reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcóweczki 2008 - wątek główny

Remeny - nie zauważyłam, żeby trzymała się za uszy :eek:
Jak zaczyna się jej gorączka, to robi się strasznie marudna i nie schodzi z rąk - nie da się położyć. Teraz o 19-tej zaczęła znowu marudzić, mierzę temp. a tu 38,5 :szok: szybciutko Panadol i już jest lepiej (swoją drogą szybko zaczyna działać:-)). Mam nadzieję, że jutro przejdzie i wszystko będzie OK;-)

To udanej imprezki, no i współczuję (a z drugiej strony troszkę zazdroszczę, bo Nela fikła tak tylko raz) tych przewrotów na brzuszek. Pewnie śpisz strasznie czujnie:sorry2:
 
reklama
Ja tez juz nieco tradycyjnie z zaleglosciami nie do nadrobienia:-( staram sie systematycznie zagladac i podczytywac ale tak sobie mi sie to udaje bo moj dzieci strajkuja i sypiaja w dzien o roznych godzinach (zamiast uciac sobie jadna porzadna wspolna drzemke).

Weronika zdrowka dla Nelki!

Giza ja tez doceniam nosidlo i chuste - bez tych wynalazkow to zycie byloby znaczie trudniejsze:-) Za wozkiem jakos nie przepadam bo strasznie mnie ogranicza.

Remeny - pieknie chrzest u zrodla. Bedzie niezapomniane i jedno w swoim rodzaju przezycie.

MonikaK witam na marcowkach:-)

Mamma - dobrze ze jedynie auto ucierpialo.

U nas pogoda w koncu troche przyjemniejsz bo ponizej 30. Od tygodnia w dzien grzeje a w nocy burza i tak wkolko. Zoska rosnie i nie wiem co sie stalo ale dwie ostatnie noce budzila se na jedzenie. Dzis to nawet przeszla sama siebie bo wrocila do poczatkow czyli pobudka co 3 godziny. Mam nadzieje, ze to przejsciowe bo nie powiem przyzwyczailam sie juz do przespanych nocy.
A tak wogole to mam dzis 5 rocznice slubu ale swietowania nie bedzie bo niestety maluchow nie ma gdzie wrzucic. Nie udalo nam sie znalezc nianki, ktora mowi jednym ze zrozumialych dla maluchow jezykow (a uwazam, ze w przypadku gdy dzieci widza osobe po raz pierwszy to przynajmniej powinny ja rozumiec), dodajac do tego fakt, ze zoska stanowczo lekcewazy butelke i pic z niej nie chce - skonczymy na rodzinnym swietowaniu - czyli w sumie dzien jak co dzien:-) odbjemy sobie jak juz 'pisklaki' wyfruna z gniazda ;-):-)
 
No i po kąpieli... tylko jakoś mała wybudza się... posmarowałam dziąsełka i dałam smoczek... może zaśnie:tak:

Monika-K, niestety mamusie muszą pamiętać o wszystkim... niestety nie zawsze sie to udaje;-)

Weronikaa, biedna Nelcia...:-(dużo zdrówka dla niej i powodzenia w łapaniu siusiu:-p:blink:
Ale tatuś nerwowy:no:

Cicha, wielu pięknych chwil na kolejne wspólne lata:-)
ale się nie złożyło... może przynajmniej Zosia nie będzie się budzić i nocka będzie należeć do Was:-D

Remeny, no to masz aktywne nocki... No i co za chrzest się szykuje dla Jacusia:tak:

Giza, rola dekoratorki Ci służy:-) To kiedy wraca Przemek i będzie wybierał mebelki do pokoiku?
Co do chusty lub nosidełka to też o tym myślałam, bo na razie w podróży zostaje tylko fotelik a to trochę waży... Tylko jaka najlepsza?
 
