reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Trochę złapałam dołek ale już przeszedł ah ta mgła mózgowa w sumie nie potrzebnie poszłam na ten progesteron. Co ma być to będzie ja grzecznie tak jak doktorek kazał łykam dupka i tyle. Dobrze że mam czym zająć głowę bo tyle rzeczy do okoła się dzieje
Pamiętaj kochana że któryś z tych progesteronów nie wychodzi we krwi, więc może jest tak, że w organizmie spada, ale ten który przyjmujesz daje radę 🩷🩷🩷 trzymam kciuki za was :)

Edit. Już widzę że to było napisane wcześniej 🫣
 
reklama
Zrób betę i daj znać 🧡
Nie mam możliwości zrobienia Bety, nie mieszkam w Polsce. Pierwszy test(czułość 10) robiłam w poniedzialek po 11. Odrazu wyszedl pozytywny, drugi (20) wczoraj też coś koło tej godziny.
 

Załączniki

  • 20240716_090027.jpg
    20240716_090027.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 55
  • 20240716_105023.jpg
    20240716_105023.jpg
    2,7 MB · Wyświetleń: 53
Pamiętaj kochana że któryś z tych progesteronów nie wychodzi we krwi, więc może jest tak, że w organizmie spada, ale ten który przyjmujesz daje radę 🩷🩷🩷 trzymam kciuki za was :)

Edit. Już widzę że to było napisane wcześniej 🫣
a u was jak tam Jarema już siedzi i wstaje przy barierkach luzeczka ale nadal totalny cycocholik i nadal nie śpi sam. Waży już około 9-10 kg więc buła się z niego zrobiła.
 
reklama
Do góry