reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dziewczyny, tak pisałyście o tych pecherzykach i obczaiłam w końcu swoje usg - byłam w 5+4, pęcherzyk miał 1,34cm, ale lekarz nic nie wspominał o tym, że widzi zarodek. 😶🙄 Teraz się trochę zestresowałam, choć powiedział, żeby umówić się za dwa tygodnie, to zobaczy serce. 😶
Boże, czuję się w tym taka zagubiona czasami 🤦
Niech mnie poprawia doświadczone, ale tak jest że powyżej bety 1000 widać na usg pęcherzyk i ciałko żółtkowe a ponad 10 tys to już się wykształca zarodek i serduszko 😀
 
reklama
Kiedyś słyszałam, że mdłości poranne są oznaką ciąży. Ja mam wieczorne. Punkt 19 i się zaczyna. Dziś w zaleceniach dostałam, że powinnam brać vit B6 100mg na dobę i po kilku dniach powinno przejść. Chyba spróbuję:)
 
Dziewczyny, tak pisałyście o tych pecherzykach i obczaiłam w końcu swoje usg - byłam w 5+4, pęcherzyk miał 1,34cm, ale lekarz nic nie wspominał o tym, że widzi zarodek. 😶🙄 Teraz się trochę zestresowałam, choć powiedział, żeby umówić się za dwa tygodnie, to zobaczy serce. 😶
Boże, czuję się w tym taka zagubiona czasami 🤦
Pamietam, że w pierwszej ciąży poszłam zbyt szybko i padło podejrzenie pustego jaja. Nie ma się czym martwić jeśli nie ma serduszka, a pęcherzyk jest mniejszy niż 20mm. Faktycznie jak powtórzyłam USG po dwóch tygodniach serce już biło:)
 
Cześć,

Ja też czytam, ale nie odzywam się do pierwszego usg w którym usłyszę serduszko. W pierwszej ciazy niestety nie usłyszałam, dlatego teraz się nie nakręcam. Wizyta w poniedziałek.

Myślę że takich osób może być więcej, więc może warto sie wstrzymać z tym wątkiem prywatnym?

Jeżeli wszystko będzie ok to też chciałabym dzielić te radość z innymi ale na tą chwilę nie chce się jeszcze utożsamiać z "mamami", bo później jest tylko ciężej.
Oj jak rozumiem... Ja już czytam to forum dobrych parę miesięcy, też jak ty do USG nie chciałam się wyrywać, jak ty za pierwszym nie doczekałam... Teraz też mam wrażenie że jeszcze powinnam poczekać z nazywaniem się mamą, wiem że może być później ciężko, ale stwierdziłam że w razie co, dobrze mieć gdzie się pożalic nawet. Albo cieszyć oczywiście :)
Mam nadzieję że w poniedziałek wrócisz z dobrymi informacjami :) daj znać koniecznie
 
Hej dziewczyny!

Troche was podczytywałam, u mnie beta dopiero startuje bo we wtorek była 43, jutro powtarzam🤪 ale widzę że piszecie już o wątku prywatnym😄mi wychodzi termin na koniec marca, więc pewnie dużo dziewczyn jeszcze nie wie że jest w ciąży😀
Trochę się obawiam pisania bo już raz poroniłam ale co tam, afirmuje że musi być dobrze🥰 a że termin koniec marca i jestem daleko za wami to akurat przecieracie szlaki 😀i jestem chętna do wątku prywatnego😜
Spokojnie, do wątku prywatnego moz a dodać kogoś w każdej chwili 😊😊
 
Cześć,

Ja też czytam, ale nie odzywam się do pierwszego usg w którym usłyszę serduszko. W pierwszej ciazy niestety nie usłyszałam, dlatego teraz się nie nakręcam. Wizyta w poniedziałek.

Myślę że takich osób może być więcej, więc może warto sie wstrzymać z tym wątkiem prywatnym?

Jeżeli wszystko będzie ok to też chciałabym dzielić te radość z innymi ale na tą chwilę nie chce się jeszcze utożsamiać z "mamami", bo później jest tylko ciężej.
Ten wątek zostaje, do prywatnego można w każdej chwili dołączyć, na spokojnie dziewczyny 😊
 
Kiedyś słyszałam, że mdłości poranne są oznaką ciąży. Ja mam wieczorne. Punkt 19 i się zaczyna. Dziś w zaleceniach dostałam, że powinnam brać vit B6 100mg na dobę i po kilku dniach powinno przejść. Chyba spróbuję:)
I to by miało pomoc na mdlosci? Ciekawe, może też spróbuję 🤔
Ja mam takie uczucie bardziej ciężkości i jakbym ciągle była mega głodna, to powoduje jakby takie uczucie mdlosci właśnie 🤐
 
I to by miało pomoc na mdlosci? Ciekawe, może też spróbuję 🤔
Ja mam takie uczucie bardziej ciężkości i jakbym ciągle była mega głodna, to powoduje jakby takie uczucie mdlosci właśnie 🤐
Tak! Właśnie czytam książkę o ciąży i w rozdziale o przygotowaniach (no zaczęłam od początku xD) dosłownie godzinę temu przeczytałam, że witamina B6 podobno zmniejsza mdłości.
 
Ja jutro będę dzwonić umawiać wizytę. Nie chcę iść za szybko, ale też Nie chce zwlekać, bo mam dość ciężka pracę. Jeszcze nie wiem co i jak wyglada, ale każda kobieta w ciąży u mnie w firmie odrazu miała zakaz pracy.

Powtórzyłam dzisiaj test, ale kupiłam elektroniczny . Bardzo podoba mi się jego wynik. 🥰
 

Załączniki

  • 20240718_123214.jpg
    20240718_123214.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 68
reklama
Do góry