reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Weszłam na jutuba, żeby pokazać staremu jakiś filmik w stylu "rozwój dziecka w pierwszym trymestrze". Teraz 75% sugestii to czego nie jeść w ciąży, jak radzić sobie z mdłościami, co się dzieje w piątym tygodniu, itd. :D Gdzie moje filmiki z fantastyką i F1?!
 
reklama
Weszłam na jutuba, żeby pokazać staremu jakiś filmik w stylu "rozwój dziecka w pierwszym trymestrze". Teraz 75% sugestii to czego nie jeść w ciąży, jak radzić sobie z mdłościami, co się dzieje w piątym tygodniu, itd. :D Gdzie moje filmiki z fantastyką i F1?!
Zapomnij. xD Ja obczaiłam czy cena fotelika zmieniła się przez pół roku (miałam fazę, że jestem w ciąży wtedy i wybrałam fotelik, haha). Teraz tylko dzieci wszędzie. xD Zaczęłam już odrzucać reklamę jako niedopowiednią. 😂

Ewentualnie spróbuj wmówić algorytmom, że zamierzasz kupić telefon albo jakiś telewizor, to szybko się zmienia typ reklam. 😆
 
Zapomnij. xD Ja obczaiłam czy cena fotelika zmieniła się przez pół roku (miałam fazę, że jestem w ciąży wtedy i wybrałam fotelik, haha). Teraz tylko dzieci wszędzie. xD Zaczęłam już odrzucać reklamę jako niedopowiednią. 😂

Ewentualnie spróbuj wmówić algorytmom, że zamierzasz kupić telefon albo jakiś telewizor, to szybko się zmienia typ reklam. 😆
Albo wakacji poszukaj:)
 
Zapomnij. xD Ja obczaiłam czy cena fotelika zmieniła się przez pół roku (miałam fazę, że jestem w ciąży wtedy i wybrałam fotelik, haha). Teraz tylko dzieci wszędzie. xD Zaczęłam już odrzucać reklamę jako niedopowiednią. 😂

Ewentualnie spróbuj wmówić algorytmom, że zamierzasz kupić telefon albo jakiś telewizor, to szybko się zmienia typ reklam. 😆
Z racji mężowskiej odwiecznej fascynacji F1 zostało mi zapowiedziane, że jak fotelik to tylko Sparco (robią fotele do aut wyścigowych różnej maści, więc ogarniają bezpieczeństwo), więc szukać nie muszę :D

Przyznam wam, że trochę boję się tego momentu obwieszczania ludziom, bo mam w otoczeniu kilka osób, które zapowiedziały "my nie będziemy mieli więcej, to jak zajdziesz, wszystko Twoje". A widziałam, ile szpeju zdołali nagromadzić... Pół ciąży mi zejdzie na segregacji i decydowaniu, co dokupić, a co oddać dalej.
 
Cześć dziewczyny. Ja chciałam się przywitać. Mam 33 lata. Mam na imię Natalia i wpadłam. ;( wczoraj robiłam test ciążowy pink- 7 dni przed okresem , bo strasznie zaczęły boleć mnie piersi. I jak zobaczyłam drugą kreskę bardzo słabą ale jednak- to zbladłam. Nie wyobrażam sobie siebie w roli matki, boję się o pracę, o wszystko. Czy jest któraś w podobnej sytuacji? Do lekarza dopiero początkiem sierpnia,
Kochana mi wygasła umowa półtora tygodnia temu i jestem na zwolnieniu lekarskim które mogę ciągnąć do września i nie wiem co dalej.
Gdybym nie miała rocznej córki to pewnie zatrudniła bym się gdzieś na trzy miesiące do Biedronki gdziekolwiek byleby mieć później Macierzyński ale nie mam z kim zostawić dziecka.

Na pewno wszystko się ułoży 💚

Miała któraś z was na początku taka niską betę jak 28 ??? W 37 dniu cyklu ??

Chyba się doszukuje po poronieniu styczniowym 🙈
 
Ostatnia edycja:
cześć dziewczyny, jestem tu pierwszy raz. Nieśmiało przychodzę do was, bo od zeszłego miesiąca zaczęliśmy się starać o dziecko…ale testy wychodzą negatywne, mimo że dzisiaj powinnam dostać @.

Nigdy nie brałam tabeletek antykoncepcyjnych i wszystko miałam jak w zegarku, od conajmniej 5 lat cykle były bardzo podobne do siebie, a okres punktualny.

W tym miesiącu czuję że coś jest inaczej, zrobiłam test 7 dpo, później 8 dpo i tak codziennie aż do terminu spodziewanej @ i też nic :( żadnej bladej kreski.

Poza tym od wczoraj mam niesamowite pieczenie w gardle, wszystko mi się cofa i nie mam na nic ochoty. Piersi obolałe już pod pachą.

A najgorsze jest to że moja głowa mówi mi że to jest ciąża, natomiast testy pokazują coś innego. Muszę uzbroić się w cierpliwość 🫣

Trzymam kciuki za Was, ale Wy też trzymajcie za mnie 😘
Najlepiej idź zrób test beta HCG z krwi i wynik powinien powiedzieć prawdę. Ja dziś miałam sie na nią wybrać ale musiałam przelozyc to na jutro. A testy przed terminem miesiączki rzadko pokażą ciążę. Najlepiej zrobić kilka dnia po. I oczywiście cierpliwość . To teraz najważniejsza cecha u nas wszystkich. ;-)
 
Najlepiej idź zrób test beta HCG z krwi i wynik powinien powiedzieć prawdę. Ja dziś miałam sie na nią wybrać ale musiałam przelozyc to na jutro. A testy przed terminem miesiączki rzadko pokażą ciążę. Najlepiej zrobić kilka dnia po. I oczywiście cierpliwość . To teraz najważniejsza cecha u nas wszystkich. ;-)
Jutro rano polecę do ALABu i zrobię betę.
 
Z racji mężowskiej odwiecznej fascynacji F1 zostało mi zapowiedziane, że jak fotelik to tylko Sparco (robią fotele do aut wyścigowych różnej maści, więc ogarniają bezpieczeństwo), więc szukać nie muszę :D

Przyznam wam, że trochę boję się tego momentu obwieszczania ludziom, bo mam w otoczeniu kilka osób, które zapowiedziały "my nie będziemy mieli więcej, to jak zajdziesz, wszystko Twoje". A widziałam, ile szpeju zdołali nagromadzić... Pół ciąży mi zejdzie na segregacji i decydowaniu, co dokupić, a co oddać dalej.
Ja bym nie miała nic przeciwko ludziom, którzy chcą mi coś podarować i zdjąć jeden punkt z długiej listy zakupów. xD
 
reklama
Dzisiaj wyjątkowo źle się czuję, bo nie dość że w Warszawie nie ma czym oddychać, to jeszcze w klatce piersiowej czuję taki płytki/ ciężki oddech.

Bardzo współczuję tym kobietom, które muszą rodzić w takie temperatury 😟

A Wy jak się czujecie?
 
Do góry