reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2025

Przyznać się - która zrobiła kolejnego sikańca, żeby zobaczyć, czy ciemnieje krecha? :D
Thats Me Tom Hiddleston GIF by Disney+
Ja nie, ale mam ochotę betę zrobić nie wiem po co 😅
Dziś mam dzień placzu, hormony ostro działają, plakac mi się chce na każdym kroku, teraz zobaczyłam na apce że mąż odebrał syna że zlobka i znowu plakac mi się chce😆
 
reklama
Ja nie, ale mam ochotę betę zrobić nie wiem po co 😅
Dziś mam dzień placzu, hormony ostro działają, plakac mi się chce na każdym kroku, teraz zobaczyłam na apce że mąż odebrał syna że zlobka i znowu plakac mi się chce😆
Jeśli płaczesz nad cudownością męża to dobry znak, może nie będzie to ciąża z napadami furii na bezużytecznego starego :p
 
Podpowie ktoś jak to jest z prowadzeniem ciąży prywatnie?
Wiem że to zależy od miasta gdzie się mieszka- ceny za wizytę od 200 do ponad 300 PLN.
Czy lekarz zlecenia na kazdej wizycie badania za kilkaset PLN?
Czy może lepiej prowadzić ciążę na NFZ?
 
Podpowie ktoś jak to jest z prowadzeniem ciąży prywatnie?
Wiem że to zależy od miasta gdzie się mieszka- ceny za wizytę od 200 do ponad 300 PLN.
Czy lekarz zlecenia na kazdej wizycie badania za kilkaset PLN?
Czy może lepiej prowadzić ciążę na NFZ?
Ja chyba będę chodzić prywatnie, tzn zapisałam się już na pierwszą wizytę, ale poza ciążą chodziłam do tego samego doktora na NFZ
 
Podpowie ktoś jak to jest z prowadzeniem ciąży prywatnie?
Wiem że to zależy od miasta gdzie się mieszka- ceny za wizytę od 200 do ponad 300 PLN.
Czy lekarz zlecenia na kazdej wizycie badania za kilkaset PLN?
Czy może lepiej prowadzić ciążę na NFZ?
Ja chodziłam prywatnie do ordynatora szpitalu płaciłam 100 zł 3 lat temu tera 200 bierze plus cytologia 50 zł , ale badania robiłam na NFZ bo lekarz przyjmuje też na NFZ i kazał mi przyjść wtedy na wizytę żeby mi dał skierowanie , niektóre badania robiłam prywatnie
 
reklama
Ja chodziłam prywatnie do ordynatora szpitalu płaciłam 100 zł 3 lat temu tera 200 bierze plus cytologia 50 zł , ale badania robiłam na NFZ bo lekarz przyjmuje też na NFZ i kazał mi przyjść wtedy na wizytę żeby mi dał skierowanie , niektóre badania robiłam prywatnie
Jeszcze dodam że mój lekar przyjmuje we wtorki i czwartki cały dzień także mogę jechać kiedy chce nie muszę się umawiać na wizytę dlatego też wybrałam prywatnie . Wiem że zawsze jak coś mnie będzie niepokoić to podjadę na wizytę
 
Do góry