reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dopadł mnie straszny brak apetytu. 🙄 Ogólnie czuje taki ciężar na żołądku i muszę się zmuszać, aby coś zjeść, bo w sumie to nic mi się nie chce jeść. 🫠
Może pogoda raz nie pomaga, bo mamy 31 stopni, a ja wciąż czekam na dwie rolety na okna. Kupiliśmy klimatyzator, ale jeszcze nie przyszla uszczelka i o ile w sypialni zadziałał wieczorem super, o ile tu od południa nic nie daje. 🙈 Czekam co będzie z roletami i uszczelką, a na razie 🥵.
Nie wiem czy jest mi bardziej gorąco, bardziej nie mam siły czy bardziej mi be. 🤢
 
reklama
Dopadł mnie straszny brak apetytu. 🙄 Ogólnie czuje taki ciężar na żołądku i muszę się zmuszać, aby coś zjeść, bo w sumie to nic mi się nie chce jeść. 🫠
Może pogoda raz nie pomaga, bo mamy 31 stopni, a ja wciąż czekam na dwie rolety na okna. Kupiliśmy klimatyzator, ale jeszcze nie przyszla uszczelka i o ile w sypialni zadziałał wieczorem super, o ile tu od południa nic nie daje. 🙈 Czekam co będzie z roletami i uszczelką, a na razie 🥵.
Nie wiem czy jest mi bardziej gorąco, bardziej nie mam siły czy bardziej mi be. 🤢
Ja mam brak mocy totalnie...mam dziś wolne, mąż miał mieć wolne, zrobiłam wolne od zlobka młodemu i mieliśmy jechać na basen i co? Leje od rana, mąż stwierdził że jedzie do pracy jednak i zostałam z dwójka bombelkow 🤐🤐🤐 bez sił...
 
Ja mam brak mocy totalnie...mam dziś wolne, mąż miał mieć wolne, zrobiłam wolne od zlobka młodemu i mieliśmy jechać na basen i co? Leje od rana, mąż stwierdził że jedzie do pracy jednak i zostałam z dwójka bombelkow 🤐🤐🤐 bez sił...
Daaaj ten deszcz, też bym chciała. 🫠
 
Skąd jesteście ? Ja spod KRK. U nas od rana już dwie burze ale nadal gorąc
Ja też padam ani apetytu ani sił na cokolwiek.
Mazury! U nas w nocy mają przyjść burze, pewnie te, co teraz u Ciebie szaleją.
Ja apetyt mam normalny, nie powiem, ale pobolewa mnie lekko podbrzusze i oczywiście lekko fazuję :p Dziś wypada 5+0, internet uważa to za jeden z normalnych objawów na tym etapie, ale głowa swoje wie.
 
Mazury! U nas w nocy mają przyjść burze, pewnie te, co teraz u Ciebie szaleją.
Ja apetyt mam normalny, nie powiem, ale pobolewa mnie lekko podbrzusze i oczywiście lekko fazuję :p Dziś wypada 5+0, internet uważa to za jeden z normalnych objawów na tym etapie, ale głowa swoje wie.
Tak, wszystko się rozciaga, ja mam dziś 5+5 i też tak czuję, do tego objawy że strony układu pokarmowego 🤐
 
Ojoj! U mnie układ pokarmowy póki co funduje tylko okazjonalną zgagę, ale dziś zamierzam usmażyć mięso na obiad i sprawdzimy, czy niesmak powróci :p
Mi się strasznie w jelitach przewraca, ciężko na żołądku, zgagi odpukać nie mam! W dwóch ostatnich ciazach miałam i to z córka z refluksem, słynne powiedzenie że będzie miała długie włosy skoro mam zgage się sprawdziło 😅 tu miała 4 miesiące 😁
Syn ma niespelna 3 latka i wlosy za lipatki😄
IMG_20190525_155841.jpg
 
reklama
Mi się strasznie w jelitach przewraca, ciężko na żołądku, zgagi odpukać nie mam! W dwóch ostatnich ciazach miałam i to z córka z refluksem, słynne powiedzenie że będzie miała długie włosy skoro mam zgage się sprawdziło 😅 tu miała 4 miesiące 😁
Syn ma niespelna 3 latka i wlosy za lipatki😄
Zobacz załącznik 1647883
To moje chyba też będzie w takim razie z grzywą :D Słyszałam jeszcze, że głaskanie włochatego psa ma taki sam efekt, wiec się śmiejemy, że przy owczarku długowłosym... :p
 
Do góry