reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Dzisiaj wyjątkowo źle się czuję, bo nie dość że w Warszawie nie ma czym oddychać, to jeszcze w klatce piersiowej czuję taki płytki/ ciężki oddech.

Bardzo współczuję tym kobietom, które muszą rodzić w takie temperatury 😟

A Wy jak się czujecie?
Jestem zła jak szerszeń. Kolejny dzień siedzę z rozhisteryzowanym dwulatkiem z katarem. Teraz wrzuciłam go.do wanny i liczę na godzinę spokoju, a przynajmniej bez placzu
 
reklama
Oooo, swoi ludzie! :D Jeden z moich siostrzeńców się swego czasu bardzo zaangażował w rekonstrukcje, drugi w wojsku teraz jest, bo od dzieciaka go kręciło właśnie militarioznawstwo. Wspaniałe pomysły na imiona! Gdzie robicie te eventy?
najbliższy jest w teczynku na zamku w Rudnie oraz Sztum 3-4 sierpnia pod koniec sierpnia bodajże jedziemy do Zgorzelca na jakuby
 
Ja bym nie miała nic przeciwko ludziom, którzy chcą mi coś podarować i zdjąć jeden punkt z długiej listy zakupów. xD
Zasadniczo nie mam nic przeciwko podarkom, ale przewidywana ilość mnie przeraża :D

Dzisiaj wyjątkowo źle się czuję, bo nie dość że w Warszawie nie ma czym oddychać, to jeszcze w klatce piersiowej czuję taki płytki/ ciężki oddech.

Bardzo współczuję tym kobietom, które muszą rodzić w takie temperatury 😟

A Wy jak się czujecie?
Mi się zaczyna zatkany nos, podobno przez progesterony i inne. Pogodowo mamy pasmo burz od wczorajszego wieczora, więc o ile jest czym oddychać, to trochu straszno 😅 Moim marzeniem jest nie być w końcówce ciąży w takie upały, bo nie wiem, jak kobiety to ogarniają...A poród to w ogóle.
 
Ja za to leżę z córką 1,3 roku i nie jestem w stanie wstać z ziemi nie mam siły tak chce mi się spać 😴🙄
 
a ja chciałam tylko zostawić tu info, że moja dzisiejsza beta po 48h wynosi 246. Przyrost o całe 219.5%. Jestem szczęśliwa !!🍀
O pani, to szalony szok! Dobrze się wżera maluszek :D

Hej! Witam sie! To moja druga ciaza i dzis mija 4t6d, na usg jeszcze nic nie widac.
Jak Wasze usg ?
Jak mi się przyrost bety okaże poprawny to chcę iść tak w 6tc, żeby już była akcja serca do wyłapania. W 4 tygodniu może jeszcze być za trudno znaleźć pęcherzyk, więc się tym nie martw :)
 
reklama
Do góry