Giza to Mielnka "dorośleje":tak: mój synuś juz nie lubi chusty:dry::no:
Mrówa, a jak nosisz Kondzia? Bo ja w zeszłym tygodniu pierwszy raz ją włożyłam przodem do siebie (tak jak w nosidełku) i teraz wszystko widzi i jej się podoba. W tej pozycji dla noworodków już jej się nie podoba ale jak widzę, że jest śpiąca to wtedy ją tak wkładam. Chwilę protestuje, ale szybko zasypia.
giza, jaką masz chustę? Taką wiązaną, moją wymarzoną? Mamy nosidło, bardzo dobre i wygodne więc szkoda mi kasy na chustę, a tak mi się podobają. Może przy trzecim dziecku :-p:-p:-p Pochwal się pokoikiem koniecznie.
Remeny, ja mam babybean, teraz to jest bebelulu, model lulu. Dostałam od kolegi z pracy używaną po jego synkach. Ale jest w idealnym stanie. Muszę jeszcze dojść do wprawy, bo nie zawsze dobrze ją sobie ułożę. Jak na spokojnie w domu ubieram to jest ok, ale tak jak dzisiaj w samochodzie, to tak średnio mi wychodzi. Pilnuję, żeby Milenka dobrze w niej leżała lub siedziała ale czasami kosztem mojej wygody. A pokoikiem się pochwalę.
Weronikaa, zdrówka dla Nelci.
Beti, Przemko wraca w niedzielę. On to najbardziej lubi skręcać meble. Na długo mu zapału co prawda nie wystarcza, ale przy dwóch szafkach daje radę.
 
Ostatnia edycja:
Hejo
weronikaa- wlasnie te woreczki sa jak robilam Domisiowi badanie to tez taki kupilam i niby przykleja sie to ale jak dzidzia sie wierci to kicha straszna wiec czekalam z pol godz az zrobi do niego siku za wiele tam nie zrobil ale to wystarcza na badanie ale wydaje mi sie ze jednak u chlopakow to lepiej sie trzyma niz u dziewczynek;-) no i zdrowka
giza - to czekamy na twoje dzielo!!!:-):tak:
Monika K-witaj witaj:-):-):-)
Remeny-ooo to slicznie bedzie:tak: to czekamy potem na fotusie:tak:
my mamy nosidelko i jest calkiem calkiem:tak:
 
Remeny to bardzo fajnie ze w Jacek bedzie chrzczony w Kosciele swojego patrona:cool2:udanej imprezki:-)
Weronika jak to uszy to jak dotkniesz w okolicach uszu to bedzie płakac. moz to tez byc 3-dniówka;-)powodzenia w łapaniu siuskow;-)
Giza wkładałam jak na niemowlaka musze spróbowac na siedzaco;-)
Cicha wszystkiego naj na rocznice zeby kolejne lata były lepsze od porzednich:tak::-)
 
Hej dziewczyny!
Monika K witaj i pojawiaj się częściej:-)
Skaba oj to się robiłaś na bóstwo:tak:
Giza czekamy na zdjęcia:tak:
Mrówa fajnie się tak plotkuje nie?:tak: Ja się spotykam często z koleżanką z pracy, która mieszka od niedawna w mojej wsi, ma 2,5 letnią Melę, karmi nadal piersią więc często sobie tak siedzimy, karmimy i plotkujemy:-)
Weronika zdrówka dla Nelki!!:tak::tak:
Remeny to bedziecie mieli piekny chrzest:-), nie zapomnij o zdjęciach!!;-)
Darinia u mnie ze spaniem Zuzi to samo:dry:
Cicha wszystkiego najlepszego!! Dalszych pieknych lat razem!! Oby dzieci w nocy ładnie spały...:-p
Zuzia po wczorajszym szczepieniu była dzisiaj troszkę marudna, ale teraz już pieknie śpi:tak:
 
weronikaa buziaki dla małej, to pewnie trzydniówka, moja mała po szczepieniu jak miała 38 to też niestety z rąk nie schodziła.
giza zazdroszczę Ci tego remonciku i zakupków ja to bardzo lubię urządzać mieszkanko, no ale chilowo mieszkamy u mojej mamy więc nie mam co urządzać

Moja mała własnie usneła po wielkich bojach, a ja wcinam maliny i popijam karmi, może nie zbyt udany duet, ale muszę pobudzać produkcję mleczka :)
 
reklama
na efekty pracy jeszcze trochę trzeba będzie poczekać, bo na razie rozpoczęłam zniszczenia. A Przemko się uparł na łóżko piętrowe, ale boję się, żeby nie spadł. Planuję taki zakup, ale gdzieś tak za rok, może półtora.
 
Do góry