reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

reklama
Ja dziś też trochę gorzej się czuje..
Przez ostatnie kilka dni mogłabym jeść ogórki pod każdą postacią. Do tego lody i na to Pepsi. Dziś już trochę odrzuca mnie do jedzenia i mam lekkie zawirowanie na żołądku.. do tego pobolewa mnie głowa aż moje oczy to czują..😟 mam nadzieję że to tylko chwilowe. ;/ nie chce tak szybko zacząć przez to przechodzić;-(
 
Ja dziś też trochę gorzej się czuje..
Przez ostatnie kilka dni mogłabym jeść ogórki pod każdą postacią. Do tego lody i na to Pepsi. Dziś już trochę odrzuca mnie do jedzenia i mam lekkie zawirowanie na żołądku.. do tego pobolewa mnie głowa aż moje oczy to czują..😟 mam nadzieję że to tylko chwilowe. ;/ nie chce tak szybko zacząć przez to przechodzić;-(
Może to przez upał? Głowa może boleć pogodowo i hormonalnie, dlatego dbaj o nawodnienie, to może lekko pomóc. Wypij herbatę z imbirem albo elektrolity.
 
Hej! Witam sie! To moja druga ciaza i dzis mija 4t6d, na usg jeszcze nic nie widac.
Jak Wasze usg ?
Nijak bo nie chciałam iść tak wcześnie 😊 wizytę mam za 2 tyg i to będzie jakiś 7 tydz, muszę zgrać apke w końcu.

Ja dziś też spadek formy, ale to bardziej chyba ciśnienie leci w dół bo się zbiera na burzę...jestem dziś taka nijaka, dziewczyny poszły do sklepu po produkty na jakiś obiad i mam nadzieję że też go zrobią, a ja się delektuje kawa póki mnie jeszcze od niej nie odrzuciło...
 
Dziewczyny, byłam właśnie w toalecie i na papierze zauważyłam taką lekką ciągnącą się krew. Ale nie była to świeża krew jak podczas miesiączki.
 
reklama
Do góry