reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dzień dobry...chciałabym napisać coś fajnego/dobrego i miłego czytając posty, ale u mnie też jazda bez trzymanki, mam dołki 😒
Teraz rozkmina po co to było, że maluchy potrzebują mojej uwagi, duzooo uwagi a tu maluszek 😌 pocieszam się przedszkolem, do 15 będzie ten czas sam na sam z maluchem ale mimo wszystko, do tego mój wiek, nie wiem czy to była dobra decyzja 😔
Choć wiem, że to w dużej mierze hormony, a jeszcze dziś rano zawiozłam synka do zlobka i w drodze do pracy myślałam że zwymiotuje, w głowie się kręciło, slabo....matko bosko, dno i wodorosty 🤢🤢🤢
 
reklama
Dzień dobry...chciałabym napisać coś fajnego/dobrego i miłego czytając posty, ale u mnie też jazda bez trzymanki, mam dołki 😒
Teraz rozkmina po co to było, że maluchy potrzebują mojej uwagi, duzooo uwagi a tu maluszek 😌 pocieszam się przedszkolem, do 15 będzie ten czas sam na sam z maluchem ale mimo wszystko, do tego mój wiek, nie wiem czy to była dobra decyzja 😔
Choć wiem, że to w dużej mierze hormony, a jeszcze dziś rano zawiozłam synka do zlobka i w drodze do pracy myślałam że zwymiotuje, w głowie się kręciło, slabo....matko bosko, dno i wodorosty 🤢🤢🤢
Ile masz lat, przypomnisz?
 
@Zagubiona-we-mgle jeśli jeszcze tu jesteś, to znaczy że nie jesteś pewna na 100% że nie chcesz tego dziecka, sam fakt zapisania się tu na forum, pytań itd świadczy o tym, że się mocno wahasz....ta miłość przyjdzie, jak dziecko zacznie się ruszać, jak je zobaczysz to Ona przyjdzie, ale podejmij decyzję najlepsza dla Ciebie.
 
18....chciałabym 😅
39 we wrzesniu koncze 🤐 pociesza mnie tylko fakt, że wyglądam na 10 mniej, ale z zewnątrz bo wewnątrz to czasem się czuje jak starą babcia 🫣🫣
Moja mama mnie urodziła w tym wieku, dasz radę! :D A jak jeszcze wyglądasz na 10 mniej to już w ogóle się nie liczy, młodzinka z Ciebie.
 
U mnie jeszcze dochodzi obawa o choroby, że będę musiała iść szybciej do szpitala, o to jak to będzie przy trzecim cc, o matko....czarnowidztwo mam po mamie...
Dzień dobry...chciałabym napisać coś fajnego/dobrego i miłego czytając posty, ale u mnie też jazda bez trzymanki, mam dołki 😒
Teraz rozkmina po co to było, że maluchy potrzebują mojej uwagi, duzooo uwagi a tu maluszek 😌 pocieszam się przedszkolem, do 15 będzie ten czas sam na sam z maluchem ale mimo wszystko, do tego mój wiek, nie wiem czy to była dobra decyzja 😔
Choć wiem, że to w dużej mierze hormony, a jeszcze dziś rano zawiozłam synka do zlobka i w drodze do pracy myślałam że zwymiotuje, w głowie się kręciło, slabo....matko bosko, dno i wodorosty 🤢🤢🤢
mam dokładnie takie same rozkminy jak ty. Tylko że u mnie dzieci na okrągło w domu bo jesteśmy w ed. Czasem jest trudno ale jak widzę rozpromienienie syna po każdym egzaminie to nie zrezygnowałam bym z tego nigdy. Egzaminatorzy dają takiego powera do życia i nauki.
 
reklama
mam dokładnie takie same rozkminy jak ty. Tylko że u mnie dzieci na okrągło w domu bo jesteśmy w ed. Czasem jest trudno ale jak widzę rozpromienienie syna po każdym egzaminie to nie zrezygnowałam bym z tego nigdy. Egzaminatorzy dają takiego powera do życia i nauki.
Przyznam, że intryguje mnie idea ED. W Twojej ocenie jest to trudno przeprowadzić? Na ile to wymaga od Ciebie faktycznego dokształcania się?
 
Do góry