reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Witajcie Babeczki!:-)
Dopiero teraz znalazłam chwilkę, żeby trochę poczytać i odpisać... Wczoraj zaliczyliśmy wizytę u okulisty i okazało się, że Zuza ma stan zapalny w oczku i odnowiła nam się ta gradówka....:-( Przyczyną może być złe odżywianie - za mało witamin, albo wada wrodzona. Zrobiliśmy wstępne badania i wyszły źle, ale Pani doktor pocieszyła nas, że nie są one w tym momencie miarodajne i mamy je powtórzyć za dwa tygodnie, jak wyleczymy oczko... Bardzo się tego boję, bo jeśli jej podejrzenia się potwierdzą to czeka nas noszenie okularków....:nerd:

Mrowa1
niezła jesteś z tymi ogórasami - podziwiam i szczerze zazdroszczę zapału!:tak:;-) Ja też sobie mówię, tak jak Skaba1, że jak będę miała w domu spiżarkę to się będę bawić w weki i różnego rodzaju przetwory... Pożyjemy - zobaczymy, hehe...:-D:-D A jeśli chodzi o dysk, to nie będę nawet komentować, bo szkoda słów:angry::angry::angry:.... Mam tylko nadzieję, że Mężuś jutro załatwi sprawę i będziesz spokojniejsza..;-):tak:
Weronikaa to spokojnej nocki! Śluzem się nie martw, bo z tego co piszesz to Nelcia cały czas bierze leki na ten mocz. A dostała coś osłonowo: lakcid lub lacidofil?!
No i z
obaczysz, że czas bez Mężusia szybko zleci!;-) Piszesz, że Twój Mężuś na zlot motocyklowy się wybrał - zastanawiam się czy mnie to w przyszłości nie czeka, bo mój się właśnie na prawko zapisał i motor wybiera, buuu:angry::angry::angry: Średnio mi się to podoba, żeby nie powiedzieć w ogóle...:no::no::no:
Giza buziak dla dzielnej Milenki!;-) To super, że ładnie rośnie i pięknie się rozwija - oby tak dalej!:-) Życzę Wam spokojnego pobytu na wsi! Swoją drogą ja też chyba przyszły tydzień spędzę u rodziców, bo Mężuś ma znowu jakiś wyjazd, no i dawno u nich nie byłam, to się nacieszą dziewczynkami, szczególnie, że tata ma mieć urlop!;-):tak:

Buziaki dla Tośki i Marcelka!!!
 
reklama
No w końcu mam internet!!!!:-):-):-):-) Już nie mogłam się doczekać żeby poczytać co tam u marcówkowych pociech słychać! A po tych cholernych burzach spalił nam się zupełnie komp i tyle czasu wymieniali nam części, że mnie krew chciała zalać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nie dam rady doczytać co u was, ale już będę na bieżąco.
Od jutra zaczyna się młyn, bo w niedzielę chrzciny (jednak..), i imprezę robię w domku, więc kupa roboty przede mną:no::no:
Filipek przechodzi sam siebie ze spaniem w nocy, niestety w negatywnym znaczeniu - budzi się co 1,5 - 2 godziny!!:angry::angry::angry: Na brzuchu dalej nie lubi leżeć, na plecki się nie przewraca, za to krzyki takie urządza, że hej:no::no::no: Już nie rozmawia z nami, tylko o wszystko krzyczy!:baffled::baffled:
Nie wiecie może czy to normalne, że łapie sobie tylko lewą nóżkę i się nią bawi? A nawet jak mu się uda złapać prawą, to też lewą rączką:-(
 
