reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Hej dziewczyny, u mnie wieści po wizycie kiepskie. Z OM wychodzi 5+5 a z USG 5+2. Niestety pęcherzyk jest zupełnie pusty, jutro zrobię betę i zobaczymy. Ale nie nastawiam się na dobre zakończenie. Znowu.
Kurcze pamiętam że z synem na pierwszej wizycie też byłam w podobnym tyg, też był sam pęcherzyk 😊😊
 
reklama
Hej dziewczyny, u mnie wieści po wizycie kiepskie. Z OM wychodzi 5+5 a z USG 5+2. Niestety pęcherzyk jest zupełnie pusty, jutro zrobię betę i zobaczymy. Ale nie nastawiam się na dobre zakończenie. Znowu.
Kurcze, mam nadzieję że na następnej wizycie Cie zaskoczy piękne usg. 🤨 Będę trzymać kciuki, aby się udało i za jutrzejszą betę.
 
Hej dziewczyny, u mnie wieści po wizycie kiepskie. Z OM wychodzi 5+5 a z USG 5+2. Niestety pęcherzyk jest zupełnie pusty, jutro zrobię betę i zobaczymy. Ale nie nastawiam się na dobre zakończenie. Znowu.
Tego właśnie też się obawiam 🥺
A robiłaś wcześniej betę ? Przyrost był ?
 
Witam wszystkich! :) melduje się jako marcowa mama ;) Dwa dni temu byłam na swojej pierwszej wizycie, dziś zaczynam swój 7 tydzień w sumie to (6+0) . Niestety nic jeszcze nie zobaczyłam i to mnie martwi ;(
 
Witam wszystkich! :) melduje się jako marcowa mama ;) Dwa dni temu byłam na swojej pierwszej wizycie, dziś zaczynam swój 7 tydzień w sumie to (6+0) . Niestety nic jeszcze nie zobaczyłam i to mnie martwi ;(
Robiłaś badania z krwi? Może jeszcze masz ciut za małą betę, żeby lekarz mógł zobaczyć.
 
reklama
Robiłam 3 razy, przyrost był prawidłowy więc dałam sobie już z nią spokój. Ostatnia 8 lipca wynosiła 205. Pęcherzyk ma 1,13cm więc jest spory
Dobrze wiesz, że fizjologia to nie matematyka i może ta ciąża jest trochę inna niż poprzednie. Sprawdź betę na wszelki wypadek, bo kto wie, może trzeba po prostu chwili cierpliwości.
 
Do góry