kazdym czesaniu tym co wyjme ze szczotki chyba poduszke moglabym wypchac:zawstydzona/y:
Oki spadywuje sie troche ogarnac bo jeszcze rozczochrana w pidzamie latam.
Milego dnia...
 
reklama
Mrowa - zapomniałam :zawstydzona/y:
a co do @ to ja już mam pierwszą za sobą i też mnie to nie cieszyło, no ale cóż, organizm wraca do siebie:-(

Befatka - no ale zawsze to nie z rodzicami (jak ja:wściekła/y: w tej chwili). Oj to masakre masz z tym krwawieniem :angry:

Kurna, chyba musze się po piguly wybrać, bo mnie mój M wczoraj wnerwił :angry::wściekła/y:
Po wczorajszym [...] stwierdził rano że nie wie czy oby na pewno "wszystko utrzymał" :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: k***** nie chce teraz więcej bejbi!!! :-:)szok::wściekła/y:
Wcześniej jakoś się zawsze kontrolował, i mogłam mu zaufać pod tym względem:wściekła/y::zawstydzona/y:

Nie dość że mnie czacha napierdziela, z nosa cieknie, gardło boli to jeszcze teraz będe rozmyślać :szok::wściekła/y:
 
Wielki buziol na 4 miesiączek dla Emilki :*
Witajcie babeczki,
ja właśnie po kontroli teściowej:-p:blink: Czyli praca od rana, żeby przygotować obiadek na 7 osób, zająć się domkiem i posprzątać... na szczęście A pomagał:szok:

Beti to siostra tylko ciebie z mezem zaprosiła na wesele :confused: a co z twoimi rodzicami?
Mrowa, to siora cioteczna z rodziny mamy... ale oprócz rodziców, mnie i sióstr nikogo więcej nie zaprosiła...
Współczuję @:-( Buziaczki :*

Ale z Marysi flirciara... już teraz za chłopakami się rozgląda to co to będzie jak podrośnie:-D

Ninja, jak po weselu... pewnie uciekliście z małżonem wcześniej, żeby
się sobą nacieszyć:blink:


Befatka, witaj i czekaliśmy na Ciebie:-)
No z tymi włosami to horror:szok: Jola dzisiaj ścisnęła piąstkę i z 10 wyrwała...:szok: a to dopiero początki... boję się, że mam tendencję do łysienia po tacie:-:)no:

Weronikaa, no to niezłego masz stresa...:szok: takim sposobem, w naszym przypadku Jola jest na świecie (nie żałuję, bo miałam chrapkę na baby), a wcześniej zawsze się udawało... też mu tak ufałam... Ostatnio dowiedziałam się nawet, że on wiedział, że nie wytrzymał, ale nic mi nie powiedział... Nie martw się na zapas, chociaż przerywany to żadna metoda... Chyba też powinniśmy jej zaprzestać:zawstydzona/y:

Jeszcze troszkę si pożalę... Jolcia kiepsko sypia w ciągu dnia... od kiedy skończyła 4 miesiące... spanie w łóżku w domku be, a w wózku na dworku cacy... i tylko tam sypia... nie wiem co robić... na razie jest pogoda, a co będzie jak będzie padało????:szok: Dzisiaj spała tylko 2 razy w ciągu dnia i raz przysnęła podczas karmienia, ale zaraz jak skończyła to się rozbudziła... i żadne leżenie w łóżku czy na materacyku, tylko noszenie... nie wiem czy to ta podwyższona temperatura???:-(
 
weronika, beti - tym sposobem mój wujek ma 5 dzieci ...(kiedyś przy kieluszku sie wygadał) przepraszam ale dla mnie to w ogóle nie jest metoda antykoncepcji bo są przecież jeszcze "krople pożądania" i one tez jak mam nadzieje wiadomo zawierają plemniki....no cóż - podziwiam odwagę ale facetowi to sie nigdy w tych sprawach nie wierzy :baffled:
befatka- mnie zaczeły wypadac z dnia n da dzień jakies półtora miesiaca temu i tak co dzień jestem coraz bardziej łysa... z bujnej kręconej czupryny która po rozczesaniu dawała imponująsy efekt afro pozostały mi mysie kucorki które lepiej wiązac żeby nei robić sobei wstydu...:dry:z tym ze ja nie czeszę włosów codziennie tylko przed i po myciu czyli ok co 3 dni.Przed myciem rozczsuje i cała toaleta jest czarna od włsów a po myciu znów rozczesuję na odzywce zeby jak najmniej wyszło i jeszcze gorzej... podczas mycia tylko wyciągam całe garści... no koszmar - gdybym czesała je codziennie juz bym nie miała co czesać:dry::baffled:czekam kiedy to się skonczy bo Mertz Special borę już hohoh czasu i poprawy nie widze:-(
ninja albo zabalowała i odsypia albo się mężem cieszy :-p:tak::-)
 
