reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
weronikaa - to miałaś niespodziankę ;-)
niekat - pewnie robotnicy byli zadowoleni :-)
u nas znów ładnie przespana noc od 20 do 5 kamienie i znów do 10 więc odibiła sobie trzy dni stawania po 6 :-)
 
dziś więcej robotników niż wczoraj heheheh
nie mam dziś jakos siły... chodze jakbym musiała a i Marcel jakiś taki bardziej śpiacy mi sie wydaje bo juz druga drzemkę odsypia.:sorry2:
weronika Oliwia też mi kiedyś tak zrobiła ale miała wtedy chyba z 8 miesięcy wiec wstała i wymazała kupą poręcz łózeczka....yhhhh nie było fajnie to czyścić ale tylko ja mogłam to zrobić bo byłam sama w domu....
beti - nic lekarka nie mówiał o wapnie wieć nei chce się wychylać a poza tym dziś rano zauwazyłam znaczna poprawę więc jestem dobrej mysli:tak:
 
weronika - juz budują całą moja ciaże i teraz juz 4 miesiące... w koncu mogliby sie już zbierać do konca:dry:hałas tylko robią:baffled:
ninja - no i chyba to spróbuje bo szyjka jako tako a na polikach co wieczór ma czerwone plamy aż przykro patrzeć aż skórka mu się robi macerowata:-(jutro nabędę wapno i będę pić:sorry2:to się jakoś secjalnie nazywa ze dla alergików czy po prostu wapń??
 
czy ja mówiłam ze mój syn to leniuszek chybz musze to odszczekac:-p:sorry2:
dzis tak sie wiercił po łóżku ze spadł a ja poszłam tylko rece sobie umyc a lezał na środku:-( jak później siedizalam koło niego to jak lezy na pleckach to migiem na brzuch :nerd: i kuferek go góry i tak sie przemieszcza i do tego łapie prześcieradło:sorry2: i raz dwa to mu idzie wiec teraz juz koniec zostawiania go samego na łóżku:sorry2::zawstydzona/y:
Niekat to wiadomo dlaczego sie tak ociagaja maja widoki to sie obijaja;-):-D
ja pije wapn codziennie bo mi lekarz zalecił zeby z kości mi nie pobierało jak braknie no i na starośc mniejsze prawdopodobieństwo osteroporozy;-)
 
czy ja mówiłam ze mój syn to leniuszek chybz musze to odszczekac:-p:sorry2:
dzis tak sie wiercił po łóżku ze spadł a ja poszłam tylko rece sobie umyc a lezał na środku:-( jak później siedizalam koło niego to jak lezy na pleckach to migiem na brzuch :nerd: i kuferek go góry i tak sie przemieszcza i do tego łapie prześcieradło:sorry2: i raz dwa to mu idzie wiec teraz juz koniec zostawiania go samego na łóżku:sorry2::zawstydzona/y:
Niekat to wiadomo dlaczego sie tak ociagaja maja widoki to sie obijaja;-):-D
ja pije wapn codziennie bo mi lekarz zalecił zeby z kości mi nie pobierało jak braknie no i na starośc mniejsze prawdopodobieństwo osteroporozy;-)
Marcel robi to samo i też by mi zleciał z łóżka gdybym chwilę później wróciłą z kuchni:zawstydzona/y:on się juz nawet na przewijaku rpzekręca na brzuszek a dzis 3 razy go w łózeczku po kąpieli przekręcałam na plecy i tłumaczyłam że spi się na pleckach bo tak jets bezpiecnziej i w ogóle a on sie śmiał i po chwily hyc na brzuch:sorry2:ale na szczeście w kncu do neigo dotarło i teraz sobie patrzy w dal leżąc spokojnie i czeka na sen:tak:
aż się dziwię kiedy on się taki moblilny zrobił - czy ja to przegapiłam czy tak z dnia na dzień;-)straszna wiercipięta z niego - Oliwia przy nim była wręcz Stoikiem heheheh
 
Niekat minie sie wydaje ze zapomina sie jak pierwsze dziecko sie rozwijało ;-)
a zgodze sie z tym ze z dnia na dzien sie taki ruchliwy zrobił:dry::-D
i tez sie chichra jak mu mówe zeby na pelcach polezał;-) ale nasi synusie sa łobusiaki:-D
 
reklama
aaa
Zapomniałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Zosiu wszystkiego najlepszego na kolejny miesiaczek:-) i popros mame zeby wreszcie wstawiła twoje zdjecia;-)
 
Do góry