reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Podpowie ktoś jak to jest z prowadzeniem ciąży prywatnie?
Wiem że to zależy od miasta gdzie się mieszka- ceny za wizytę od 200 do ponad 300 PLN.
Czy lekarz zlecenia na kazdej wizycie badania za kilkaset PLN?
Czy może lepiej prowadzić ciążę na NFZ?
Ja zamierzam prowadzić tak i tak, szkoda mi kilku stówek na badania a tego jest dużo w czasie ciąży..na dzień dobry to już ładna sumka plus 250 każda wizyta..
 
reklama
Podpowie ktoś jak to jest z prowadzeniem ciąży prywatnie?
Wiem że to zależy od miasta gdzie się mieszka- ceny za wizytę od 200 do ponad 300 PLN.
Czy lekarz zlecenia na kazdej wizycie badania za kilkaset PLN?
Czy może lepiej prowadzić ciążę na NFZ?
Jeśli prowadzisz ciążę prywatnie to raczej płacisz za wszystko. Najdroższy w sumie jest pierwszy pakiet badań bo później głównie badanie moczu i morfologię zlecają. Nie wiem ile później kosztują u Ciebie USG (lekarz, którego wybrałam prywatnie za usg I trymestru z pappą i raportem bierze 400zł więc z wizytą to daje 700zł). Mi zależy na tym żeby chociaż badania oraz 3 USG mieć za darmo. Poprzednia ciążę prowadziłam w Luxmedzie ale nie czułam się zaopiekowana więc wybrałam poradnię w szpitalu, w którym zamierzam rodzić
 
Podpowie ktoś jak to jest z prowadzeniem ciąży prywatnie?
Wiem że to zależy od miasta gdzie się mieszka- ceny za wizytę od 200 do ponad 300 PLN.
Czy lekarz zlecenia na kazdej wizycie badania za kilkaset PLN?
Czy może lepiej prowadzić ciążę na NFZ?
Będę chodzić prywatnie, bo niestety w moim mieście przychodnia jest bardzo taka se i nie ufam im. Mój obecny lekarz zna sprawę, wykrył mi endo i fokle, więc niech skończy co zaczął ;)

Zaczęłam robić obiad jak zawsze, standardowa opcja. Jak poczułam te zapach surowego mięsa na patelni to zrozumiałam, że shit is getting real... Surowe na desce mnie nie ruszało kompletnie, ale ten moment, gdy zaczęło się podsmażać, momentalnie wywołał TĘ ślinę.
 
Dziś zrobiłam test, wyszła delikatna druga kreska. Co myślicie? Pozytywny?
 

Załączniki

  • 20240711_112220.jpg
    20240711_112220.jpg
    977,2 KB · Wyświetleń: 73
Podpowie ktoś jak to jest z prowadzeniem ciąży prywatnie?
Wiem że to zależy od miasta gdzie się mieszka- ceny za wizytę od 200 do ponad 300 PLN.
Czy lekarz zlecenia na kazdej wizycie badania za kilkaset PLN?
Czy może lepiej prowadzić ciążę na NFZ?
nie. Pierwsze i ostatnie sa najdrozsze. :) wpisz sobie badania w kazdym trymestrze.😊😊
 
reklama
Do góry