reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Hej dziewczyny!

Troche was podczytywałam, u mnie beta dopiero startuje bo we wtorek była 43, jutro powtarzam🤪 ale widzę że piszecie już o wątku prywatnym😄mi wychodzi termin na koniec marca, więc pewnie dużo dziewczyn jeszcze nie wie że jest w ciąży😀
Trochę się obawiam pisania bo już raz poroniłam ale co tam, afirmuje że musi być dobrze🥰 a że termin koniec marca i jestem daleko za wami to akurat przecieracie szlaki 😀i jestem chętna do wątku prywatnego😜
 
Dziewczyny, potrzebujemy dwie moderatorki i listę dziewczyn które chcą być w wątku prywatnym 😊
Kto chce być moderatorka?
Oraz druga sprawa pisać kto chce być w prywatnym wątku i się udzielać oczywiście 😊
Ja chcę do prywatnej jakby co mogę pomagać przy wątku. Dziś mnie za bardzo nie było bo cały dzień na wyjeździe. Moje plamienia na te chwilę zniknęły. Z objawów to są mdłości brak apetytu i pojawił sie ból piersi a przy karmieniu widzę gwiazdki.
@Kitsune mam nadzieję że zarodek się pojawi będę mocno trzymać za cb kciuki kochana. U mnie też nie wiadomo czy ciąża się utrzyma bo tydzień temu jak jeszcze nie brałam duphastonu mój próg był na poziomie 7,15 przedwczoraj 6,90.
 
Dziewczyny, tak pisałyście o tych pecherzykach i obczaiłam w końcu swoje usg - byłam w 5+4, pęcherzyk miał 1,34cm, ale lekarz nic nie wspominał o tym, że widzi zarodek. 😶🙄 Teraz się trochę zestresowałam, choć powiedział, żeby umówić się za dwa tygodnie, to zobaczy serce. 😶
Boże, czuję się w tym taka zagubiona czasami 🤦
 
reklama
Cześć,

Ja też czytam, ale nie odzywam się do pierwszego usg w którym usłyszę serduszko. W pierwszej ciazy niestety nie usłyszałam, dlatego teraz się nie nakręcam. Wizyta w poniedziałek.

Myślę że takich osób może być więcej, więc może warto sie wstrzymać z tym wątkiem prywatnym?

Jeżeli wszystko będzie ok to też chciałabym dzielić te radość z innymi ale na tą chwilę nie chce się jeszcze utożsamiać z "mamami", bo później jest tylko ciężej.
 
Do góry