reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Też mam nadzieję, że jak dotrwałam do równo 6 tyg bez żadnych mdłości to już mnie ominą😅 ale życie zweryfikuje 😁
Właśnie się dowiedziałam, że mój gin jest na zwolnieniu i moja wizyta 29.7 może się przesunąć o parę dni😪 a chciałam ją przełożyć na parę dni wcześniej bo już umieram z ciekawości co tam się wykluwa, czy wszystko jest ok. Jestem po pustym jaju, więc ta wizyta będzie bardzo stresująca. 😬
Ja tak samo , puste jajo i łyżeczkowanie miałam w styczniu 🙈
Na pewno teraz będzie wszystko pięknie , zobaczysz !! ❤️
 
Ja w końcu doczekałam się dziś swojej wizyty... Czekam z niecierpliwością do 16..
Któraś z was też miałam dziś po 9 rano;-) nie pamiętam już jednak która...
Ale trzymam kciuki i czekam na info😊
Toteż infoemuje, że rośnie we mnie człowiek:) serce bije, karta ciąży założona, badania pobrane i zlecone (cytologią, wymazy i pakiet z krwi), skierowania na USG, do poradni genetycznej oraz żywieniowej (bo krzywą też mam do zrobienia na teraz):)
 
Ja chyba zrobię ponownie betę dziś i w sobotę 🙄

Wizytę mam 30.07. I wg om będzie to 8+2 a wg mnie i bety 6+2

Co tu robić jak tu czekać do następnej wizyty 🙈

Z innej beczki czy któraś z was ma duszności i trudność w nabieraniu powietrza? Ja to mam i jest dramat 🙄
Czytałam że organizm w ciąży ma zapotrzebowanie na większą ilość tlenu stąd takie objawy
Czy masz uczucie jakby coś cie gniotło w klatce? Mam tak od dwóch dni😩, I zastanawiam się czy to nie przypadkiem objaw rzucenia palenia 5mies temu. Poprostu ciężko złapać powietrzę.
 
Ale powiem Wam, że dotychczas najgorszej czułam się w 5 tygodniu. Teraz w 6 czuje się ciut lepiej. No nie męczy mnie już tak chodzenie 🤣 i psychicznie lepiej.
Ale myślę, że jeszcze mnie pier*olnie że wszystkich stron, mdłości, cycki i tak dalej. 🤣
Ogólnie fajnie mi wyszło, że okres dostałam w poniedziałek i teraz każdy nowy tydzień liczę od poniedziałku zgodnie z dniami tygodnia 😆 dziś czwartek więc +3 zawsze 🤣
Ja tak z córka miałam, były objawybi nagle nie ma i nawet kawa zaczeka smakować, o jak się cieszyłam...to był właśnie ok 7 tydz, a jak potem pier ....to matko bosko..
 
reklama
Do góry