reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Robiłaś badania z krwi? Może jeszcze masz ciut za małą betę, żeby lekarz mógł zobaczyć.
Robiłam odkąd testy wychodziły pozytywnie ;) w 3.07 poleciałam na betę wynosiła 28.9
5.07 powtórzyłam wynik już był 86.5
W 8.07 miałam dostać @ i nic , więc nie powtarzałam tylko umówiłam się na wizytę u gin + znowu zrobiłam test dla pewności .;)
 
reklama
Dziewczyny, potrzebujemy dwie moderatorki i listę dziewczyn które chcą być w wątku prywatnym 😊
Kto chce być moderatorka?
Oraz druga sprawa pisać kto chce być w prywatnym wątku i się udzielać oczywiście 😊
 
Wiesz co, z mojego doświadczenie to cała zabawa zaczyna się tak 8-9 tydz i trwa do końca pierwszego trymestru, tak też teraz miała znajoma, do 14 tyg nudności i wymioty, a teraz jak nowo narodzona.
Obyśmy jednak gładko przeszły!
Nie chcę tego słuchać 🙉🤣 żyje cały czas nadzieją, że tydzień nudności był, wystarczy, odhaczone, nara 😅 ... Ale lokomotiv sobie jednak w torebce zachowam... 😅
 
Nie chcę tego słuchać 🙉🤣 żyje cały czas nadzieją, że tydzień nudności był, wystarczy, odhaczone, nara 😅 ... Ale lokomotiv sobie jednak w torebce zachowam... 😅
No ja mam teraz podobnie, wczoraj jeszcze ledwo żyłami a dziś...hmm dużo lepiej, ale aviomarin też mam w pogotowiu 😆
 
Co do wątku prywatnego to piszcie do jutra kto chce w nim uczestniczyć i wyślę Ani listę dziewczyn jutro wieczorem 😊
 
reklama
Do góry