reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Ja jeszcze dodam, bo znam taki przypadek - nie jest powiedziane, że uda Ci się zajść w drugą ciążę.
Chcesz mieć w ogóle dzieci? Znajoma pierwsza ciążę usunęła (wpadka za jednym razem), a potem w drugą nie mogła długo zajść. Można mieć pewne geny/wyniki, które powodują, że kolejna ciąża jest trudniejsza. Była tym bardzo przybita i ciażyło jej to. Finalnie się udało, ale kosztowało to mnóstwo czasu i pieniędzy
 
reklama
Nie nie chce. Nigdy o tym nie myślałam.
Jeśli jesteś naprawdę pewna, że nie chcesz tego dziecka (ale też dzieci w ogóle, bo shit can happen przy dowolnym zabiegu okołomacicznym tak naprawdę) to masz opcje, nad którymi musisz się teraz poważnie zastanowić. Nie podejmuj jednak decyzji pochopnie i pod wpływem emocji, żebyś za jakiś czas nie wyrzucała sobie czegokolwiek.

My tutaj postaramy się pomóc Ci przetrwać ciążę, jeśli tak postanowisz, ale decyzje musisz podjąć Ty, gdy przyjdzie na to czas.
 
Byłam u ginekologa. Dostałam już cała listę badań do zrobienia do 10 tygodnia i teraz rozkminiam jak najwięcej wyciągnąć na medicover. Powiedzcie mi - czy któraś z Was już miała wizytę i lekarz już zakładał kartę ciąży? Ja dziś 5+3 i nie chciał mi założyć. Do medi idę w 7+2 i liczę, że babeczka mi założy. Jak mam te kartę to mogę u nich zrobić 3/4 tych badań zleconych prywatnie, bez żadnego skierowania, tylko po okazaniu karty. 🤔
 
reklama
No właśnie ;) tyle że ja nie nie chce nawet iść na urlop macierzyński a tym bardziej na l4. Ta ciąża jest tak nieplanowana i niechciana że poważnie zastanawiam się nad oddaniem dziecka do adopcji
A można zapytać co to za praca ? Aż tak bardzo ją kochasz ! ? Czy Jest ważniejsza od dziecka ? Ok oddasz dziecko itp a nigdy nie masz gwarancji czy cię nie zwolnią ? Warto poświęcić wszystko ? Szef nigdy nie docenia pracowników , bo nie ma ludzi niezastąpionych .
 
Do góry