reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Wieem, ale widzisz potem się idzie za wczesnie i tam pusto, to dopiero stres...ja czekam spokojnie do 23, jeszcze 10 dni 🥰
Wymyśliłam sobie, że zadzwonię w poniedziałek i poproszę o wizytę za dwa tygodnie. Byłby to 6 tydzień, jeśli beta będzie dalej tak przyrastać, to powinno być akurat :D
 
reklama
Dziewczyny mam następne nurtujące mnie pytanie. Czy robienie paznokci w ciąży jest bezpieczne? Mam założone żele które zrobiłam tydzień temu, akurat wtedy wyszedł pozytywny test.. ale nie wariowałam tak bardzo i nie ściągałam ich jak już i tak były:-) ale zastanawiam się czy za planowane 3tygodnie iść na nie, czy raczej odpuścić ? ... Nie mam kompletnie pojęcia na ten temat. Pomóżcie ...
 
Dziewczyny mam następne nurtujące mnie pytanie. Czy robienie paznokci w ciąży jest bezpieczne? Mam założone żele które zrobiłam tydzień temu, akurat wtedy wyszedł pozytywny test.. ale nie wariowałam tak bardzo i nie ściągałam ich jak już i tak były:-) ale zastanawiam się czy za planowane 3tygodnie iść na nie, czy raczej odpuścić ? ... Nie mam kompletnie pojęcia na ten temat. Pomóżcie ...
Jeśli stylizacja paznokci jest przeprowadzona zgodnie ze sztuką to nie ma obaw co do wykonywania takiego zabiegu. Przede wszystkim sterylizacja. A wiadomo, że jeśli produkt (żel) będzie dotykał skóry - jest to produkt o wysokiej polimeryzacji i spowoduje, że powstanie poparzenie chemiczne to jest to oczywiście szkodliwe.
 
Ja planuję wizytę na dniach bo przypaletala mi się jakaś infekcja 🙄 dodatkowe zmartwienie 🫣
A jeśli chodzi o paznokcie to dobrze że mówicie !! Musze zmienić panią (nie zawsze sterylizuje narzedzia)
 
reklama
Hmm ja od roku czy dwóch robię sama sobie paznokcie więc teraz nie wiem sama czy dalej robić czy może iść do stylistki …

Wizytę mam we wtorek będzie to 6+0 , bo za tydzień lekarza nie ma więc pójdę później za dwa tygodnie i potem za tydzień w 9 dlatego że w 8 tyg porobiłam więc będę w tym czasie latać co tydzień
 
Do góry