reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Pracę lubię swoją. Pracuję w biurze rachunkowym. Ja nigdy nie chciałam mieć dzieci i to się nie zmieni.
Dla mnie ważniejsza- z dzieckiem będę uziemiona.
 
reklama
Ja nie, ale mam ochotę betę zrobić nie wiem po co 😅
Dziś mam dzień placzu, hormony ostro działają, plakac mi się chce na każdym kroku, teraz zobaczyłam na apce że mąż odebrał syna że zlobka i znowu plakac mi się chce😆
O Boże to ja mam dziś to samo. Od południa co chwilę chce mi sie wyć i nie wiem dlaczego.... Też myślę że chormony dają się już we znaki 😱
 
Byłam u ginekologa. Dostałam już cała listę badań do zrobienia do 10 tygodnia i teraz rozkminiam jak najwięcej wyciągnąć na medicover. Powiedzcie mi - czy któraś z Was już miała wizytę i lekarz już zakładał kartę ciąży? Ja dziś 5+3 i nie chciał mi założyć. Do medi idę w 7+2 i liczę, że babeczka mi założy. Jak mam te kartę to mogę u nich zrobić 3/4 tych badań zleconych prywatnie, bez żadnego skierowania, tylko po okazaniu karty. 🤔
ja już mam kartę ciąży od poniedziałku dziś 6 tyg 4 dzień też zlecił mi sporo badań
 
reklama
Do góry