skaba gdzie ty dziś jesteś?;-)miałaś byc pierwsza:tak:?
Dziękujemy z Tośką za życzonka...no i dla Marcelka bużka od Tośki na te 4 miechy! Faktycznie niekat tak szybko to zleciało,a twój Marcel to faktycznie już duuży męszczyzna!:tak:no i juz na 2mleczko przeszedł..:tak:
My narazie na cycku lecimy...i pewnie jej wystarcza..dostała juz wczoraj jabłuszko z marchewką..(ale juz pierwsze było samo jabłuszko)..i zjadła pół słoiczka-resztę Alex:tak:
mrowa to masz niezły zapas tych ogórków!:szok:..ja mam narazie 5,z czego wczoraj juz jeden otworzony...Może jeszcze z parę zrobię..
stefana może obejdzie się bez okularków..Ale zawsze to lepiej wcześnie posprawdzac co jest grane..:tak:
weronika przynajmniej wiesz gdzie jedzie;-):-D..a przecież mieszkasz z mamą to jakby co...Następnym razem ty sobie gdzieś pojedziesz(może się spotkamy w Rz-wie..?) to on będzie musiał być sam:tak:
siwona super ze już masz internet!Chrzciny-to temat jeszcze przede mna:-(!trochę będziesz miała roboty..ale przejdzie i to!Poradzisz sobie!
dusia to już niedługo bedą ząbki!..ja smarowałam bobodentem,i jakoś nie widzę różnicy w zachowaniu Tosi..(wg.mnie niewiele pomaga..)No i ten Morderca!:szok:
Giza to już następne szczepienie zaliczone,super! my mamy 1.08.(i młody też..)Fajnie że Milenka dobrze się rozwija-tak powino być!:tak::-)
kasia no u nas to deszcz i deszcz!:-(,ale dziś widzę ż eprzynajmniej narazie nie pada!to zaraz zmykamy na polko..:tak:
Tośka tez ma okres Zabków..:no:..i jest troszka nieznośna w ciągu dnia...czasem to prześpi ładnie pól dnia..a czasem jak zacznie trzeć po dziąsełkach i wkładać piastki do buzki..to jest taka rzdrażniona i płaczliwa..że hej.No i do tego częstsze kupki żadkie robi..(tak miał też Alex przy ząbkowaniu)..
No to spadam bo jeszcze nie pada..
 
Mileńciu wzystkiego najlepszego na kolejny miesiaczek :-*
Dusia ja tez jak jestem sama to rózne rzeczy sobie wyobrazam:no::baffled:
Weronika a dajesz jej jakeis priobotyki przy tych lekarstwach?
Stefanna biedna Zuzia oby skończyło sie tylko na witaminkach:tak:
to odpoczniesz przynajmniej u rodziców;-)
Siwona witaj:-) Mela u mnei tez ajk była malutka lewa raczka łąpała itd itp a teraz pisze i wszystko bierze prawa wiec sie nie zamartwiaj na zapas;-)


dzwonie do gościa a on nie odbiera tel :wściekła/y:Łukasz juz jest w drodze albo na miejscu zobaczymy co gostek ma na swoje usprawiedliwienie:baffled:
 
Weronikaa to spokojnej nocki! Śluzem się nie martw, bo z tego co piszesz to Nelcia cały czas bierze leki na ten mocz. A dostała coś osłonowo: lakcid lub lacidofil?!
No i z
obaczysz, że czas bez Mężusia szybko zleci!;-) Piszesz, że Twój Mężuś na zlot motocyklowy się wybrał - zastanawiam się czy mnie to w przyszłości nie czeka, bo mój się właśnie na prawko zapisał i motor wybiera, buuu:angry::angry::angry: Średnio mi się to podoba, żeby nie powiedzieć w ogóle...:no::no::no:


Przy antybiotyku dawałam jej lacidofil, teraz przy furalginie nic dr nie mówiła więc jej juz tego nie dawałam:baffled:

A co do motoru - witam w klubie :nerd:, nie dziwię się że Cie to nie cieszy, ja mu powiedziałam (jeszcze przed ślubem), że jak kupi motor to mnie nie zobaczy (on jeździ jak wariat i boje się o niego), to poczekal i kupił po ślubie :baffled::wściekła/y:

Biedny Zuzuaczek :szok::-( może jednak wszystko będzie dobrze i nie będzie potrzeby nosić okularów

Siwona - no nareszcie jesteś, no i Filipek daje popalić :-( też nie moge się doczekać przespanej nocy. Może po chrzcinach wejdzie w niego Aniołek:confused::-D

Ewa - a bardzo chętnie, swoją drogą Mrowa kiedyś pisała że się wybiera w nasze strony, więc???????

