reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Hmm ja od roku czy dwóch robię sama sobie paznokcie więc teraz nie wiem sama czy dalej robić czy może iść do stylistki …

Wizytę mam we wtorek będzie to 6+0 , bo za tydzień lekarza nie ma więc pójdę później za dwa tygodnie i potem za tydzień w 9 dlatego że w 8 tyg porobiłam więc będę w tym czasie latać co tydzień
Jeśli robisz sama to masz tylko "swoje" bakterie na narzędziach. Nie zaszkodzi co jakiś czas je zdezynfekować, ale jeśli nikt inny ich nie używa to nie widzę problemów. Też robię sama, mniej lub bardziej udolnie :D
 
reklama
Jak się czujecie kobietki?
Ja po aktywnym weekendzie z bombelkami mam lekko dość 🤪 dobrze że już kończy się niedziela, chciałabym się położyć i lezeeeec
To oby szybko dane było Ci odpocząć 🫣
Ja w dzień ok, ale noce tragedia. Co chwilę się budzę na WC, po 4 razy czasem, co prawda piję dużo ale na pewno gdybym nie była w ciąży to za cholerę bym nie wstała😂 teraz jak mus to mus
 
Jak się czujecie kobietki?
Ja po aktywnym weekendzie z bombelkami mam lekko dość 🤪 dobrze że już kończy się niedziela, chciałabym się położyć i lezeeeec
Pomagałam dziś mamie imieniny wyprawić i wczoraj cały dzień na nogach w kuchni, dzisiaj też to przynieść, to podać, więc ja już za weekend dziękuję :p

Siku to raz wstaję, ale dość często tak mam, bo piję dużo różnych soków i herbat na zimno. A to widzę, że się pojawia syndrom spania za pieniądze, mogłabym o dowolnej porze drzemkę strzelić 🥱🥱🥱
 
Jak się czujecie kobietki?
Ja po aktywnym weekendzie z bombelkami mam lekko dość 🤪 dobrze że już kończy się niedziela, chciałabym się położyć i lezeeeec
Ja mam tylko ochotę odciąć sobie biust. Tak mi ciąży, że chodzę pochyoona do przodu. Chyba wchodzę też w etap spania bo dziś drzemkę miałam od 12 do 17 ale nie wiem czy to efekt, że po wczorajszej nocce w pracy miałam gości i spałam godzinę, a później pół nocy ze zmęczenia nie mogłam spać...
 
Jak się czujecie kobietki?
Ja po aktywnym weekendzie z bombelkami mam lekko dość 🤪 dobrze że już kończy się niedziela, chciałabym się położyć i lezeeeec
Ja za to nie zauważyłam żadnych zmian w siusianiu , tak jak było przedtem tak i jest teraz. Za to od kilku dni porządnie kręci mi się w głowie .... Aż mnie "zarzuca na boki". I do tego czuje się jakby mnie ktoś rozjechał... Dosłownie ... Większość dnia siedzę i łapie totalną zawieche... Nie wstawałabym w ogóle z kanapy... Człowiek musi się trochę trzymać dla dzieciaków ale nie jest za dobrze dziewczyny;-(
 
reklama
Do góry