reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

reklama
Ninja nie bierz tego do siebie, bo nie o to mi chodziło....;-):tak:
Mój Mężuś też jest leworęczny i niczego mu nie brakuje:-D:-D:-D!
 
Wypraszam sobie - ja jestem leworęczna i ufo nie jestem :-D:-D:-D.
Poza tym wśród leworęcznych, procentowo jest dużo więcej ludzi wybitnie uzdolnionych ;-)
Tak, tak, popieram. Też jestem leworęczna. A dokładniej to prawooczna, oburęczna, lewonożna, taki nietypowy dość egzemplarz ;-) . Piszę lewą ręką, ale na tablicy pisałam częściej prawą. Przy wielu czynnościach jest mi obojętne, którą ręką. Ale są też takie, których nie umiem zrobić prawą i takie, których nie umiem zrobić lewa ręką. Przemko jest praworęczny, to może Milenka będzie mańkut po mamusi :-D
Babeczka dzisiaj bardzo marudna. Miejsca po wkłuciach zaczerwienione. Do południa miała lekki stan podgorączkowy. No i najchętniej by u mnie na rączkach była. A jak ją odkładam na spanie do łóżeczka to płacz potworny.
Weronikaa, koleżanki córeczka często miała infekcje dróg moczowych i lekarka kazała jak najczęściej zostawiać bez pieluchy. Dopiero przy takim częstym wietrzeniu pupy udało im się pozbyć bakterii. A tak na dobre to problemy się skończyły dopiero jak całkiem pozbyła się pieluszki.
A my przez ten remont i przeprowadzkę jeszcze nie wiemy kiedy zrobimy chrzciny. U nas w parafii chrzciny są tylko w trzecią niedzielę miesiąca. Pewnie dopiero we wrześniu albo i październiku zrobimy.
 
Giza czyli jednak zdecydowałas sie na chrzciny:happy2:
Stefanna i jak ta wszystko stoi? słyszałam w radiu ze u was niezłe oberwanie chmury było:no::szok:
Weronika biedna Nelci :-( buziaki dla niej :-*

jam praworeczna :tak:
 
Mrówa, doszliśmy do wniosku, że skoro Przemko był chrzczony, to i Milenkę ochrzcimy. Wtedy był spory nacisk rodziny a teraz jakoś nikt się nie dopomina. Ale decyzję już podjęliśmy. Tylko z chrzestnymi mamy problem. Najbardziej by nam pasowały dwie kobiety, ale tak się chyba nie da
Bagaże spakowane. Raniutko jedziemy. Do poczytania za tydzień.
 
GIza moja mama tez oburęczna - ona to ma dobrze:tak:jak przy pisaniu zmeczyła jej sie jedna ręka to sobie przekąłdała długopis i pisała dalej a jako nauczycielka napisała sie sporo protokołów w życiu:sorry2:mnie nie zalezy na praworęcznosci dzieci.Oboje z meżem jestesmy prawi i Oli też.Marcel - się obaczy:nerd:
 
Stefanna i jak ta wszystko stoi? słyszałam w radiu ze u was niezłe oberwanie chmury było:no::szok:

Dzięki Mrowa1 - na szczęście wszystko stoi, jedynie łazienka na górze totalnie zalana, bo Panowie wycięli już otwór pod okno i została dziura, buuu:-:)-:)-( No, ale wiadomo, że pewnych rzeczy się nie przewidzi, a oberwanie było naprawdę straszne!!!:szok:
Giza jeszcze raz udanego wyjazdu!:-) Ja już też mam wszystko przyszykowane, pozostaje jeszcze wrzucić do torby i voila!;-)
Jutro po drodze zatrzymujemy się u przyjaciół w Krakowie, a w niedzielę pędzimy do moich rodziców. Mam tylko nadzieję, że pogoda będzie ładna....:sorry2:

Trzymajcie się i nie rozpisujcie zbytnio!
Buziaki i do usłyszenia za tydzień, papatki
 
Wybaczcie, nie chcę w żadnym wypadku ujmować leworęcznym, tylko chodzi mi głównie o to, że wykorzystuje tylko tą jedną rączkę do swoich "zajęć" - łapania nóżek, pchania do buzi itp i wydawało mi się to trochę dziwne, że ta druga rączka taka w odstawce:-:)-( Ale z tego co pisałyście, to powinno się to wyrównać..:tak:
A swoją drogą zastanawiałam się jak uczyłabym leworęcznego syna pisać, jak sama nie umiem lewą ręką:baffled::baffled:
I jeszcze mała prośba - któraś z was podawała kiedyś taką fajną stronkę z siatkami centylowymi, macie może na nią namiary, bo nie mogę odnaleźć.:no::no:
Wszystkim wyjeżdżającym - udanego wypoczynku!!!!:-):-):-)
 
Witam porannie i słonecznie:-)

Spóźnione buziaczki dla 5-miesięczniaków: Antosi, Milenki oraz 4-miesięczniaków: Marcela, Antosi i dzisiejsze dla pięciomiesięcznej Zuzi
:* :* :* :* :*


Byłam już rano o 5.30, ale przeszkadzałam mężowi się wyspać, a dzisiaj poszedł już do pracy na 7:zawstydzona/y:

Stefanna
, mam nadzieję, że z oczkiem będzie coraz lepiej... a jak nawet będą okularki to na krótko:tak:
Miłego wojażowania, a pogoda się szykuje super:tak:

Weronikaa, a od czego masz nas? Zawsze jesteśmy pod ręką i czas do niedzieli szybciej minie...:-) szczególnie, że szykuje się gorący weekend:szok:
Zdrówka dla Neli:-)

Giza, na pewno dzieciaczki sielsko będą się czuły na wsi a Ty wypoczniesz i się zrelaksujesz:tak:
Z tym oburęczniactwem to czasem fjnie... pisząc czasami jedna ręka się zmęczy a druga ją wyręczy...:-D
Miłęgo pobytu na łonie natury:-)

Siwona, u mnie Jola też preferuje lewą rączkę do łapania na brzuszku:tak: Czy potem będzie leworęczna czy praworęczna to zobaczymy...
Miłego świętowania chrzcin i przyjemnej pracy;-)
Proszę bardzo: Siatki Centylowe - sprawdź wagę dziecka

Dusia, Ty to potrafisz wprowadzić nastrój :-D Dobrze, że nie zaglądałam nocą na BB:tak:

Ewa, no niestety dzieciaczki muszą przejść swoje podczas ząbkowania... Jola na przykład spała w ciągu dnia tylko 3 razy (łącznie 1,5 godziny):szok:
Buziaczki dla Tosi :*

Mrowa
, ale nerwów sobie napsułaś przez ten serwis...:no:
Ale za to dzisiaj ma być cieplutko, ba wręcz upalnie więc humorek powinien dopisywać:-D

Niekat
, wow... Zgadzam sie z Tobą, nie ma nic lepszego niż przyjemna lektura... ja też lubię literaturę młodzieżowa, np. serię Musierowicz :-D

Lecę zjeść śniadanko, bo mi już kiszki marsza grają...
 
Ostatnia edycja:
reklama
I my już na nogach.
Misia ładnie dziś spała:-), pasuje się zabrać za sprzątanie bo masakra w domu :zawstydzona/y::szok: Lenia mam ostatnio strasznego :baffled:

Wszystkim wyjeżdżającym - dobrej pogody i udanego wypoczynku!
 
Do góry