reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
A który masz tydzień z om???

Trochę się martwię że takie niskie wartości mam 🙄
Cytując klasyków, każda beta startuje od zera ;) Mamy tutaj przekrój na ten moment ok. 2-3 tygodni różnicy między betami i ciążami, więc trzeba na spokojne - są dziewczyny już z kartami ciąży, są takie na 2 tygodnie przed tą rozrywką. Musimy cierpliwie czekać, dbać o siebie, to w końcu nasze bety też będą w kosmos!
 
Dodam że byłam w 5+0tydz na wizycie i na USG nie widać jeszcze w ogóle żadnego pęcherzyka ciążowego.
Ja byłam też na wizycie 5+0 ponieważ jestem po stracie itd i na USG było widać pęcherzyk który miał zaledwie 2 mm więc spokojnie .🙂 Kazdy organizm inny nie ma co się porównywać do innych 🙂
 
Ja przekalkulowałam wszystkie za i przeciw. I nie dam rady znieść długich 9 miesięcy a potem zajmować się dzieckiem, które by było nieszczęśliwe
 
Dziewczyny, najlepiej zrobić betę dwa razy dla przyrostu i poczekać z tym pierwszym usg do ok 7 tyg, wtedy będzie już raczej wszystko widac ładnie 😊
 
Dziewczyny, najlepiej zrobić betę dwa razy dla przyrostu i poczekać z tym pierwszym usg do ok 7 tyg, wtedy będzie już raczej wszystko widac ładnie 😊
Trudno wytrzymać te 2-3 tygodnie, pani! :D

Za tydzień wbijają do nas znajomi, żona jest pod koniec trzeciej ciąży. Chciałabym z nią pogadać o jej doświadczeniach, ale boję się, że się wsypię, a nikt poza małżem nie wie... :p
 
Trudno wytrzymać te 2-3 tygodnie, pani! :D

Za tydzień wbijają do nas znajomi, żona jest pod koniec trzeciej ciąży. Chciałabym z nią pogadać o jej doświadczeniach, ale boję się, że się wsypię, a nikt poza małżem nie wie... :p
Wieem, ale widzisz potem się idzie za wczesnie i tam pusto, to dopiero stres...ja czekam spokojnie do 23, jeszcze 10 dni 🥰
 
reklama
Do góry