reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Dziewczyny pomóżcie wczoraj robiłam test pre test 25 mlu i po 10 minutach wyszła druga blada kreska wieczorem powtórzyłam test nord test i po godzinie wyszła znowu blada kreska. Dzisiaj z samego rana zrobiłam pink super czuły i negatywny po paru h chciałam go wyrzucić i widzę druga kreskę ciężko ją uchwycić na zdjęciu ale dodam moze też coś zobaczycie .

Wiem że nie odczytuje się testów po czasie ale zrobiłam już ich trochę i nigdy po czasie nic nie wyszło miałyście takie sytuacje ? Jutro zrobię beta HCG ale jestem ciekawa czy u was było podobnie ?
na tym zdjęciu mało widać. A kiedy powinnaś mieć okres?
 
Wiecie dziewczyny, że ja jeszcze nie zrobiłam testu? U mnie to myślę jest tylko potwierdzenie, w poniedziałek powinnam dostać, więc już dwa dni spóźnienia, żadnych plamien, które miałam przed @, śluzu dużo, brzuch pobolewa czasem, ale piersi tak średnio. Nawet mężowi jeszcze nie powiedziałam, że się spóźnia, jakoś się boję, kurde tego że 4 te było nieplanowane, ehh boje się sama
 
Wiecie dziewczyny, że ja jeszcze nie zrobiłam testu? U mnie to myślę jest tylko potwierdzenie, w poniedziałek powinnam dostać, więc już dwa dni spóźnienia, żadnych plamien, które miałam przed @, śluzu dużo, brzuch pobolewa czasem, ale piersi tak średnio. Nawet mężowi jeszcze nie powiedziałam, że się spóźnia, jakoś się boję, kurde tego że 4 te było nieplanowane, ehh boje się sama
szybciutko rób test i pokazuj co ci wyszło. Musisz wiedzieć na czym stoisz
 
reklama
Dziewczyny pomóżcie wczoraj robiłam test pre test 25 mlu i po 10 minutach wyszła druga blada kreska wieczorem powtórzyłam test nord test i po godzinie wyszła znowu blada kreska. Dzisiaj z samego rana zrobiłam pink super czuły i negatywny po paru h chciałam go wyrzucić i widzę druga kreskę ciężko ją uchwycić na zdjęciu ale dodam moze też coś zobaczycie .

Wiem że nie odczytuje się testów po czasie ale zrobiłam już ich trochę i nigdy po czasie nic nie wyszło miałyście takie sytuacje ? Jutro zrobię beta HCG ale jestem ciekawa czy u was było podobnie ?
Kreski się odczytuje w ciągu 5 minut od nasikania. Te późniejsze wyniki to (o ile wiem) interakcja substancji, która nie potwierdza ciąży. Jeśli nie masz kresek w tym przedziale czasowym i jesteś w dniu okresu/po terminie, zrób krew dla pewności.
 
Do góry