reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Tak pierwsza. Lecz nie wiem czy będę robić druga. W czwartek mam lekarza więc chyba już poczekam. Poza tym leże dziś pół wieczora i ryczę.... Staram się hamowac bo mam 3 dzieci w domu i nie chce żeby mnie widziały w tym stanie, ale coś czuję że jak pójdą spać to wtedy wybuchnę. ;(( strasznie mnie to zaczęło wszystko przerażać... Że to czwarta ciaża, do tego nie planowana. Jak ja to wszystko zniosę. (Poprzednie ciaze "niepowściągliwe wymioty ciężarnych") do tego mam mega stracha że to będzie czwarta CC, czy nic mi się nie stanie. :-( zaczęłam sobie wyolbrzymiać że co jeśli będę miała cukrzycę, nadciśnienie i te wszystkie inne. ;-( do tego mam możliwość wystąpienia konfliktu serologicznego ( ja minus, mąż plus) ... I mogalabym tak jeszcze wymieniać z pół godziny;-( po prostu zaczęło mnie to wszystko przerastać. Poza tym mam mega bojącego syna.... Po prostu pilnuje mnie na każdym kroku .... Jak tylko zejde mu z pola widzenia to zaraz jest placz gdzie jestem... musi być ze mną wszedzie dosłownie wszędzie... ma jakiś taki lęk przed rozstaniem nawet na chwile... ;-( chodzę tez z nim do psychologa ;-( boję się też o niego przez co tez teraz on będzie musiał przechodzić... ;( Też Chyba muszę skorzystać z pomocy psychologa.
To jest naturalne, mam podobnie, to moje 6 bobo i najpewniej 3 cc, też mam te obawy, do tego mój wiek i wczoraj właśnie miałam taki cięższy dzień 😒
W jakim wieku masz dzieci?
 
To jest naturalne, mam podobnie, to moje 6 bobo i najpewniej 3 cc, też mam te obawy, do tego mój wiek i wczoraj właśnie miałam taki cięższy dzień 😒
W jakim wieku masz dzieci?
wybacz...
Ale jak Wam się żyje z taką liczna rodzinka? 😊
Pytam z ciekawości, bo ostatnio założyłam post o wielodzietności. I ja się zastanawiam jak rozwiązujecie kwestie samochodu, mieszkania itp? 😊
 
wybacz...
Ale jak Wam się żyje z taką liczna rodzinka? 😊
Pytam z ciekawości, bo ostatnio założyłam post o wielodzietności. I ja się zastanawiam jak rozwiązujecie kwestie samochodu, mieszkania itp? 😊
Samochody mamy dwa, mieszkanie duuuze, ale u mnie 3 dzieci to nastolatki którymi ja się już nie zajmuje jak maluszkami bo są totalnie samoobsługowi, pomocni więc i nawet autem już wszyscy razem nie jeździmy bo starsze dzieci mają swoje życie.
Najstarszy syn zaraz się przeprowadza na drugie mieszkanie.
Także na codzień to ja się czuje jakbym miała 2 maluchów 😊
 
reklama
Do góry