reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Mi z daty owulacji wychodzi 18 marca, więc też nie trafiam :D W ogóle to bym chciała być o ten ciut dalej i już mieć potwierdzoną ciążę, bo tak mi to dalej abstrakcyjnie brzmi 😅
No ja też już bym chciała być po... I mieć wszystko czarno na białym. Bo do tej pory czuje się jak jedna wielka zagadka.😂
 
reklama
Wrócił mój ulubiony objaw ciążowy czyli kompletne zaćmienie mózgu 😅 dziś rano oglądając rolki na insta oraz sprawdzając co na forum słychać wymyśliłam, że przecież po pracy nie zabrałam telefonu z samochodu i muszę po niego pójść. Wymyśliłam to trzymając telefon w ręku 🙈
O to samo! Od paru dni...dramat 😅
 
Ja wróciłam z pracy, tak jak wczoraj miałam zjazd emocjonalny tak dziś wyciszenie i energia 🤔 dziwny jest ten stan 😅
Umówiłam wizytę dodatkowo na nfz I 30 sierpnia mam, dluuugo nie wiem czy nie za długo na pierwsze badania kurde, ale nie ma i co zrobią....będę dzwonić do innych jeszcze żeby chociaż na tą pierwszą bo skierowanie na badania iść.
 
Ja wróciłam z pracy, tak jak wczoraj miałam zjazd emocjonalny tak dziś wyciszenie i energia 🤔 dziwny jest ten stan 😅
Umówiłam wizytę dodatkowo na nfz I 30 sierpnia mam, dluuugo nie wiem czy nie za długo na pierwsze badania kurde, ale nie ma i co zrobią....będę dzwonić do innych jeszcze żeby chociaż na tą pierwszą bo skierowanie na badania iść.
Długie są te terminy na NFZ, nie? Znajoma miała pierwszy termin już na drugi trymestr, to ja nawet nie próbuję. Po części dlatego, że nie wytrzymię :p
 
Długie są te terminy na NFZ, nie? Znajoma miała pierwszy termin już na drugi trymestr, to ja nawet nie próbuję. Po części dlatego, że nie wytrzymię :p
Tak, daj spokój...ja do swojego prywatnie idę w lipcu bo to ordynator i będzie prowadził moja trzecia ciążę i zapewne robił moje trzecie cc 🤐🤐 ale na nfz bym chętnie zgarnęła te skierowania na badania 🤨
 
reklama
Do góry