reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Kiedy masz mieć? W ogóle to chyba spoko by było zrobić jakiś post porządkujący, np. z przewidywanymi terminami, kto co ma zbadane, bo niby nas dużo nie jest, ale idzie się pomylić 😅
dokładnie taka lista byłaby ok. Najlepsze jest to że ja mam ciążę potwierdzona ale konkretny termin porodu pokaże się po prenatalnym USG. Dziś ciężki i gorący dzień wolę jednak chłód. U mnie jedyne objawy to mdłości i ból brzucha po stronie tego krwiaka.
 
Mi z miesiączki wychodzi 15 marca. Dziś miałam teleporadę z doktorkiem, bo spadł mi poziom progesteronu na 15. Niby nie jest to krytycznie mało, ale wspólnie uznaliśmy, że profilaktycznie wdrożę duphaston 2x1. Wizyta za 13 dni 🫣
 
Dziewczyny, pytanie z innej beczki. Co myślicie na wypicie 0% w te upały? Można czy raczej nie ? Bo nie wiem co myśleć na ten temat 🤔
 
reklama
Dziewczyny, pytanie z innej beczki. Co myślicie na wypicie 0% w te upały? Można czy raczej nie ? Bo nie wiem co myśleć na ten temat 🤔
Upewnij się, że to naprawdę 0%, bo wiele piw (ku mojemu rozczarowaniu) ma tak naprawdę 0.5% lub blisko tego, ale reklamują się jako bezalkoholowe. Są wina 0% w marketach, ale to też trzeba sprawdzić dobrze etykiety. Sama sobie takie na wieczorne grańsko kupiłam, bo skusiło mnie wspomnienie smaku :p Wiadomo, że alkohol w pewnych ilościach szkodzi dziecku, ale nie ma badań, które określają ten próg, więc nie ma co ryzykować przesadnie.

Zasadniczo zamierzam raczej unikać na te kilka miesięcy czegokolwiek, co stoi obok alkoholu, ale jak raz na jakiś czas, naprawdę sporadycznie wypijesz autentyczne 0% to nie powinno się nic stać.
 
Do góry