reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Moje dziecię obudziło sie przed północą, nakarmiłam, położyłam do łóżeczka popatrzyła na mnie, strzeliła uśmiech, przymknęła oczęta i zasnęła!!!!!:rofl2::happy2::rofl:
jesooo jak się cieszę!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-D:-D
Asze, no to super :tak:
Ewa, nie dziwię się, że Alex tak mocno przeżywa spływ. Nawet dla dorosłego to jest fajna przygoda.
U nas dzisiaj aż trzy pobudki w nocy. Męczył ją brzuszek. Jak ją ponosiłam, to zaczęło jej aż bulgotać w brzuszku ale po chwili się uspokoiła i zasnęła. Rano obudziła się już w świetnym humorze.
 
reklama
Gabrysiu buziaki na kolejny miesiaczek:-)

Ewa grunt ze Alex zadowlony:-)
Mrsf najwazniejsze ze wam sie nic nie stało;-) a zawsze mozesz sie tłumaczyc ze w angli amcie po drugiej stronie kierownice;-)
Giza to super ze Milence przeszło:tak:
 
Gabrysiu - wszystkiego naj..... !!!

buuuuuuuuuuuuuuuu

Okazało się, że Nelcia ma jakąś bakterie w moczu i to pewnie z tego ta gorączka była :eek::-( Dr zapisała nam Augumentin i Lacidofil i mamy przyjśc za tydzień do kontroli. Jak coś dalej będzie nie tak to da nam skierowanie do przychodni urologicznej:-:)-:)-(
 
Witajcie w upalne popołudnie:-)

Ja ostatnio też mam coraz mniej czasu, mimo że A jest na urlopie:eek:

MrsF,
no to się mężuś ucieszy z autka... i jak szybko można naprawić... Miłego powitanka:tak:

Asze, no gratulacje... ale Zuzia zrobiła niespodziankę... oby nie jednorazową:-D

Ewa,
po tylu miesiącach dała Wam znać???:szok: No ale lepiej późno niż wcale... No to Tosia będzie pewnie wystrojona na chrzciny... tak czy inaczej;-)

Giza, no to pewnie już się przyzwyczaiłaś do przespanych nocek, ale jak dzieciątko wstaje w świetnym humorze to mama zapomina o niedospaniu i zmęczeniu:-)

Weronikaa, oj niedobrze... na szczęście wiadomo co mogło powodować gorączkę... miejmy nadzieję, że lekarstwa pomogą... duża buźka dla Nelci...
Gabrysiu i Maju, wielkie buziaczki na kolejny miesiączek :* :*
 
Weronikaa, dobrze, że winowajca gorączki wykryty. Szkoda tylko, że trzeba brać antybiotyk, no ale jak bakterie to inaczej się nie da. Buziaki dla Nelci, niech szybko wraca do zdrowia.
Byłam na małych zakupach. To znaczy miały być małe, ale zrobiły się całkiem spore i już mi się w koszyku pod wózkiem nie bardzo mieściły. Ale za to obkupiłam Milenkę na przyszłe wakacje w bluzeczki, bo kosztowały od 7 do 9 zł. Więc mogłam zaszaleć. Przemkowi i sobie też conieco kupiłam.
 
Giza to poszalałas:cool2::happy2:

a u nas jest dzis zatrzesienie dzieci:eek: u mojeje mamy sa wnuki 4 i moja do tego i jeszcze dwóch sasiadów i wszedzie ich pelno:eek::sorry:
i mam dosć:sorry:
 
WSZYSTKIEGO NAJ NA KOLEJNY MIESIACZEK DLA PANIENEK
skaba-ale slodko:-) Arus jeszcze nie jest taki opiekunczy ale widze ze z dnia na dzien jest fajniej a Domis tez non stop wodzi oczkami za nim strzela usmiechami i cos tam gada:-D
weronikaa-duzo zdrowka i niech to juz mija:-):tak:
asze- no to super oby tak dalej:-):-):-)
u nas Domis placzem chce wymusic wieczne noszenie ale juz mi raczki opadaja bo robi sie klocus:dry: i to zawsze tak jest jak M wraca z pracy:eek: a dzisiaj jak mnie Domis ugryzl to myslalam ze walne :dry:
a to link do czyszczenia monitora, gbyby byly smugi można poprawic szmatką http://www.libo.ru/i447.html
 
nie mam siły odpisywać, bo mąż mnie lekko upoił drinkiem:cool2: no cóż.. ostatni weekend mojego macierzyńskiego to musze poszaleć:-)
 
reklama
szalej saba:tak:..szalej!!!!..Jak to zleciało ..i już do pracy:-(...
Też muszę się wybrać do mojej pracy,przedłużę sobie pewnie o urlop.,....i może o ten wychowawczy..TYlko że ostatnio nie mam auta,P.jeździ do pracy...(bo jeździ też z naszą znajomą\mieszka niedaleko nas),...ale może w tym tyg.mi zostawi..
weronika dobrze że już wiesz co jest zgrane..a antybiotyk zadziała..i będzie zdrowiótka:tak: buziaczki dla nelci:happy2:
a moja gaduła tak tu gadała przed chwilą..że myślałam że Alexa obudzi:-D..ale teraz słyszę że robi "coś na poważnie":-D;-)..
Goraco się dziś szykuje... mamy mieć grila..tylko niewiem czy znajomi pamiętają,bo już jakiś czas umawialiśmy sie..:dry:...
Ale mam już zielono:tak:! trawka ładnie schodzi:tak:.niedługo będziemy po niej chasać!:cool2::-)
udanego dzionka dziewczyny!:cool2:
 
Do góry