Befatka to niezazdroszcze takiego krwawienia:sorry2::szok:
Weronika Beti ja bym sie bała przerywanego wogóle ja to musze byc zabezpiecozna zeby cokolwiek zrobic jeszcze nie zdarzyło mi sie zaszalec ;-) bo potem bym umierała z nerwów:sorry2:
Beti a to takie kwiatki;-) w takim razie wszystko jasne:tak: napewno jej sie odmieni widocznie woli na świezym powietrzu:tak:
Skaba całuśna masz córcie:-D
 
Wróciliśmy, ale przyznam, że nie mam już siły ani na czytanie ani na pisanie. No i niestety w najbliższym czasie też z czasem będzie u mnie kiepsko. Za półtora tygodnia przeprowadzka. Jak pomyślę o pakowaniu tego naszego całego dobytku to mnie przechodzą ciarki. A jak pomyślę o rozpakowaniu tego to czuję się jeszcze gorzej. Buziaki dla wszystkich. Jutro postaram się napisać conieco. Nie obiecuję, że poczytam zaległości. Mam nadzieję, że wybaczycie.
 
Jacku, Emilko całuski wielkie!!:-):-)
Upały u nas trochę zelżały a jutro ma nawet padać:tak:. Wybraliśmy się dzisiaj z małżonem i Zuzią ( Milo nie chciał) na zakupy do Zielonej Góry. Zuzia była kochana w obie strony sobie spała, w sklepie też kochana, wielkie oczy, wszystko oglądała:-)
Nic ciekawego nie kupiłam tylko piżamkę dla małej i bluzkę dla Milo, reszta sama spożywka i chemia. W Empiku tylko kupiłam dwie książeczki dla Zuzi. A, i tata nie powstrzymał się i kupił kolejną grzechotkę dla Zuzi:tak:
Mrówa współczuję @, ja jeszcze nie mam:tak:
Befatka witaj!! Mi też włosy strasznie wypadają, ale czytałam żeby się tym nie martwić bo to wypadają te co nie wypadły w ciąży no i te które normalnie by nam wypadły, więc chyba w końcu przestaną.
Niekat, Mrówa zgadzam się z wami co do tej "antykoncepcji", dla mnie to żadne zabezpieczenie a do tego to straszny stres dla faceta, zamiast przeżywać przyjemność musi myśleć o tym , żeby zdążyć.
Beti oj nieciekawie:baffled: ale może Joli się odmieni??:confused:
 
Najsłodsze życzenia dla Emilki
i ciut spóźnione :zawstydzona/y: ale równie szczere :tak: dla Jacusia
z okazji 4 miesiączka
Befatka 20 lat to nic, my musieliśmy wziąć na 30:-(oby tylko Julka nie musiała go kiedyś po nas spłacać:-D a co do włosów to u mnie to samo:-( już nie wiele na głowie zostało :baffled: ale w środę prawdopodobnie przyjdzie fryzjerka do mojej mamy to też się załapię na ścięcie :-) może to coś pomoże :confused:

Weronikaa, Beti podziwiam, aj podobnie jak Niekat i Mrowa nie zdecydowałąbym się na taką metodę :sorry2: choć przyznam że Julki poczęcie zaplanowane było na czerwiec, w lutym odstawiłam tabletki no i w tym czasie ta metoda się sprawdzała ale szczerze mówiąc to juz nie mogłam się doczekać i w duchu liczyłam na szybsze zajście w ciążę (o czym K nie wiedział:-D)

Mrowa współczuję :-(ja na szczeście jeszcze nie dostałam ale niestety może mnie to trafić każdego dnia:baffled:

Beti może to nie wielkie pocieszenie ale Julka też nie chce mi spać w ciągu dnia nawet jak juz jej się oczka zamykają to jak ją kłądę to jest krzyk:-(dopiero po chwili zasypia:baffled: podobnie jest z synkiem kumpeli który jest o 2 tyg. starszy od Julki

Giza najważniejsze żebyś się szybko z tą przeprowadzką i pakowaniem oraz rozpakowywaniem uporała:-)

Asze ważne że nie wróciłąś z pustymi rękoma ;-)

 
reklama
giza - trzymaj się dasz radę;-)
befatka - witamy nareszcie :-) mi włosy wypadają ale mam dość gęste więc na głowie tego nie widać a na szczotce tak jak zawsze
weronikaa - nie zazdroszczę nerwów
mrowa - nie zazdroszczę @ ja jeszcze nie mam ale pewnie już niedługo
beti - u nas też drzemka góra godzina ale mamy już swój rytm zabawa jedzonko i spanie i to tak co 4 godziny jak to się uda zrealizować to Zuzia wieczorem ładnie zasypia a jak ominiemy jedną drzemkę o 18 to potem zanim zaśnie to do 23 się budzi a do drzemek tylko wózek bo buja:-)
 
Do góry