reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Prenatalne pierwsze i drugie są teraz za darmo 😊 wcześniej były tylko dla kobiet po 35 roku życia, prenatalne musisz zrobić do 13+6 tyg max, to ważne badanie, do tego test z krwi pappa i to daje obraz czy wszystko jest ok, wylicza się ryzyka ewentualnych wad itd, to samo drugie prenatalne, ważne. Te Ci się teraz należą na nfz.
To rewelka, badamy się, dziewczyny! :D
 
reklama
Prenatalne pierwsze i drugie są teraz za darmo 😊 wcześniej były tylko dla kobiet po 35 roku życia, prenatalne musisz zrobić do 13+6 tyg max, to ważne badanie, do tego test z krwi pappa i to daje obraz czy wszystko jest ok, wylicza się ryzyka ewentualnych wad itd, to samo drugie prenatalne, ważne. Te Ci się teraz należą na nfz.
To bardzo istotna informacja 🤍
 
Dziewczyny ja od tych kilku dni kiedy nerwica zaatakowała nie mam w ogóle apetytu.... Z nerwów nie mogę nic jeść... Zjem jakas kromkę chleba na siłę rano i wieczorem na siłę jakis jogurt żeby żołądek mi się nie zacisnął i to wszystko:-( jestem już prawie 2kg na minusie...
Ja chodzę do terapeuty i On bardzo dużo mi pomaga, ja mam lęki głównie że coś się stanie dzieciom, widzę wypadki z udziałem dzieci, boję się że wyjdę z domu i coś mi się stanie, dodatkowo czytałam wszelkie wiadomosci o wypadkach i to pogarszało bardzo, mam zakaz oglądania wiadomości, czytania o tragediach, jest w miarę, ale czasem lęk aż paraliżuje i ciężko się oddycha 😒
Też będę musiała zacząć jakąś terapię do tego;-( ja mam taki ogólny nieuzasadniony lęk. Niby człowiek nie chce się denerwować i nie ma ku temu powodów a siedzisz i Cię trzęsie całą, jakby miało zaraz Cie rozerwać od srodka ... Wręcz taki paniczny strach.;-(
Ja od tych kilku dni kiedy nerwica zaatakowała na dobre nie mam w ogóle apetytu.... Z nerwów nie mogę nic jeść... Zjem jakas kromkę chleba na siłę rano i wieczorem na siłę jakis jogurt żeby żołądek mi się nie zacisnął i to wszystko:-( jestem już prawie 2kg na minusie... Przez raptem kilka dni ;-(( mam nadzieję że te leki zaczną działać bo się chyba wykończe;-((
 
Dziewczyny ja od tych kilku dni kiedy nerwica zaatakowała nie mam w ogóle apetytu.... Z nerwów nie mogę nic jeść... Zjem jakas kromkę chleba na siłę rano i wieczorem na siłę jakis jogurt żeby żołądek mi się nie zacisnął i to wszystko:-( jestem już prawie 2kg na minusie...

Też będę musiała zacząć jakąś terapię do tego;-( ja mam taki ogólny nieuzasadniony lęk. Niby człowiek nie chce się denerwować i nie ma ku temu powodów a siedzisz i Cię trzęsie całą, jakby miało zaraz Cie rozerwać od srodka ... Wręcz taki paniczny strach.;-(
Ja od tych kilku dni kiedy nerwica zaatakowała na dobre nie mam w ogóle apetytu.... Z nerwów nie mogę nic jeść... Zjem jakas kromkę chleba na siłę rano i wieczorem na siłę jakis jogurt żeby żołądek mi się nie zacisnął i to wszystko:-( jestem już prawie 2kg na minusie... Przez raptem kilka dni ;-(( mam nadzieję że te leki zaczną działać bo się chyba wykończe;-((
Dbaj o nawodnienie organizmu, to może lekko pomóc w samopoczuciu. Może spróbuj zrobić sobie jakieś smoothie czy szejki, żeby było łatwiej zjeść?
 
reklama
Dziewczyny ja od tych kilku dni kiedy nerwica zaatakowała nie mam w ogóle apetytu.... Z nerwów nie mogę nic jeść... Zjem jakas kromkę chleba na siłę rano i wieczorem na siłę jakis jogurt żeby żołądek mi się nie zacisnął i to wszystko:-( jestem już prawie 2kg na minusie...

Też będę musiała zacząć jakąś terapię do tego;-( ja mam taki ogólny nieuzasadniony lęk. Niby człowiek nie chce się denerwować i nie ma ku temu powodów a siedzisz i Cię trzęsie całą, jakby miało zaraz Cie rozerwać od srodka ... Wręcz taki paniczny strach.;-(
Ja od tych kilku dni kiedy nerwica zaatakowała na dobre nie mam w ogóle apetytu.... Z nerwów nie mogę nic jeść... Zjem jakas kromkę chleba na siłę rano i wieczorem na siłę jakis jogurt żeby żołądek mi się nie zacisnął i to wszystko:-( jestem już prawie 2kg na minusie... Przez raptem kilka dni ;-(( mam nadzieję że te leki zaczną działać bo się chyba wykończe;-((
Współczuję Ci bardzo, oby leki pomogły, a co do jedzenia może jakieś nutri drinki? Byle coś wleciało, wody dużo...
 
Do góry