reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

darinia dobrze, że już wszystko ok:-)
giza dzielna Milenka:-)
mrowa wrrrr... uwielbiam takie sytuacje:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: kiedyś byłam bardziej pobłażliwa w takich sytuacjach, ale teraz jak mam dwójkę maluchów i każda minuta cenna, a każde wyjście z domu to wyprawa to nienawidze jak ktoś nie szanuje mojego czasu, albo mojego wysiłku:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: rozniosłabym w pył!!!!

padnięta jestem.. ale mężuś dostał dziś nieplanowany urlop i jest w domku:cool2: supcio!;-)
 
reklama
Skaba to mnie rozumiesz przynajmniej;-)
to masz ciepły obiadek dzieci nakarmione i posprzatane na błysk w domku;-)
 
Darinia - super że kupka poszła i Zuzi ulżyło:cool2:
Giza - dzielna Zolinka :-);-)
Mrowa - :wściekła/y::wściekła/y: na takich ludzi!

My wrócilyśmy, lekko pokropiło nas (mnie), przed chwilą odwiedziła mnie szwagierka z córcią i już poszły, fajnie bo dawno jej nie widziałam.
 
Miałam jeszcze dopisac do tamtego postaa, ale wrzask nył straszny i musiałam iść utulić.

Nelci wypływają z buźki chektolitry śliny, znowu pcha piąstki do buźki - czyżby teraz pójdą górne??? Taka dziś była nieznośna cały dzień, że (Boże wybacz) miałam jej serdecznie dość:zawstydzona/y:
Qp teraz robi z 5/dzień, a ostatnia dziś jakaś taka dziwna była, kolorystycznie taka sama, ale jakiś taki jakby glut/ śluz - to chyba nie za dobrze nie??:confused:
 
Weronika moze byc ten śluz i ilośc kup od zabkow:baffled: mzoesz jej dac lakcid jak sie powtórzy
i nie pociesze cie jeszcze duzo zabków przed wami:sorry2: przedemna tez:sorry2::baffled::confused:
 
mrowa- no to niezle sie narobilas tych ogorkow, podziwiam checi. Uwielbiam ogorki kiszone, no i malosolne sa pycha :tak:
A z tym dyskiem to no szkoda slow.....niewiem co bym im tam zrobila. No niekturzy ludzie to sa naprawde bez mozgu.:wściekła/y:

Wczoraj kupilam malemu baby orajel na zabki i chyba pomoglo. Posmarowalam mu rano i spal od 7-10.

Kasia- zazdroszcze pieknej pogodny. U nas jest goraco, straszna wigloc i leje od wczoraj :no:

weronika- Wspolczuje ....ja to bym sie chyba bala sama zostac haha zawsze mi sie w nocy wydaje ze ktos po mieszkaniu chodzi;-) jestem taka lekko strachliwa. A jeszcze wczoraj w nocy muwie do mezula ze wydaje mi sie ze ktos w drugim pokoju chodzi. A on do mnie ze czytal na internecie ze w katowicach (chyba w katowicach) jest jakis facet co sie wlamuje w nocy do domuw i staje nad lozkiem i glaszcze kobiety po glowach i ucieka.

Darinia- dobrze ze kupki poszly

Giza- to super ze szczepienie odbylo sie bez duzego placzu no i ze Milenka sie tak super rozwija.
 
A jeszcze wczoraj w nocy muwie do mezula ze wydaje mi sie ze ktos w drugim pokoju chodzi. A on do mnie ze czytal na internecie ze w katowicach (chyba w katowicach) jest jakis facet co sie wlamuje w nocy do domuw i staje nad lozkiem i glaszcze kobiety po glowach i ucieka.

Dusia08 Ty mi tu nie pisz takich rzeczy, bo jak ja teraz zasnę....!!!!!:szok::no::szok::no::szok:
Oczywiście już byłam drzwi sprawdzić!
 
Mrowa - oj wiem że jeszcze dużo ząbków przed nami :szok::-( Jutro znowu będziemy łapać siuśki i znowu do kontroli, może wreszcie odstawimy wszelkie leki na ten jej mocz to sie dopytam Dr o ten śluz :dry:

Dusia - tak całkiem sama to nie jestem (Póki co mieszkam z rodzicami i bratem), a co do tego gościa, to słyszałam o tym, mówili wczoraj w TV :angry:

Ide spać do mojej glutki małej :-D
Miłej nocki dziewczynki, do jutra <papa>
 
reklama
Do góry