Ide polować na siuśki :-D:-)
 
Dzień doberek!
My już wszystkie po śniadanku, a Martynka właśnie ucina sobie pierwszą drzemkę!:-) Wstała dzisiaj jakoś wcześnie; pobawiła się w łóżeczku i na matce; wcięła cycusia i znowu śpiu;-):tak:! Ja właśnie popijam kawusię i wpadłam poczytać co u Was!

Mrowa1 i jak tam sprawa z dyskiem - wyjaśniła się...:confused:??
Weronikaa u mnie było tak, że Mężuś od zawsze marzył o motorze, ale kaski i czasu na prawko było brak. A teraz okazało się, że teściu kupuje - niby na spółę, ale w zasadzie on za niego płaci, a Mężuś ma wszystko wybrać... Niby fajnie, ale obawiam się jak to się skończy...:cool: Choć muszę szczerze przyznać, że jak mnie zabrał do salonu, żeby pokazać mi model, który chce kupić to też się w nim zakochałam...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ewa33 mam nadzieję, że chociaż szybko Tosi te ząbki wyjdą!:tak: Buźka dla niej!:-)
Siwona witaj po przerwie!:-) Życzę Ci udanej imprezki i mam nadzieję, że przygotowania nie będą aż takie męczące..;-)
My też jesteśmy jeszcze przed, ale już klepnęliśmy termin na 7-go września. Zapraszamy prawie 30- ci osób, więc robimy w knajpce, bo w domu byśmy się nie pomieścili...:sorry2:
Jeśli chodzi o spanko, to moja Martynka do niedawna też tak miała, więc doskonale Cię rozumiem:tak::tak:!! Dzisiaj zrobiła mi niespodziankę i pospała do 2.30, ale obawiam się że to jednorazowy wybryk...:rofl2:! A co do łapania wszystkiego lewą rączką, to całkowicie normalne - dziecko najpierw ćwiczy jedną stronę, a z czasem zobaczysz, że zacznie łapać prawą łapką. Moja Zuza miała dokładnie tak samo, że już zaczęłam się martwić, że będzie leworęczna, ale wszystko się wyrównało;-):tak:!
 
Łukasz zawiózł dysk do firmy ale nie było tego goscia miał byc o 10 wiec ja spakowałam dzieci i długa do tej firmy :sorry2:;-) powiedziałam co lezało mi i zrobili ale czesci danych sie nie udało odzyskac:-(

Stefanna to maz bedzie cie zabierał na szalone przejazdzki;-):cool2:
Weronika ja bym dawała osłonowo jeszcze tak na wszelki wypadek:tak:
 
My już po wizycie, i znowu leukocytów za dużo :wściekła/y::angry::wściekła/y:
Pytam jej ile ( bo z tej karteczki to g*** wiadomo) a ona że pierwszym razem było 3,5 (czy 3+ nie pamiętam) po Augumentinie było 1, a teraz po furalginie 2 :angry::baffled::wściekła/y:
No i dała nam Baktrim :dry: mamy rumiankiem cipuche myć i jak zwykle za tydzień do kontroli.
Nie mam już sił :-(

Jedna dobra wiadomość - waży już 7kg :-D Pampuch jeden

Kupiłam jej z Gerbera "jabłuszko", ale jakoś pluła nim :sorry2: coś jej chyba nie podeszło:nerd:
 
reklama
Weronikaa to nie dobrze, że Nelci znowu wzrósł poziom leukocytów...:-( Mam nadzieję, że bactrim jej pomoże, w każdym razie na moją Zuzię zawsze dobrze działał... No i niezłego pączusia już masz , hehe :-D:-D Pięknie Nelcia rośnie:-)

O Boshe jaka u nas burza przechodzi!!!!!!!!!!!! Leje, grzmi i taki grad mi właśnie w okna wali, że SZOK!!!:szok: :szok::szok::szok::szok::szok::szok: Mam tylko nadzieję, że nie będziemy szukać i zbierać z ziemi naszej dachówki po tej ulewie... :dry::dry::dry:
 
Do góry