reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
PM Stefanna wszystkiego najlepszego z okazji imieninek;-)
Zuziu a tobie najsłodszego meisiaczka zycze:-) :-*

Giza Cicha chyba pisała ze Zosia bedize meic 2 matki chrzestne;-) wiec spróbuj mzoe u ans tez sie tak da:tak:
Beti smacznego:-) ja własnie po;-) no to Jolcia nie daje ci zawiele czasu dla ciebie:-( a męzus teraz pomaga?
a pogoda narazie w kratke raz jest słonko a raz pochmuro ale grunt ze nie pada:-)

Udanego wypoczynku życze wszystkim:-)
 
Witam i ja. U nas straszny uppaaałł, padam z nóg. Mężul robi szaszłyki, Maja śpi a ja się leniu****e :cool2:
Popołudniu wyskoczymy na spacerek bo w taki ukrop to można się usmarzyć. Ostatnio na spacerach mamy z małą sensację. Dwa dni temu zatakowały nas fruwające mrówki, nie mogłam ich odgonić, a że mamy pomaraczowy wózek to jeszcze bardzej do niego lgneły, wczoraj z kolei zerwał się taki wiatr, że ciągle zawiewał mi w wózek piasek a na koniec zaczął padać ogromny deszcz :baffled:
Giza moja mama też oburęczna :blink: a ja i mężul praworęczni. Z Mają niewiadomo jak będzie bo bardziej chwyta zabawki lewą ręką niż prawą.
Wyjeżdzającym na wczasy dużo słonka życzę :-D i suuppeerrr wypoczynku.
Buziaki dla 5 miesięczniaków - jak ten czas szybko leci :-)
 
dziękuję za życzenia w imieniu Zuzi :-)

u nas wypad na ogródek udany pogoda dopisała Zuzia dostała apetytu i zaczeła łapać nóżki i trafiła palcem ze stopy do buzi :-)
a dziś musiałam sprowadzić na ziemie sąsiada z ogródka palił w piecu śmieciami i u nas straszny dym nie można było wozić Zuzie ciągle musiałam ją pilnować czy ten dym nie leci na nią więc podeszłam do niego i zwróciłam uwagę coś pomruczał i sobie poszedł :wściekła/y:
a dziś mieliśmy dzień morelowy bo drzewko nam dało dużo owoców i teraz coś z tym trzeba zrobić więc zabieram się do roboty ;-)
jutro znów ogródek i wizyta teściów :blink:
miłego wieczoru
 
Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantek,oraz dla 5 miesięczniaków! Faktycznie ten czas leci...:szok:
Monika to faktycznie miałaś przygody ! dobrz że to by,a latajace mrówki ,a nie np pszczoły:no:
beti dzisiaj to aż za gorąco!..a Tosia w ciagu dnia to ma ciągle coś w buźce..albo n,óżki..albo rączki:tak:.A!.I odżywiaj sie dobrze;-)!
darinia dobrze zrobiłas,tez bym zwróciła uwagę chłopu!A morele?! mniam,mniam!:tak:..to co z nich robisz?
weronika oj ja też mam czasem lenia!:-)..ale za to jak już cos zaplanuję,to muszę skonczyć..i tak ostatnio..kozystając z obecności mojej mamay(bo mieszkał u mnie parę dni,i chodziła na zabiegi-miała blisko)to pomyłam wszystkie okna,a były już takie brudne:szok:
To i ja życzę urlopowiczkom udanych wyjazdów i miłych odpoczynków!:-)..
no i udanych chrzcin(jutro)!:-)
 
no to otwieram dzisiejszy dzień:-) coś mi sie spać nie chce.. ojj będzie ciężki poranek;-)wczoraj świetny dzień na działeczce.. opalałam sie na moim tarasie:cool2:a potem imprezka u rodziców.. nawet tańce były:-)tylko mężunio mi zaniemógł i dogorywa:-) nie ma chłop zdrowia do wódeczki:-):-):-) idę do łóżeczka!
 
Skaba- Ty to spania nie masz ;-)

Ja cały wczorajszy dzień nie miałam neta :angry::wściekła/y:

Tak więc PM& Stefanna- spóźnione życzenia imieninowe
a i solenizantom -
4 i 5-cio miesięczniakom wszystkiego najjjjj
 
Ostatnia edycja:
Tymonku Dominiku Filipie wszystkiego najlepszego na kolejny miesiaczek:-)

Skaba ale z ciebie ranny ptaszek;-) nawet w niedziele sobei nie odpuscisz zeby byc pierwsza;-):-D

a ja wczoraj miałąm robotny dzien wypucowałam 2 samochody poprasowałam i posprzatałam chate :happy2:
my dzis idziemy na imieniny do mojej siostry:-)
 
No i ja się dołączam do spóźnionych życzeń imieninowych dla PM i Stefanny.
A i jeszcze nasze miesięczniaki: Filip, Dominik i Tymon niech zostaną wycałowani przez mamusie od e-cioci :* :* :*

Mrowa,
jak Ty to robisz?:szok: Chyba miałaś jakąś pomoc, bo u mnie z tym krucho:-( No ale jakoś daję sobie radę...
Miłego świętowania:-)

Weronikaa, oj ze mnie leniuszek też coraz częściej wychodzi:-p

Skaba, ale miałaś obfitujący w atrakcje dzionek:tak: Pozdrowienia dla cierpiącego mężula...
A i nie spal się za bardzo na słoneczku;-)

Darinia, morelowy sezon Ci się rozpoczął... mniam, mniam... aż mi ślinka leci na te Twoje pyszności:-D

Ewa, no to teraz masz piękne, czyste widoki:blink:

Monika-K, ale przygody Was spotykają... u nas tylko osy się kręcą, a na razie żadna nie próbowała zaatakować:cool2:

Idę na słoneczko, podładować wyczerpane akumulatorki...:tak: Jola zasnęła, choć nie obyło się bez płaczu:dry:
Miłego dzionka:-)
 
reklama
Witam,witam chciałam sie zameldować po przyjezdzie:-):-)Jeszcze czeka mnie nadrobienie zaległości w czytniu dlatego troche samolubnie zacznę bo jeszcze nie wiem co u was...
Podróż w obie strony minęła nam super-jechaliśmy po 16 godzin,ale dzieciaczki extra.Jechaliśmy na noc więc mała spała jak w domu-2razy sie obudziła na cyca i dalej kimono:tak:Nie myślałam że to przejdzie tak fajnie.A w samej Chorwcji też super -dla Gabrysi było bez różnicy gdzie jest-wszystkie rytuały jak w domu więc ok.Miezkaliśmy w takim ośrodku położonym w lesie sosnowym,więc mega gorąco nie było.Do morza dwa kroki,ale Jasiek bardziej wolał basen wiec praktycznie tam bywaliśmy.Poza tym to miejsce to raj dla dzieci-Jasiu był w swoim żywiole.Jak ogarnę się trochę ztym wszystkim to wkleję jakieś fotki.Pozdrawiam i miłego dzionka-idę poczytać co u was...
 
Do góry