reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Ja np mam wieczorami tak, że mimo zjedzonego posiłku, przekąsek, owoców, czegokolwiek, i tak mam takie uczucie ssania w żołądku jakbym była mega głodna😅 i nie ważne co zjem to i tak mam uczucie jakby to nie było to czego brzusio się domaga😅
Kitsune, współczuję stresu, pamiętaj, że co ciąża to inaczej może wyglądać na usg. Ja przy pustym pęcherzyku w 7tc czytałam fora polskie i zagraniczne dzień i noc, i naprawdę co dziewczyna to inna historia. Niektóre widziały zarodki i żółtka dopiero przy pęcherzykach sporo ponad 2cm. Trzymam kciuki, żeby było dobrze🤍
A co do wątku prywatnego to też chętnie z Wami tam pogadam🤗
 
reklama
Ja również dołączę do wątku chociaż się boję zapeszać , ale wydaje mi się że osoby które porobiły zawsze już będą mieć jakieś obawy i strach 🙃
 
Wiesz co to raczej kwestia kontaktu z Anią w celu dodania kogoś czy "wyrzucenia" że się tak brzydko wyrażę, więcej obowiązków raczej brak 😊
Więc mogę zostać moderatorem myślę i może Ty? 😁
Daj mi dotrzeć na USG we wtorek, bo może nie mam z czym startować :p
Nie no, może być, jeśli to faktycznie brak zachodu.
 
reklama
Do góry