reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Ja miałam opcje być jutro na wizycie u lekarza, ale sobie myślę że poczekam na spokojnie ten tydzień żeby było na spokojnie wszystko widać 🫣 ale szarpie mnie nerw, bo chciałabym już widzieć i słyszeć serduszko 🤣 jestem raczej z tych niecierpliwych więc nie chcę myśleć jak to będzie do marca
 
Ja miałam opcje być jutro na wizycie u lekarza, ale sobie myślę że poczekam na spokojnie ten tydzień żeby było na spokojnie wszystko widać 🫣 ale szarpie mnie nerw, bo chciałabym już widzieć i słyszeć serduszko 🤣 jestem raczej z tych niecierpliwych więc nie chcę myśleć jak to będzie do marca
Też należę do tych niecierpliwych, ale wiem że wizyta szybciej nie ma sensu, jak dla mnie.
 
Ja miałam opcje być jutro na wizycie u lekarza, ale sobie myślę że poczekam na spokojnie ten tydzień żeby było na spokojnie wszystko widać 🫣 ale szarpie mnie nerw, bo chciałabym już widzieć i słyszeć serduszko 🤣 jestem raczej z tych niecierpliwych więc nie chcę myśleć jak to będzie do marca
Och, doskonale Cię rozumiem! :D Od wczoraj mam takie lekkie skurcze podbrzusza (ok, dwa zabolały srogo) i najchętniej bym już poleciała na USG, czy wszystko jest dobrze, ale wytrzymię!
 
A ja nie wiem jakoś nie mam żadnych objawów może coś podbrzusze zaboli czasem 🤷 do piątku niedaleko strach przeogromny
 
reklama
Do góry