reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Monika-k - to normalne że dzieciaczkom włoski wypadają, moja też połowe straciła z tego co miała na początku. Ale nie martw się, odrosną:-);-)
 
reklama
My już po-ale krzyku było...:no:Teraz śpi,zobaczymy czy będzie marudna czy nie.
skaba no to Bartuś naprawdę super brat:tak::tak:
weronikaa no to super,że już nie ma gorączki:tak:
giza rzeczywiście ładnie Milenka śpi-u nas przeprowadzka tak sobie:sorry:Obudziła się około 3 poszłam dać cyca-nie bardzo jej się nowa pozycja podobała-przez to mi się wybudziła-odłożyłam ją do łóżeczka a ona zaczeła gadać:cool2:Tak z 15 minut opowiadała,a potem zaczęła się wkurzać i ryk.M wstawał z 3 razy smoka dać ale nie dało rady i...znowu wylądowała w naszym łóżku:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Ale na dzisiejszą noc mam nowy plan-na razie nie chcę zapeszać,napiszę jak się powiedzie;-)
Monika-k moja też traci włoski-trze na boki głową i pomału zostaje jej tylko irokez(s?)-nie za specjalnie to wygląda:cool:
 
Skaba piekne rodzenstwo :-) u mnie jest bardzo podobnie uwielbiam patzrc jak oni okazuja sobei zainteresowanie i miłośc:-) az sie serce raduje;-)
Giza wow to Milenka ci długo spi bez jedzenia:tak:
Monika k u na stez włoski sie wycieraja:-p
Weronika a wyszły jzu jakeis krosteczki?
 
weronikaa dobrze, ze Nelcia już zdrowa:-)
giza no tak..:-) Bartek układa sie zazwyczaj po bajce, ale na Mini mini czyli po 20tej.. zresztą teraz to się rozwydrzył, bo ja w domu, ale jak wrócę do pracy to dyscyplinę mu trzeba bedzie narzucić:-) ja nie miałam serca przetrzymywać Marysi, bo ona też o 18tej padała, ale jak się mój luby uprze to swego dopnie:-)
monika Marysi nie za bardzo miało co wypadać, ale za to ja nadrabiam za nas dwie:-)
mamma to życze wytrwałości na dzisiejszą noc:-) uda się!
mrowa oj raduje się serducho:-)oby im tak zostało:-)
 
dziewczyny czy wy widzicie moje suwaczki? ja widze tylko zdjecia.. suwaczki wsysło:eek:

asze masz kontakt z dorotą? wysłałam jej PW od administratora, ale nie wiem czy to coś pomogło.. ja nie mogę nic z tym zrobić:-(
 
skaba - super brat:-) a co do suwaków to ja ich nie widzę
mamma - powodzenia
weronikaa - zdrówka ma Nelci
monika-k Zuzi włosy nie wypadają ale ma mały placek z tyłu główki od leżenia :sorry2: a tak to ma różnej długości bo zostały jej te od porodu i one są długi a przy nich takie króciutkie rośną


Pochwaliłam się wieczorem że dziecko umyte , najedzone i śpi
a o 20 pobudka i nie chciała spać do tego taka wesoła ciągle się śmiała mąż ją usypał na rękach a ona rogal więc postanowiliśmy ją zmęczyć zabawą i nić dalej śmieszke nie chciał spać o 23 więc tatus poszedł spać bo o 4 wstaje a my dalej zabawa o koło północy przebrałam ja nakarminiłam i padła :sorry2:
właśnie wróciłyśmy ze spacerku po drodze zakupy wkurza mnie że do niektórych sklepów nie można wjechać wóżkiem a przed sklępem za nic ją nie zostawie
 
Mamma ja po prostu siedze tak długo, czekam na karmienie i potem sie kłade, ale my rano spimy długo do 10!! Czekam z niecierpliwoscia na Twoja relacje z nocki, co wymyslilas??? Dobrze że juz jesteś po szczepieniu, a czym szczepiłaś??
Skaba nie mam kontaktu z Dorotą ona pisała do mnie wtedy na PW.A Twoich suwaczków nie widzę.
 
dziewczyny potrzebna pomoc techniczna.. czy mamy na forum informatyka/czkę?:-):-)

dorotaaa nadal nie moze wejść na forum.. aniaslu napisała, że powinna mieć włączone java scrypt i cookie oraz koniecznie wyczyścić cache... jak to zrobić?:eek:

pozdrowienia dla wszystkich od doroty :-)
 
reklama
dziewczyny potrzebna pomoc techniczna.. czy mamy na forum informatyka/czkę?:-):-)
skaba, jestem programistką a nie informatyczką, ale może będę w stanie pomóc
Babeczka obudziła się z płaczem, a po chwili zrobiła taką mega kupkę, że nawet skarpetki miała brudne
 
Do góry